Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eurydykae

Moje dziecko strasznie stęka przez sen

Polecane posty

Gość eurydykae

Mała ma prawie 5 tygodni. Nie jest to raczej związane z kupą, bo robi ją normalnie, kilka razy dziennie. Bąki też puszcza bez problemu. Karmię ją piersią i czasem dostaje butelkę mleka Nan. Ona strasznie się wygina, pręży, jakby przeciąga i wtedy stęka. Co to może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nan wywołuje wzdęcia
Nan wywołuje wzdęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mała piła nan ale nie długo bo tez jej nie odpowiadał ciągle głodna była i zmieniłam na HIP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ale dwa górale
przecież nan zawiera więcej tłuszczu niż bebiko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj synek ma 3 miesiace i do 2 miesiecy mial to samo...az sie balam ze mu cos jest :) napewno go to nie bolało..a odglosy robil naprawde dziwne...pytalam poloznej co to jest ..powiedziala ze duzo dzieci tak robi mojej znajomej synek podobno robil to jeszcze bardziej i tez po 2 miesiacach mu przeszlo a mialam moze cc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córeczka po dwóch miesiącach od urodzenia zaczęła spać niespokojnie, stekać jak się później okazało miała poważną infekcję dróg moczowych, więc radzę przebadać mocz, lepiej dmuchać na zimne, niż później siedzieć 2 tygodnie w szpitalu tak jak ja z moją małą :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurydykae
No ale przecież napisałam, że to nie wzdęcia, bo kupy są normalne i bąki też sadzi niezłe. A jak zbadać mocz u takiego malucha? Tzn jak pobrać ten mocz? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurydykae
hop hop! Kto mi powie jak pobrać mocz u małego dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pobierałam tak: rano umylam wodą z mydełkiem dokladnie cale krocze dziecka i czekalam z kubeczkiem na mocz po 15 minutach córunia sikla i staralam się zebrać trochę moczu ze środkowego strumienia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violusieńka
euredyke-> w aptece sa specjalne woreczki przyklejasz je dziecku i jak zrobi siusiu to odklejasz i przelewasz do pojemnika na mocz,tylko wczesniej musisz umyc dokladnie krocze woda z mydlem najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violusieńka
moja tez sie tak naprezala w nocy i stekala ,kupy normalnie robila a jednak to byly wzdecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ueirwerioeroewiruoewru
Bąki też puszcza bez problemu. gratuluję serdecznie:D toż to zaszczyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurydykae
Dzięki za odpowiedzi. ueirwerioeroewiruoewru nie bądź taki mądry. Będziesz mieć w domu 5 tygodniowe dziecko, któremu coś dolega, a nie może powiedzieć ci co, to też (może) będziesz się przejmować :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×