Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja płakałam i płaczę

Jak on kochał Marię

Polecane posty

Gość ja płakałam i płaczę

Jaka to piękna miłość!! Jak on ją kochał!! Płaczę jak patrzę na nich!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teeeeeersssss
a skąd wiesz? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilote3
W duupie byłaś, góówno widziałaś i góówno wiesz jak było. Dobrze, że ciebie nikt nie kocha :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja płakałam i płaczę
Ile ciepła, jak on był w nią zapatrzony, ile gestów miłych. Jak on na nią patrzył. 30 lat razem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja płakałam i płaczę
a skąd wiesz, że mnie nikt nie kocha?? Kocha mnie tak jak on ją!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teeeeeersssss
w sumie to sie nie dziwie tylko ona go chciala to nie dziwne ze tak patrzyl:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja płakałam i płaczę
dlatego mi się podobają!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja płakałam i płaczę
znam mnóstwo par gdzie dla kasy brzydal ma laskę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na serce
Dla mnie ta para była przykładnym małżeństwem 32 lata razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malzenstwo ssie
a co fajnego w małzenstwie bo nie jarze? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja płakałam i płaczę
jak jest prawdziwe i się wspiera jak oni to piękne. Dopełnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochał.. z resztą oboje darzyli się bardzo mocnym i silnym uczuciem (mam nadzieje, że z moim mężem po tylu latach też będziemy darzyć się takim uczuciem) - razem przeżyli 32 lata - Bóg spisał tragiczny scenariusz ale razem zabrał ich do siebie... teraz przynajmniej nikt z Nich się nie wyśmiewa itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocham Mocno
fajna ta babeczka była, z klasą, al i humorem:) a widzieliscie zone tuska:D albo wałesy? w gole sie zachowac nie umieją.. kwasniewska i kaczynska...damy:))prl jakas ulica albo plac powinien byc nadany w wawie imieniem i nazwiskiem Marii kaczynskiej:)) zasluguje na to miała sliczny fioletowy kostium:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×