Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oleejeek

Olejek do masażu krocza

Polecane posty

Gość Adela850
Ja juz sie kiedys wypowiadalam: 1) Epino uzywalam przy pierwszym porodzie i teraz przy drugim tez zamierzam. Po porodzie lekarka z polozna nie mogly nadziwic sie w jakim stanie jest moje krocze, ze nawet drobnego pekniecia nie bylo (dodam ze nie rodzilam w Polsce). Normalnie siadalam na tylku na nastepny dzien. Inne dziewczyny, nawet te nie nacinane- troszke byly obolale 2) Poniewaz teraz rodze w Polsce, to postanowilam do Epino dolaczyc masaz olejkiem- tym z Weledy. Wczesniejszy porod.... najlepiej zapytac lekarza: jesli nie ma rozwarcia, szyjka sie nie skraca i ciaza przebiegala bez problemow, to nie ma przeciwwskazan. I masaz zaczyna sie dopiero w 34/35 tygodniu a Epino od 37 tygodnia. Wiec nawet jesli ma to przyspieszyc porod, to bedzie to "w terminie" i nie ma zagrozenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelika111
Ja używam olejku ze słodkich migdałów. Szukałam naturalnego i znalazłam na stronie www.marokogust.com Jestem zadowolona, bo jest skuteczny przy masażu krocza, a także skóry brzucha, bo zapobiega ewentualnym rozstępom. A wiadomo, że zrobimy wszystko, aby ich uniknąć. Polecam wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupiłem do masażu o***tu w sklep-intymny.pl żel 3in1 i do tego stymulatorek do prostaty i używam go z żelem rewelacja doznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motherlylove
Polecam naprawdę świetny olejek do masażu krocza o nazwie Down Below firmy Motherlylove (www.motherlylove.pl). Jest to olejek produkowany w Anglii, stworzony przez położną i aromaterapeutkę z 40 letnim stażem. Zawiera tylko naturalne składniki i jest optymalnie dobraną mieszanką naturalnych olejków z pestek winogron i avocado dodatkowo wzbogaconą witaminą E. Nie zawiera parabenów, olejów mineralnych, silikonów, syntetycznych, substancji zapachowych ani barwników. W przeciwieństwie do innych olejków (np. migdałowego) nie ma zapachu, który nie jest wskazany w miejscach intymnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×