Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość narejs

Problemy z cera

Polecane posty

Gość narejs

Witam dziewczyny! Od kilku juz lat nie moge sobie poradzic ze swoja skora, poczatkowo byl to tradzik, pozniej w skutek agresywnych lekow tradzik+ jakies blizej nieokreslone alergie. Stosowalem wiele lekow m.in differin, acne derm, lubexyl, davercin. Uczeszczalem do dermatologa, ale ten nie kazał mi nawilżać skory wiec tego nie robilem. W skutek tego i bardzo ostrej zimy skora z twarzy schodzila mi platami, doprowadzilem ja do w miare normalnego nawilzenia, ale : mam plamy potradzikowe na polikach, ktore utrzymuja sie juz jakies pol roku, co prawda bledna, ale nie wyglada to zbyt ladnie. Na skroniach mam kilka blizn potradzikowych. Oczywiscie jakies wypryski(mysle ze w skutek przesuszonej skory) Wagry na nosie i alergia, np po kapieli czy mocniejszym dotknieciu twarzy robia mi sie takie "pokrzywki". Obecnie uzywam Emulsji do mycia, Cetaphil i kremu dla dzieci bambino i peeling enzymatyczny ziaji co jakis czas. Zastanawiam sie tez nad kupnem Cetaphil MD protektor. Chcialbym aby moja skora wrocila do jakiegos normalnego stanu, aby nie byla tak "zmeczona" i blada i zeby poznikaly z niej(w wiekszej ilosci) defekty kosmetyczne. Czekam na jakies pozyteczne rady, dopisze jeszcze ze podejrzewana jest u mnie niedoczynnosc tarczycy, ale w ost badaniach TSH bylo w pod gorna norma, czy od jesieni choroba mogla sie znaczaco rozwinac? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×