Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nie wydaje wam sie?

Orędzie Komorowskiego

Polecane posty

Gość Nie wydaje wam sie?

Nie wydaje Wam się strasznie sztuczne, wiadomo że je czytał ok, ale ton głosu miał jakby dziecku bajkę czytał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladaco
płytkie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądam prawdopodobnie powtórkę teraz i mam wrażenie że przedstawiane mi jest opowiadanie ;s zero emocji. własnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilote2
Tak, tak, wiemy co chesz powiedziec. Oczywiście - był to spisek Tuska i Komorowskiego, bla bla, itp. A tak na serio to jak chcesz by on to czytał? Zalewał się łzami jak małe dziecko? Daj spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wydaje wam sie?
dokładnie tak, gdybym nie znała polskiego języka, z tonu wnioskowałabym że to jakaś opowieść o krasnoludkach i sierotce Marysi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wydaje wam sie?
nie chodzi o łzy i nie twierdzę że to spisek, osobiscie cenię go jako poliotyka i na niego chcę głosować, ale powinien popracować nad czytaniem tekstów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt chyba rozumny
widzac to wszystko co sie stalo nie zaglosuje na Komorowskiego! nie glosowac chiene przebierajaca nogami ,zesrac sie chce chyba zeby zajac miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie ogranijcie się
czy musicie wszystko rozkładac na czynniki pierwsze!? nie możecie chociaz dzisiaj zamknąć jadaczki i pomilczeć chwilę! trochę refleksji nad tragedią a mniej ubliżania innym i ich oceniania! Powiedział i wystąpił jak umiał najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacofany pisior
Nie chciałem, ale temat powstał. Beznamiętny pan "hrabia" Komorowski. Myśliwy...Człowiek-Prezydent już odszedł... Takie dziś czasy ... Nieludzkie wręcz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhh.........
tez uwazam ze zalosne w tej chwili Komorowski jest glowa panstwa i on trzyma kraj w ryzach gwarantuje bezpieczenstwo panstwowosci wiec musi dzielnie przyjac swoje obowiakzi nie rozczulac sie tylko myslec dzialas i podejmowac rozsadne decyzje dla kraji niestety ale egzaltacja nie uspokoi obywateli i nie pomoze w podejmowaniu dobrych decyzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhh.........
otulona_snem Dla ciebie sprwdzeniem sie w roli bylo odpowiednie wygloszneie oredzia?? Mnie sie wydaje ze to bzdura ..... on ma teraz mase wazniejszych spraw od glupiego oredzia i przejmowania sie tym jakim tonem je wypowiadal itd ..... sprawdzi sie w swojej roli jezeli szybko podejmie trafne decyzje zarzadzi nowe wybory itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, miał się popłakać, żeby pokazać jak mu szkoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×