Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wąskie usta

chirurgiczne wywiniecie ust

Polecane posty

Gość wąskie usta

mam bardzo wąską gorną wargę:( lekarz po konsultacji zaproponował chirurgiczne wywiniecie czy ktoras z was przechodziła taki zabieg? jak wygląda blizna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wąskie usta
tak krótko o rany :( jesli to prawda to myślę ze ryzyko brzydkiej blizny nad ustami nie jest warte tych 2 lat inny chirurg proponował mi 1ml w usta na probe ale tez nie był pewny efektu wyglada na to ze moja sytuacja jest beznadziejna w tej kwestii :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale z tego co wiem to chyba po takim zabiegu powiększania ust nie ma blizny bo chirurg nie podnosi Ci ust ale coś w nie wstrzykuje :) ale niestety minusem jest to ,że efekt jest krótkotrwały:( mogą sobie na niego pozwolić osoby które mają pieniądze na powielanie zabiegu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wąskie usta
czarna porzeczka ja wiem ze efekt jest krotkotrwaly po zwyklym ostrzyknieciu problem w tym ze lekarz nie dawal mi zbyt duzej nadzieji na efekt po zabiegu :( poniewaz ja praktycznie mam tylko kreske zamiast gornej wargi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariatka102
To nie prawda. Można ładnie wywinąć chirurgicznie usta i efekt jest na stałe. Blizna jest na górnej krawędzi górnej wargi- mało widoczna. Efekt super, zwłaszcza , że po można wytatuować permanentnie i wtedy nie widać blizny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wąskie usta
dziewczyny czy tą blizne mozna zakryć pudrem? majijaz permanentny raczej nie wchodzi w gre :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariatka102
Pewnie ,że można- pod makijażem nic nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wąskie usta
wariatka 102 dzięki za odpowiedź a moze mogłabys mi polecić jakiegoś sprawdzonego lekarza do tego zabiegu wstępnie wybrałam już ale nie ukrywam ze bardzo się boję tej blizny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irqa
Jeszcze nigdy nie widzialam dobrze zrobionych ust.Wystarczy spojrzec na te bogate aktorki.Maja usta jak karp.O wiele ladniej wygladaly bez powiekszania.Dziewczyny nie okaleczajcie sie.Waskie usta tez sa piekne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablabla121212
Wstrzyknij sobie spermę w wargę, na pewno pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wąskie usta
irqa -ja nie chcę ust w stylu Angeliny Jolie ja chce mieć jakąkolwiek gorną wargę bo narazie to mam tylko kontur :( blablabla121212 -jesli nie masz nic mądrego do powiedzenia zamilcz kretynie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na zmiany z użyciem skalpela na pewno bym się nie zdecydowała - ale może powiększenie kwasem hialuronowym by wystarczyło? Zabieg traw 20 minut, a efekt jest widoczny od razu. I starcza na 12 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariatka102
ja robilam w szczecinie -"medimel" polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wąskie usta
moje usta są takie : http://www.aestetica.pl/Images/flash/usta/usta_02.jpg i jak widac można je ostrzyknąc.Konsultowałam się z 3 lekarzami jeden proponował skalel dwoch niewielką ilośc 0,5 ale powiedzieli ze nie sa pewni efektu koncowego.Natomiast dr Ambroziak był jedynym ktory powiedział ze nie widzi problemu byłam bardzo podejrzliwa do jego opini ze względu na opinie innych lekarzy.Jednak chyba jego opini zaufam zanim zdecyduje sie na skalpel blablabla.............; dziekuje za linka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandra06
Ja musze powiedziec,ze jesli któraś z Was chce poddać sie powiększaniu ust chociażby we Wrocławiu to moge polecić dr Wiatroszaka.Ja robiłam sobie u niego usta- metoda Teosyal Kiss.Jestem bardzo zadowolona.A musze powiedziec ze jestem z Warszawy-i specjalnie pojechałam do Wrocławia-bo cenowo nie ma porównania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki jest koszt w warszawie
za takie chirurgiczne wywiniecie ust?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aklakslkdls
ok 4500 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cena z kosmosu
:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druga kategoriaa
a u kogo robisz można wiedzieć? chyb nie wszyscy lekarze mają to w ofercie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość większosc chirurgów
ma ,dziewczyny piszcie ktora maiala taki zabieg z cięciem pod nosem czy jestescie zadowolone jaka cena i u kogo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druga kategoriaa
niech ktos o tym napisze jesli to miał:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tkaże chciałabym cos wiecej
wiedzieć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ennika
Ile w Warszawie płacicie za powiększenie ust ? Mysle ze w stolicy jednak sa jedne z najwyzszych cen.A czasami,jak nawet tutaj pisałyście opłaca sie po prostu pojechac do Wrocławia do Wiatroszaka i tam dokonać sobie takiego zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej czy ktos robił chirurgiczne powiekszanie ust podzielcie sie doświadczeniami z zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rline
Witam wszystkich :) Jestem po chirurgicznym powiększaniu ust. Efekt jest powalający, usta wyglądają naturalnie, są wydatne i co najważniejsze nie ma efektu dzióbka. Z każdej strony wyglądają bardzo estetycznie, są idealnie symetryczne. Powiększyłam górną wargę metodą cięcia wzdłuż czerwieni wargowej. Nie polecam powiększania ust metoda cięcia pod nosem, górna warga przybiera kształt dzióbka i wygląda jak po operacji zajęczej wargi, dr Sankowski stanowczo odradzał mi tę metodę. Jeśli chodzi o ból, to absolutni nic nie boli ani w trakcie zabiegu ani tez po. Jedyny dyskomfort jaki odczuwamy to szwy, które można przyrównać do ust posmarowanych klejem. Szwy zdejmuje się po 7 dniach. Jedyny ból z jakim należy się zmierzyć to podanie znieczulenia wzdłuż czerwieni wargowej, dla mnie było to szalenie nieprzyjemne i bolesne. Była to chwila, można wytrzymać :) Po zdjęciu szwów usta wyglądają już znacznie lepiej, można wyjść do ludzi i nikt nie zauważy,że było coś robione. Przez pierwsze tygodnie należy stosować krem z dużą zawartością witaminy "e". Z dnia na dzień blizny stają się jaśniejsze, są prawie niewidoczne. Osoby, które nie wiedzą o zabiegu nie są w stanie się zorientować,że było coś robione. Podsumowując polecam :) Cena całkowita 2550 zł (badania+konsultacja+zabieg).Efekt jest długotrwały,nie można powrócić do pierwotnej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackkSaphiree
A czy któraś z was powiększyła usta implantem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie ja się trochę boję wypełniaczy, żeby nie było takiego efektu karpia. Lepiej właśnie poddać się jakiemuś innemu zabiegowi. Moim zdaniem ten http://drosuch.pl/twarz/lifting-ust/ zabieg warto rozważyć, jeśli chcemy mieć ładne i pełne usta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rline gdzie i przez kogo był wykonywany Twój zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×