Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Charlotta_7

Dotacje unijne!

Polecane posty

Czy trudno dostać dotację unijną? Chciałabym otworzyć firmę, ale nie wiem czy najpierw zapisać się do urzędu pracy jako bezrobotna czy założyć firmę i starać się o dofinansowanie. Kiedy łatwiej dostać dotacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdsadsadas
Masz dwa wyjścia. Jedno o którym juz napisano - dotacja z PUP. Warunek - jesteś bezrobotna (w różnych regionach czas bezrobocia jest różny. Np u mnie - od ręki, np w Wawie, w jednym z urzędów był rok). Dotacja to ok 18 tyś złotych. Drugie wyjście - dotacja unijna w ramach PO Kapitał Ludzki, działanie 6.2 Musiałabyś znaleźć, które firmy prowadzą nabór na szkolenie, na którym nauczysz się prowadzić firmę i napiszesz biznes plan. Jeżeli uda Ci się zakwalifikować z pomysłem a potem napiszesz dobry BP i obronisz ten pomysł dostaniesz 40 tys. złotych. Info jakie firmy prowadzą to szkolenie i nabór - na stronach Twojego regionu + wpisz POKL + 6.2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdsadsadas
POKL jest trudniejszy - raz że ilość firm i miejsc jest ograniczona. Po drugie to, że wejdziesz na szkolenie nie oznacza automatycznego przyznania dotacji, a z drugiej strony masz te 40 tys + czasami pomostówkę czyli opłaty typu ZUS przez rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załatwiam Dotacje
Załatwiam dotacje dla firm , w tej chwili najłatwiej jest uzyskać dotacje na Automatyczną koniobijkę , taka co spełnia wymogi Dyrektywy z dnia 31.09.2009 r i praktycznie jest od ręki. Maksymalnie można dostać dotację na 10 Koniobijek czyli 10X3999 = ok. 40.000. Koniobijki sprzedajesz hurtem po 3400 za szt. i masz szybką kasę. tel. 791-103-443

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! wszystkim przedsiębiorczym kobietom starającym się o dotacje polecam dodatkowo konkurs: http://www.darboven.pl/idee_grant/konkurs.html do wygrania jest 100 000zł na własną działalność- do wypełnienia formularz w którym opisuje się swój pomysł na biznes (całkowity biznesplan nie jest wymagany na tym etapie :) warto wziąć udział skoro i tak ma się pomysł - zawsze to zwiększenie szans na środki finansowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyńka
Trzeba zapoznać się dobrze z tematem i popracować nad wnioskiem i dokumentami do niego. Liczy się pomysłowość, fachowość. W firmie staraliśmy się o dotacje europejskie. NIe była, to co prawda działanośc gospodarcza, tylko sektor kultury. Wśród dokumentów potrzebnych do złożenia wniosku była analiza popytu. Zleciliśmy jej sporządzenie firmie https://quantify.pl/oferta/analizy-rynkowe/analiza-popytu/ . Dostaliśmy solidny raport, który złożyliśmy w urzędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź tutaj https://www.sekwencja.eu/ , bardzo prosto można wyszukać czy twój biznes ma szanse na jakas dostacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponoć o dotacje unijne wcale nie jest tak ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WeronikaKw
Podejmując się samemu może być trudno. Nam w każdym razie było. Pomogła nam firma konsultingowa GRUPA SILESIA. Dotację unijną dostaliśmy w mig. Profesjonalizm i bogata wiedza to na pewno dwa główne punkty charakteryzujące ich. Warto zerknąć na stronę: www.grupasilesia.pl Tam szczegóły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KonradZWarsz43
Z własnego doświadczenia wiem, że samemu jest bardzo ciężko pozyskać dofinansowanie. Na szczęście na rynku działają takie firmy jak https://dotacjenainnowacje.taxand.pl/dotacje-unijne/ które specjalizują się w pozyskiwaniu dotacji. Złożenie prawidłowego wniosku o dotację jest dopiero pierwszym etapem drogi. Podpisanie umowy o dofinansowanie projektu nie oznacza jeszcze, że Beneficjent otrzyma dotację. Dotacja zostanie wypłacona, jeżeli projekt zostanie zrealizowany zgodnie z postanowieniami umowy o dofinansowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest wiele rzeczy, na które można otrzymać dotacje unijne. Mogę wam polecić firmę www.pct-gda.pl, dzięki której otrzymałam dotację na efektywność energetyczną, dzięki czemu można zmniejszyć zużycie energii pobieranej przez budynki i urządzenia. Firma działa na terenie trójmiasta i polecam ich wam jeżeli jesteście z tych okolic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam tu każdy może zarabiać w domowym zaciszu na własny rachunek https://freebitco.in/?r=3281589 dzisiejszy kurs Bitcoin 49661 zł daje naprawdę dobre możliwości do wygenerowania sporego zysku jeśli się zdecydujesz i założysz konto to wytłumaczę jak działać w programie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina9999
Hej, ja najpierw nie dostałam bo pisałam projekt sama - ucząc się na błędach poszłam do firmy doradczej (http://www.agm-konsulting.pl/oferta/dotacje/#1485525545051-f035bc90-58a5) , która mi pomogła w tym. Jestem mega zadowolona bo ogarniają aplikacje, wnioski, rozliczenia - coś czego ja nigdy bym nie zrobiła. Czy trudno dostać dotację? Zależy na co składasz. Próbuj - dowiesz się sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniek52
Dotacja tylko rolnikom do hektara za szkody wszystko dla rolników na wsi nowe domy ciągniki maszyny milionowe . Dla robotnika emeryta wytwarzanie dóbr dla rolnictwa prąd gaz węgiel ile gałęzi przemysłu wytwarza dobra dla rolnictwa my pracownicy robotnicy nie mamy żadnych dotacji my musimy wywieść śmieci rolnikom dla nas robotników to krzywdzące to przywileje jednej grupy ludzi jak zakład splajtuje to na zieloną trawkę a rolnikowi się nie urodzi do dotacja z Uni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aSunsino
Takich dotacji jest cała masa zarówno dla zaczynających jak i już działających na rynku. O ile o małe granty można spokojnie starać się samemu o tyle o te większe dobrze z pomocą takich firm jak MG Premium, które pomagają w zdobyciu środków między innymi poprzez odpowiednie wypełnienie wniosku. No i tutaj informacyjnie dla osób pracujących w większych firmach na śląsku - http://mgpremium.pl/dotacje-unijne-i-fundusze-dla-firm/dzialanie-3-3-rpo-wsl-technologie-informacyjno-komunikacyjne-w-dzialalnosci-gospodarczej-slask fajny program w którym można otrzymać do 500 tys dotacji na tworzenie lub udoskonalnie technologii informacyjno-komunikacyjnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super opcja, sama skorzystałam... ale miałam problemy z formalnościami, to nie na moją głowę... tym bardziej że inne rzeczy do ogarnięcia związane z otwarciem działalności. Wsparłam się agencją Aridotacje i dobrze wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w peesde se wssdźta te zapomogi. i tak was wszystkich zbankrutuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam Ci zgłosić się do agencji, oni doradzą jak zoptymalizować dotacje i uporają się z formalnościami. Ja korzystałam z Aridotacje i mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michal8301
Najważniejsze jest zdecydowanie się na co konkretnie chcemy, wziąć dotacje. Dobry biznes plan to również połowa sukcesu. Nikt na tym forum tego nie zauważył a to naprawdę ważne. Ja korzystałem z firmy www.inservices.pl fajnie wszystko ogarneli polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chiara_alba
Uzyskanie dotacji, wbrew pozorom, nie jest łatwe, bo wiele osób ma problemy z prawidłowym wypełnieniem wniosku, co jest niezbędne by otrzymać dotację. Proces pozyskania dofinansowania z funduszy UE jest wieloetapowy. Dlatego jest tak wiele firm, które zajmują się pozyskiwaniem funduszy i dzięki nim jesteśmy w stanie takie dofinansowanie otrzymać. Jesteśmy wtedy pewni, że wniosek i dokumentacja zostaną złożone prawidłowo przez co szanse na otrzymanie funduszy znacznie wzrastają. Zajrzyj tutaj, jeżeli chcesz wiedzieć więcej: https://ellipsisinnovations.pl/i-dofinansowanie.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam Aridotacj****ardzo skuteczna firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brałam jakiś czas temu dotacje i z formalnościami pomogla uporać się mi firma Aridotacje, bez nich bym chyba przez to nie przebrnęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aridotacje, najlepsza firma jeśli chodzi o pomoc w formalnościach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam Aridotacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×