Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość halinka młynkowa

film ze Smoleńska. Jeszcze zanim przyjechała straż.tam nie ma mgły!!!

Polecane posty

Gość rfff
pod wrakiem było 6 broni...borowców może to one wystrzeliły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Falek
tylko obejrzyjcie do końca - nie przejmujcie się tą fotką z urwaną głową.... około 1/3 strony to podobno ofiary po katastrofie w smoleńsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie że to gałązka za tym drzewem a nie jakaś ręka czy co tam jeszcze wymyślacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bohateromaniaczka
no i gdzie sie podzialy te osoby ktore mialy tak duzo do pwoedzenia od razu wam mowilam ze te filmik to sciema trzeba bardziej przyjzec sie szczegolom a nie wymyslac niestworzone historie no i co osoby najwiecej krzyczace honor kazal schowac sie pod ziemie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Falek
kurwa ale sie wam ujebalo z tą gałązką czy chuj wie co tam się rusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bóka z móminkuf
tak rzeczywiscie rosja w chuj zyskala po tej sytuacji :d wszystkie kraje swiata beda wiedzialy ze do Rosji sie nie przylatuje to raz, dwa ze skoro podobno opinie innych krajów krążą wokol zamachu to cierpi na tym putin, miedviedev, cala ruska polityka bo z terrorystami nikt interesow robic nie bedzie etc etc. gdzie wy widzicie prawdziwy POWOd dla jakiegokolwiek zamachu, chce go uslyszec. bo poki co to wszystko wskazuje na to ze jedynym krajem ktory by na takiej akcji ucierpial jest Rosja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Falek i przypalał ich potem swoim kubańskim cygarem z tego taki efekt: http://grypa666.wordpress.com/2010/01/13/kom pleks-jot-na-balkanach/ SZOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Co do tematu,to sie nie wypowiadam,bo nie ma co doszukiwac sie spisków na naszego prezydenta. To fakt,dziwne to wszystko,ale i tak nic nie wskóramy,wiec po co sie zamęczac domysłami i śledztwami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzeczywiście slychac smiech
a nie wierzylam w to co piszecie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kota Alika ma Jarek a nie Lech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkwajskl
A NIE PRZYSZŁO WAM DO GÓŁWY ZE może po prostu komuś zależy żeby skłócić Polske i Rosje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te zdjęcia są drastyczne a rzeczywiście ktoś wczoraj puścił te zwęglone ciała jako ciała ze smoleńska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W gowie mi sie to wszystko nie miesści jak ludzie którzy nie maja nic do powiedzenia potrafią tylko obrażać innych.Jeśli macie inne zdanie to dajcie choćby jakieś argumenty.Ja też uważam, że jest wiele niejasności. Dziwią mnie wypowiedzi typu jaki cel mieliby w zamachu! ZGŁADZIĆ TYCH CO IM PRZESZKADZALI!!! Pamiętać należy, że zamachowcy potrafią zgładzić mnóstwo ludzi po to żeby zginął nawet tylko jeden ten który ivh najbardziej interesuje.Niech osoby które to pisały odpowiedzą mi jaki cel mieli zamachowcy w tym, że zabili tylu niewinnych ludzi w metrze w Moskwie. A Kenedy? W tym też nikt nie miał żadnego celu? A choćby nasz papież i zamach na niego? Jak widzicie we wszystkim jest jakis interes a jak się nie wie o co tak naprawdę chodzi to lepiej milczeć.Co do teoretycznych ubolewań strony rosyjskiej to nie od dziś wiemy jak potrafią w oczki świecić.Co innego myślą a co innego robią a potem próbują przeinaczać fakty.Ja też mogę płakać na zawołanie a myśleć zupełnie cos innego.Poza tym nie wiem czy słyszeliście o antenach dipolowych i co to jest.Mają to nasi sąsiedzi- są to urządzenia którymi jest się w stanie sterować pogodą.Jak myślicie dlaczego oni zawsze na pochód pierwszomajowy mają piekne słońce? Stworzenie takiej mgły jeśli nawet była to pikuś.Co do filmu to nie wiem mam mieszane uczucia niby coś tam widzę po prawej stronie od drzewa mniej więcej od 39 sekundy najpierw jakby skulone potem ma się wrażenie, że ktos wyprostował głowę co do tego z lewej to mam wrażenie, że to ręka ale pewności nie mam bolą mnie oczy bo kilka godzin w pracy siedziałam przy kompie i nie wiem już co widzę!!!! Co jeszcze? Hm aaaaa jeśli chodzi o wejście na teren Wojskowy to wątpię żeby mozna było ot tak tam sobie chodzić gdzie wojskowi którzy pilnuja terenu? Wiem,że to nie stało się konkretnie na lotnisku ale i tak nikt nie ma prawa nawet filmować terenów i obiektów wojskowych ot tak sobie i w żadnym kraju na to nie pozwolą.Wystarczy przejśc sobie koło jakiejś bazy wojskowej wszędzie sę tabliczki zakaz robienia jakichkolwiek zdjęc. Także dziwne jest dla mnie to, że ten filmik wogóle jest tybardziej wiedząc jakie maja do tego podejscie Rosjanie.Mimo wszystko mam nadzieję, że to był wypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezzzzóssssss
ewulec malo wiesz o swiecie najwyrazniej, wyjasnie Ci to inaczej. Kennedy i Moskwa, czyli przyklady ktore podalas, to postaci/miasta zwiazane z jednymi z najwiekszych mocarstw obecnego świata. Papiez, mimo, ze Polak, to łaczy sie go z Watykanem, ktory jak wiadomo wladze ma niepodwazalna i kazdy sie z nim liczy. Polska i prezydent Kaczynski - dla Rosji sa niczym, dla swiata sa niczym. Kacyznski nigdy, zrozum to, nigdy, nie zagrazal chocby w najmniejszym stopniu interesom mocarstwa rosyjskiego. Kaczynski mogl sie rzucac, pluć, robic szpagaty i stawac na glowie a Putin by go zdmuchnął jednym paluszkiem,bo my SIE NIE LICZYMY. wiec zadaje moje pytanie poraz wtóry - podaj mi jeden, konkretny i wiarygodny powod, dlaczego Rosja mialaby sabotować polskę. jeden, konkretny powod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skąd wiecie że to był teren wojskowy,samolot się rozbił w lesie przy lotnisku,a nic nie wiem żeby to był teren wojskowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo prawda bedzie taka
ja mysle tylko tyle ze spieprzyl to ten z wiezy , byl nawalony , podal zle parametry , i pognalo ich gdzie indziej , lecieli za nisko nim sie zorientowal , to juz nic nie dalo sie zrobic i sie rozwalili to moze byc prawdziwy fakt ! jeden z mozliwych bo Rosysji znal pilot , ten z wiezy zapieprzyl wszystko Rosja sie teraz boi , tego . Tylko mam jedna cicha nadzieje ze ta 3 czarna skrzynka odnalezona w pn , to "ta skrzynka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Falek
mersedes Myślę, że na pozostałe pomysły forumowiczów - zadymiarzy znajdą się takie potwierdzenia, że to LIPA!!! Ktoś powiedział, że "widzimy to co chcemy widzieć". I to jest prawda. ps: Szkoda tylko, że jakoś mimo wszystko nie mogę się dopatrzeć mercedesa klasy S na swoim podwórku - ach.. szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezzzzóssssss
teren wojskowy bo lotnisko bylo wojskowe, zajebiscie musialas ogladac tv skoro dopiero teraz sie o tym dowiadujesz. tam nie ma lotniska cywilnego, jest tylko wojskowe, ktore zreszta ma dwa krotkie pasy startowe przystosowane do obslugi mniejszych samolotow wojskowych (casa np.), a nie pasazerskich boeingów czy tutek. no ale pomijajac ten fakt, lotnisko jest wojskowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo prawda bedzie taka
a najlepiej jak poczekamy na czarne skrzynki i bedziemy wszystko wiedziec bo na zamach mi to nie wyglada gdzie tu jaki powod by mieli ? nie te czasy , gdyby to bylo 50 lat temu to owszem :D i wogole za co ? by ich mieli sie pozbyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość us airborne cadence
właśnie weszłam na youtube i poczytałam ich koncepcje na to co się dzieje w tym filmiku. zmasakrowane twarze w błocie, czaszki i ciało wdrapujące się na wrak samolotu mnie dosłownie zagięły bardziej niż człowiek padający po wystrzale :D wszystkie te komentarze powinny dać do myślenia tym, którzy szukają drugiego dna w dwuminutowym zarżniętym pikselami filmie. "Szkoda tylko, że jakoś mimo wszystko nie mogę się dopatrzeć mercedesa klasy S na swoim podwórku - ach.. szkoda..." nasunęły mi się bzdety z sekretu - wyślij żądanie do wszechświata i czekaj na jego odpowiedź :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesos ja nie sterczę przed telewizorem całymi dniami ,tylko mniej więcej słucham co mówią a poza tym,żyję normalnym życiem i wykonuje moje codzienne obowiązki,może przegapiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Jezzzósss no więc pisałałam, że był niewygodny a nie, że zagrażał ich mocarstwu czytaj uważnie!!! Rosjanie może i mają nas z nic ale naszej ziemi nie!!! Poody znajdziesz jak poczytasz trochę ksiązek z historii.Poza tym umocniła się nasza pozycja na świecie od dawna jesteśmy w nato Ameryka ma wobec nas plany to ich też boli nie mysl, że nie.A jesli myslisz, że nic nie może sie stać to się grubo mylisz mimo, że mamy 21 wiek to ziemie nasze tak jak pisałam wszyscy chcą nadal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuu zajeeec
us airborne cadence - właśnie też przed chwilą to czytałam. Pogłupieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze jedno wyjaśniać mi nic nie musisz nie moja wina, że masz kłopoty ze zrozumieniem tekstu.Jednak to prawda co mówi moja mama , że na 100 ludzi umiejących czytac tylko kilku umie mysleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kota Alika ma Jarek a nie Lech
Ewa masz rację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość us airborne cadence
tubowicze wspięli się na wyższy poziom wymiany informacji - robią screeny swoich zjaw i zaraz będzie zbiorowe wpatrywanie się w monitor i wmawianie sobie, że to rzeczywiście tam jest! czekam na jakieś odkrycie na miarę lotu na księżyc :classic_cool: a poważnie to nie dowierzam jak łatwo można manipulować ludźmi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powodem jest chćby to, że cały świat wreszcie dowie sie co stało się na ich ziemi co stało się w Katyniu.Po t przecież tam lecieli by uczcić ich pamięc a tym samy zwrócić uwagę świata na to co było 70 lat temu. Podczas 2 Wojny też mieli nam pomóc a zaatakowali.Poczytaj sobie najpierw troszkę a dopiero sie udzielaj bo żenujący jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezzzzóssssss
zenujaca to ty jestes bo twierdzisz ze putinowi zalezy na opinii kraju trzeciego swiata jakim jest polska buahahaha kobieto ogarnij sie, skoro twierdzisz ze dlatego ze weszlismy do nato i do UE to jestesmy liczącym sie cokolwiek panstwem to jestes w niezlym bledzie. kaczynskiego nigdy nikt powaznie nei brał, bo jak mozna brac powaznie kogos kto nie umie mikrofonu sobie włączyć albo twierdzi ze na boisku z orłem na piersi grał roger perejro (nie uwlaczam prezydentowi, takie są fakty, Irasiad tez jest faktem). putin nie potrzebuje UE, Nato ani USA do tego zeby wysadzic polske w kosmos i to bez robienia zamachu na rzadowy samolot. doucz sie troche, ale doucz sie wiedzy ogólnej i zyciowej a nei tej ktora ci podreczniki do gimnazjum podają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podniosę żeby Wam narobić
a co mówi ten rusek ? bo ja rozumiem tylko : ni chooja :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepozorny stefan
gdzie jest nowy film? na tvn24 pokazywali kilkanaście minut temu. nie chodzi o ten z ni chuja i odgłosami palonego mokrego drzewa alias. wystrzały ani ten od reportera tvp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa niedobra pupa
Więc słuchajcie tępaki: pogoda na dole, i tam wysoko, gdzie leci samolocik to dwie różne sprawy! Tego dnia mgła była bardzo mocna, ale nie wszędzie. Chmury jednak były bardzo nisko - i taki samolot nawet lądując mógł być cały w chmurach. Nie wiem, czy byliście kiedyś w górach - ale jak człowiek chodzi po nich to widzi, że co wysokość inna widzialność- czasem 50 metrów niżej widać wszystko, a wyżej nic.... Ruszcie głowami zamiast snuć poronione teorie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×