Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość EKS- NASZA KSIĘGOWA :)

Eks- księgowa :)

Polecane posty

Gość EKS- NASZA KSIĘGOWA :)

Czy tylko mnie spotkalo szczescie w postaci eks - ksiegowej?? Eks mojego faceta swietnie wie, kiedy dostaje on awans, podwyzke, nagrode i jakiekolwiek swiadczenia pieniezne. Swietnie wie w jakiej sa wysokosci i ktorego powinny byc na koncie. Musi byc swietnie zorientowana, bo to jej jedyne zrodlo dochodu, wiec pracowita jest niczym mrowka :) Zaangazowanie jej jest maksymalne z mozliwych np ostatni zadzwonila do niego z informacja o zblizajacych sie swiadczeniach o ktorych jha sama zapomnialam!! Coz bym bez niej zrobila. Aniol nie dziewczyna! Czy Wy drogi kolezanki rownież posiadacie taki skarb, w postaci oddanej eks- ksiegowej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wręcz odwrotnie
ja "posiadam" taką wyliczoną "next", która uważa, że mój eks nie musi płacić alimentów na nasze wspólne dziecko, bo: 1. on i ja zarabiamy porównywalnie 2. ona nie pracuje 3. ona ma swoje dziecko z pierwszego zwiazku 4. niedawno doczekali się wspólnej pociechy przy czym argumentem najważniejszym jest dla niej punkt 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EKS- NASZA KSIĘGOWA :)
Wychodzi, wiec na to , ze nie ma znaczenia czy to eks, czy to next. Znaczenie ma nieróbstwo, ktore maja we krwi, lewe lapy do roboty i zero pomyslu na zycie. Argumenty naszej eks sa podobne, do glownych należą: 1. oboje pracujemy i mamy podobne dochody 2. Ona nie pracuje ( jeszcze nie stworzono dla niej stanowiska ) Wiec o jakich wczasach i remontach mowa, jesli ona zyje w niedostatku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wręcz odwrotnie
ha, jak zawsze - nie ma co generalizować, wszystko zależy od charakteru człowieka; zadziwiające, ile ludzi znajduje sobie podobny sposób na życie - czyimś kosztem... mogę jedynie dodać, że mimo wszystko Wasza "księgowa" jest niebywale dokładnie poinformowana :D pełen "podziw" dla tej pani, chyba własną siatkę szpiegowską utrzymuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja nie wiem
a ty niew możesz go zostawić w spokoju ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość areobtac
sama piszesz autorko ze jest ksiegowa wiec jak moze mówic ona sama ze stanowiska pracy dla niej nie stworzono jeszcze i ze nie pracuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no autorka jest wyjątkowo
pazerną i wredną osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynkaV
W to, że niektóre kobiety są pazerne to w to szczerze wierze, ale coś mi tu nie gra. Do autorki: Skąd ex ma takie informacje: kiedy i w jakiej wysokości wam wpływa na konto? Nie zapominajmy, że osoba ujawniająca osobom trzecim podlega karze i w każdej chwili możecie wytoczyć jej proces! No chyba, że macie takiego pecha, że jest księgową w firmie swojego ex męża! Haha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak!!!
Teorie spiskowe rozpisane! Baba wredna, bo nie chce utrzymywac nieroba, ktoremu rece do dupy przyrosły! Najlepiej, gdyby znalazla sobie nocny etat, lub zaprosila do wspolnego mieszkania eks, utrzymujac ja. Wtedy bylaby swieta i blogoslawiona, a teraz jest PAZERNA NA KASE BABĄ! Rece opadaj ! Troche obiektywizmu drogie panie. Ciekawe,m gdyby Wasi synowie mieli takiego pasozyta w postacieks zony i musieli zapieprzac na nia, czy dalej bylybyscie tak oburzone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak!!!
Pewnie niejedna pani marzy o tym ,by byl zawod " byla żona " To byloby super_ legalne , nie wyżebrane pieniązki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos strasznego co tu czytam
wy kobiety wogóle się nie szanujecie i jedne i drugie, walczycie o tych facetów jak lafiryndy a oni powinni tak naprawdę wam płacić! jako kobiety i tak jesteście na przegranej pozycji czy wy tego do cholery nie widzicie???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×