Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość halinka młynkowa

film ze Smoleńska. Jeszcze zanim przyjechała straż.tam nie ma mgły!!!

Polecane posty

Gość czerna skrzynka
Ostatnia 3 czarna skrzynka otwarta... Było 1 podejście do lądowania, samolot zachaczylo o drzewo, piloci wiedzieli że zginął, pasarzerowie raczej nie... Straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j apierdziele
co z tego ze spadl z tylko 14m? on lecial z predkoscia 300km/h i z taka predkoscia uderzyl w ziemie, sadzicie ze ktos mogl to przezyc? hahahahhhhaahhahaah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strasznie sie boje
Botkek na pewno tak uwaza a jesli Wy tak nie uwazacie to obije wam wszystkim mordy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoja stara gryzie meble
zebrali się eksperci medycyny katastrof, lotnictwa, terroryzmu, balistyki, filolodzy języka rosyjskiego i psychologowie, co za wykształcone grono mamy na kafe! szkoda, że was nie wzięli na miejsce zdarzenia, bo byśmy całą wyimaginowaną tajemnicę mieli rozwikłaną w pięć minut, strata dla świata i dla Polski, takie talenty się marnują :( wyjebali was z pracy/ze szkoły, że tak namiętnie od dwóch dni tłuczecie posty na kafe, które wskazują na zaburzenia urojeniowe? połowie z was przydałby się dobry psychiatra, bo naprawdę macie coś nie halo z banią :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerna skrzynka
Ostatnia 3 czarna skrzynka otwarta... Było 1 podejście do lądowania, samolot zachaczyl o drzewo, piloci wiedzieli że zginął, pasarzerowie raczej nie... Straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty wawcia nienormalna i
ej ja nie słysze tam żadnych śmiechó :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaaaaaaa
śmiechy są chyba po 2 strzale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e nikogo tam nie ma
dzizas ale ten glos slychać z oddali, przygluszony. jakby to byl kompan 'kamerzysty' inaczej byloby slychac. :o tak jak to ni chuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asfuytuttrhefss
ale usunięto ten film a może prześle mi go ktoś na maila? bardzo proszę bo go nie widziałam : angelaf99@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutneeeeeeeeeeee
co racja to racja, jestescie najlepszymi detektywami na swiecie, wszystko wiecie odrazu.... Widzicie i slyszycie rzeczy których niema, granie w gry strategiczne karze wam szukac dziury w calym i doszukiwac sie sensacji tam gdzie jej nie ma, wiekszosc z was debile trzebaby zapakowac w kaftan i wsadzic do Tworek paranoicy, jestescie nienormalni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tam naprawde
slychac "zmiana planów kurwa", tylko ze akcent ruski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogladam ten film setny raz
ja mysle ze wiekszosc tych spiskowcow to by chciala zeby sie okazalo ze rosjanie w tym maczali palce. mozna by zwalic na nich wine, znowu uznac sie za meczenski narod gnebiony ruska tyrania i zagrac rosji na nosie, co? a tu figulec. nie ma spisku. zawinil czlowiek, jakis jego blad, a moze tylko nieszczesliwy zbieg okolicznosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogladam ten film setny raz
co z tego ze slychac "zmiana planow"???? no co z tego sie pytam??? planow sobie zmienic nie mozna? moze ktos akurat na grzyby szedl i mu samolot tapnal przed nosem to mu sie KURWA PLANY ZMIENILY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e nikogo tam nie ma
chcialabym byc pewna a nie tylko w coś wierzyć. poczekamy zobaczymy co nam ujawnią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tam naprawde
być może;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym jednak nie chciala zeby to byl zamach to logiczne chyba, przynajmniej dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Botkek - mysle ze Cie znam, pewie toczyla sie miedzy nama jakas dyskusja a teraz pod innym nickiem jestes i dlatego...ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e nikogo tam nie ma
toz chce byc pewna ze to nie byl zamach. bo jak narazie to tylko taka nadzieja, nie? logiczne co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogladam ten film setny raz
bombarda> ja tez nie. dlatego nie moge zrozumiec tych ktorzy wesza spisek. jak dla mnie wystarczy logicznie pomyslec i od razu widac ze zadnych tajemnic tu nie ma. nawet nie trzeba byc ekspertem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerna skrzynka
mówili w dzienniku o skrzynce...niestety nie krążyli nad lotniskiem, nie byo kilu podejść, za pierwszysm razem stała się katastrofa, najgorsze ze piloci wiedzieli że za kilka sekund się rozbiją, bądź... zginął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogladam ten film setny raz
zdarzyla sie straszna rzecz, a prze zte wszytskie bajania, spekulacje, plotki, wietrzenie spiskow, wasnie o miejsce pochowku, czolgajacych sie rannych itd itd to sie robi groteska jakas:O boze ludzie, a gdyby sie zadzialo na odwrot i rosyjski samolot spadlby u nas i rosjanie na swoich forach pisaliby ze glupie polaczki zaszlachtowali ich dygnitarzy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chyba jednak tooo
może to i głupie niektórzy pwiedzą,ale w momencie chwili tych śmiechów słychac jakby klaskanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie w teleekspresie
pokazywali ten filmik, a strzały też było słychać- to strzały amunicji broni oficerów BORu. Co za pierd*lenie że ruski dobijali tych co przeżyli, poj*bało co niektórych???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Botkek
Kto jezd zemna a kto nie to was ubit w mordy adin dwa tri i pierwyt Bobarda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×