Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Alicja z krainy TUSK

macie to o co tak zabiegaliscie

Polecane posty

Gość szukasz klotni
??? 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe autorko
czy ty na nikogo nie rzucasz blotem! najwiekszymi hipokrytami sa ci, ktorzy gadaja jak autorka podczas gdy sami lubią mieszac z blotem politykow z odmiennych opcji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakże
Alicja i cos tam cos tam idź dziecko na spacer, swieże powietrze dobrze ci zrobi na zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ????????????hm...
no cóż:(coś w tym jest:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karpiniuk byl mlody
przystojny, inteligentny i cale zycie przed nim...mogl zrobic kariere w polityce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem zal ludzi po stracie, bo to starszna tragedia, wiadomo zgineli ludzie, zginał przydent ale z drugiej strony ta ludzka hipokryzja, nagonka mediów, którzy tak sie smiali z kaczynskiego ze mały ze brzydki, ze kaczka, ze zona brzydka...na kazdym kroku mieszali go z błotem... a teraz wszyscy nagle sie obudzili i to był wspanały prezydent, maz stanu cudowny zabawny człowiek, ciepły..szkoda ze wczesniej nikt tego nie mówił ja na niego głosowałam i szanowałam jako człowieka i prezydenta..i strasznie mnie irytuje ta ludzka obłuda i głupota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drzewiecki przymknij się
przestań prowokować i znikaj z tego forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak słów dosłownie
drzewiecki owszem, a co , ty nie? Zobaczymy czy później będziesz się cieszył. Poczekaj troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu idź
Alicja idź stąd bo masz okres. Jak ci przejdzie to wróć i podyskutuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos fajnie napisal na innym t
temacie, wklejam : nie wiem, moze przeczytajcie sobie definicje skoro nie rozumiecie, co oznacza ZALOBA NARODOWA. Czyli waszym zdaniem powinni zapodac rano Pytanie na sniadanie, gadac w nim o solarium i diecie niskotluszczowej? Rozumiem, ze miedzy czasie powinni puscic reklamy Persila i Jogobelli? A wieczorem Legalna Blondynke? Co sie stalo pytasz Ellinka? Ismiesz jednoczesnie twierdzic, ze jestes dorosla? Cale szczescie, ze doroslosc nie zawsze idzie w parze z dojrzaloscia, bo za taka dojrzalosc bardzo dziekuje. Zginal w KATASTROFIE twoj prezydent Ellinka. Twojego kraju. Wraz z nim wielu rzadzacych TWOIM krajem. Rozumiem, ze to cie nie rusza? Nie rusza cie to, ze zgineli tez ludzie, ktorzy walczyli o to, by caly swiat pamietal o Katyniu? O twoich przodkach? Przodkach, ktorzy oddali zycie za TWOJ KRAJ? Czujesz w ogole jakas przynaleznosc do Polski, czy jestes Polka z przymusu? Nie no, oczywiscie, ty masz to w dupie, bo to nie twoi bliscy. Spoko ps I wlasnie przez to Polska zawsze bedzie krajem takich zasrancow, ktorzy nawet w obliczu takiej tragedii musza pokazac, co to nie oni, jacy to z nich indywidualisci. Nie potraficie sie zjednac z calym narodem nawet w takim momencie. Nie wiem w takim razie, co yloby w stanie was ruszyc. Moze czasem jednak warto spojrzec nieco ponad dalej, niz czubek swojego j**anego nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze żałuję tylko jednej osoby - Edgara To byl kawał . . . a ja takich lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o i alusia
pokazuje jak sama szanuje odoby o odmiennych przekonaniach! tym samym stracilas moralne prawo do pouczania kogos!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o i alusia
osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakże
dlaczego masz iść? bo wypisujesz głupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicji widocznie brakuje
adrenaliny i probuje sprowokowac do klotni by moc dac ujscie swojej zolci i frustracjom... 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakże
PS popraw sobie byka w stopce :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×