Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malineczka34

Jaką kawę wybrać?

Polecane posty

Gość gość
Ja polecam sklep z kawą www.blueorcacoffee.pl zasadniczo to palarnia kawy WWW.BLUEORCACOFFEE.PL wszystko tam jest opisane. Zawsze świeża kawa dostawa do domu. Super duży wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wybrałam kawę Whippet www.whippetcoffee.pl i w biurze podobnie wiekszości smakuje. Ostatnio ciężko mi było ze znalezieniem dobrej kawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli poszukujecie dobrej kawy to polecam wam zajrzeć na stronę www.ekspresydokawy.pl Mają świetne kawy do wyboru. Zamawiam ich produkty od dawna i jestem z nich bardzo zadowolona. Firma sprzedaje też bardzo dobre ekspresy do kawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiuniia
Dla mnie najlepsza jest Inka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Jerzy
Kawa musi smakować a każdy ma inny gust więc trudno powiedzieć, która najlepsza. Jeśli już czegoś szukać to z firm, które mają światowe uznanie, długoletnią tradycję w wypalaniu kawy i tym samym dostęp do najlepszych plantacji. Każda duża firma ma tzw. brandy, Jacobs posiada ich bardzo wiele np.: Moccona z kaw azjatyckich palona w Australii(niedostępna w Polsce ale już w Rosji-tak), · L'OR - francuska kawusia jeszcze niedawno dostępna w Polsce bardzo dobra ale Jacobs wycofał ją z Polski, Gevalia, HAG i wiele innych wytwórni Jacobsa chyba także MC Cafe jest brandem Jacobsa. Takie branty posiada również Tchibo ( dla Davidoff to właśnie Tchibo produkuje kawy), Kraft - to: Maxel Haus, Dailirea i inne, Melita to: Cilia, Cafina, Dallmayr i inne. Włoska Co.Ind to m in: Mesetta, Attibati, Caracii i znana w Polsce Leoni. Każdy wytwórca produkuje kawy albo w 100% z arabiki, albo w różnych proporcjach mieszanki arabiki z robustą i rzadziej z liberiką ( tej ostatniej jest dużo w tanich markach kawy chociaż producenci o tym nie piszą). Niebagatelną sprawą jest też miejsce z którego pochodzą ziarna kawy. Z najlepszych plantacji będą zawsze drogie i nie ważne czy są z Jacobsa, Tichibo czy z Dallmayr. Najdroższa jest Kopi Luwak z Indonezji ale mi osobiście nie smakuje. Trzeba samemu smakowo sprawdzić co dla nas najsmaczniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×