Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość noicoztarzeka

"Eks tylko na sex"?rzeki,ćmy i te klimaty?

Polecane posty

Gość noicoztarzeka

Może doradzicie bo ja już nie wiem(a chyba obstawienie się słodyczami jak na chwile obecna i spasienie się nic nie da)w skrocie: Byliśmy razem 2 lata, ciagle było mi go malo, nikomu tak nie ufalam,jednak związek się rozpadl bo on nie ufal mi,bezpodstawniezupełnie zerwaliśmy ze soba kontakt po roku milczenia wpadliśmy na siebie na imprezie,nie rozmawialiśmy o tym co było, powiedział tylko „wroci to zrobiłam. Przez pierwsze kilka tygodni było jak kiedys ale czuje jakby cos się wypalalo, dzwoni tylko kiedy cos chce nie żeby po prostu pogadac, kiedys uwielbiałam seks z nim teraz coraz mniej brakuje mi do tego pewności bo ciagle mysle,ze porownuje mnie do innych,było juz kilka awantur z powodu jego zazdrości ale staram się to zwalczac, wiem ze go kocham ale słyszałam teksty o rzece i cmach moja przyjaciolka mowi „eks jest dobry tylko na sexze wie ze mnie ma i nie czuje potrzeby starania się:/jest szansa żeby było jak kiedys? Może ktoras z was była w podobnej sytuacji? Ze jestem glupia nie musicie pisac bo już wiele razy słyszałam to odnośnie tego tematu ale bez niego mi gorzejtylko co zrobic żeby był taki jak dawneij?;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma cudnych elksirów głupia nie jesteś spoko tylko zakochana albo kochająca wciąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noicoztarzeka
i to i to;( co ja mam robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serio to ci nic nie powiem nie miałam nigdy takiej sytuacji jedyne co mi przychodzi to czekaj a nóż samo się rozwiąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noicoztarzeka
czekam juz 1,5roku... ale i tak Ci dziekuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noicoztarzeka
i co masz na to jakis pomysl czy tez jak ja czekasz i patrzysz na to jak wszystko sie pier**li?;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×