Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Zauroczona?

Podoba mi sie mi się kolega z pracy

Polecane posty

Gość Zauroczona?

Moja historia zaczęła się jakis czas temu. Spodobał mi się kolega z pracy. Na początku tylko mi sie podobał, a później zauważyłam, że juz o niczym innym nie myślę tylko o NIM. Zaczęłam to rozkładac na czynniki pierwsze, chciałam się upewnić co takiego ze mną się dzieje. Niestety z upływem czasu odkryłam, że ON wzbudza na mnie tak wielkie emocje, że nie umiem sie na niczym skupić, o niczym innym myśleć. Jego głos, zapach, dotyk.... To działa na mnie tak, że dosłownie zapiera dech w piersiach. Czuję się jak nigdy do tej pory i aż wstyd przyznać, ale nigdy mój mąż tak na mnie nie działał ani tez inny facet. Tak, ja jestem mężatką a ON ma zonę. Doskonale o tym obydwoje wiemy. On tez wysyła pewne sygnały w stosunku do mnie. Przypuszczam, że chodzi tu tylko o seks, ale też nie jestem tego pewna. Może poprostu jestem naiwna, ale w tej chwili jestem w takim stanie, że dużo o tym nie myślę. Nigdy do tej pory nie działał na mnie tak żaden mężczyzna. To jest coś nieopisanego, trudnego do wytłumaczenia. Ale ja nie wiem kompletnie jak w tej sytuacji się zachować, jak reagować. Jak się zachować jeśli stanęłabym nagle w jednoznacznej sytuacji. Chodzi mi tu o rozmowę, w której zaczniemy o tym mówić czy jeśli np. zaczniemy się całować. Nie wiem co powiedzieć co zrobić.. Nigdy nie przeżyłąm żadnego romansu, nie byłam w takiej sytuacji. A teraz czuję, że chcę od NIEGO czegoś więcej bo nie wytrzyam, nie umiem sobie tego odmówić. Nie chcę krytyki, bo już sama siebie krytykuję, ale to jest silniejsze ode mnie.Proszę, o radę jak się w takiej sytuacji zachować, co powiedzieć. Pomyślałam ostatnio, że jeśli doszło by między nami do rozmowy to powiem szczerze jak jest, tak prosto z mostu, żeby to tylko z siebie wyrzucić. Chcę żeby wiedzial, ale nie mam najmniejszego pojęcia czy to będzie dobre i co później. Jeśli macie takie doświadczenia, napiszcie proszę. Bo jestem z tym zupełnie sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×