Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bkb

Regulacja brwi - niezadowlenie , doradzcie

Polecane posty

Gość bkb

Bylam u kosmetyczki na regulacji brwi i jestem niezadowolona, czy lepijej bedzie jesli pojde do innej kosmetyczki by pomogla poprawic mi ich ksztalt ?? Mam bardzo grube brwi , mam drobna twarz wydaje mi sie, ze pasuja do niej troszke ciensze nie za cienkie, ale troche ciensze brwi niz te ktore mam teraz.Kosmetyczka wyrwala mi troszke brawi z dolu i tyle, praktycznie nie widac roznicy. Nie dosc , ze mam szerokie brwi to jeszcze grube i dlugie- powiedzala mi, ze takie brwi nie moga byc ciensze i nie moze ich wyrwac z gory ;/ No sorry ale one mi na czolo wchodza ;/ wyglada to brzydko. Kiedys sama wyrywalam brwi, ale raz zrobilam to troszke krzywo , i boje sie teraz znow sie za to sama zrobic. Nie wiem czy powinnam isc moze spytac o rade i pomoc inna kosmetyczke , ktora moze powie mi cos wiecej bo ta strasznie sie puszyla ;/ Myslalam, ze taka wizyta troszke potrwa i ona zastanowi sie nad ksztaltem i dopoasowaniem brwi do twarzy, a ona odrazu zwiela pensete i zrobila to w 2 minuty i koniec , jeszcze niedokladnie. Boje sie ejszcz ejednego, zeby ta nastepna znow mi ich zabardzo nie wyskubala i, zeby nie bylo gorzej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bkb
wiem glupi problem, ale ja juz nie wiem , 1 raz bylam u kosmetyczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bkb
no to jej pwiedzalam czy sie da takie, a ona mi zaczela gadac, ze z gory sie nie wyrywa , ze mam za grube i za dlugie, ze takich sie nie da, i ze takie sa ladniejsze niz takie jakie bym chiala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wiadomo ze z gory sie nie wyrywa nikt jej przeciez nie kazal musiala to byc idiotka jakas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bkb
chyba mnie nie zrozumialas, mniejsza z tym , jestem nie zadowolona i jestem ciekawa czy da sie te brwi jakos uratowac ;/ Powinnam isc do nnej i spytac , czy cos zdziala, czy lepiej je zostawic ? wyrwala je z dolu ale tak starsznie do gory, i w wewnetrznej stronie oka sa strasnzie grube w stosunku do reszty , wyglada to brzydko wydaje mis ie, z enie pasuje do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bkb
nie wiem ona mi zorbila te brwi na odwal sie ;/ co za kosletyczki sa teraz masakra ;/ a kolezanka mi polecala tam isc echh ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bkb
i co ;/ bardzo mi sie nie podobaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie za grube tez takie mialam ale zrobilam sobie o polowe ciensze(sama) bo z takimi (nie obraz sie) "dywanami" wstydzilam sie chodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggatta
bardzo ładne brwi. nic z nimi nie rób. i wcale nie są grube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gvtrbhyrh
nie słuchaj tej jareckiej, to jakaś wariatka. połowe cieńsze to sobie laski robiły naście lat temu, obciach na masę. te wyglądają bardzo naturalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a masz,i poczytaj sobie !
ja tez uwazam ze brzydkie...mam identyczne...i tez mam problem z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wariatka jasne.... zalezy jakie kto ma brwi ja mialam grube wiec musialam wyrwac wiecej a i tak nie sa takie bardzo cienkie bo nie lubie takich nawet takie akurat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wygladaja naturalnie.wezsze beda brzydkie!To prawda,ze z gory sie nie wyrywa ale ja bum tam skubnela leciutko zeby byly troszke zgrabniejsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bkb
ja je przez 3 tygodnie zapuszczalam wiec byly ejszcze gorsze, ale i takw szyskie u gory nie odrosly jeszcze ;/ nie wiem , ja bym je od srodka jeszcze troche wyrownala czyli tam gdzie sie zaczyna nos, gdzie brwi czesto sie lacza ze soba, no i nie wiem, czy sie wyrywa brwi od gory, ale wydaje mi sie, ze mozna troche . Zle sie z takimi czuje, nie chce zeby byly bardzo cienkie, ale zeby wygladaly estetycznie , a te sie praktycznie malo roznia od takich naturalnych .Nie wiem, sama nie znam sie, ale wydaje mi sie, ze nie sa dobre. Nie wiem moze przesadzam . Mialam ochote ej wczoraj sama wyrwac, ale sie powstrzymalam moze jeszcze powinnam isc do innej kosmetyczki ktora mi cos dorzadzi , i moze je troszke dopasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brwiaczka
a z jakiego miasta jestes???????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bkb
no wlansie one wcale nie sa zgrabne ;/ w ogole z dolu mi brzydko je wyrwala nie sa takie zakrzywione tylko takie wygladaja jak takie wory do okola oka ;/ no masakra juz wczesniej mialam ladniejsze . zwerzaja sie dopiero przy koncach;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brwiaczka
te kosmetyczki sa tak glupie..............wyskubia brwi beznadziejnie a ty pozniej zapuszczaj miesiacami.jak mam dobra kosmetyczke ale w krakowie .skonczyla kosmetologie a nie 3 miesieczny kurs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bkb
no daj spokoj mialam ochote sie z nia polocic bo mnie tak wkurzala ;/ ale nie wypadalo no wlansie pokoncyzly sobie kursy od tak i uwazaja ze umieja, spoko mozna skonczyc taki kurs, ale oprocz niego trzeba miec jakias wyobraznie , moze spojrzec na twarz os. nie wiem porozmawiac najpierw spytac co by chiala , w czym sie widzi najllpeije , pwoeidziec , doradzic cos , jak trzeba to podciac co neico, zeby to jakos wygladalo. No a ja przyszlam , ona do mnei siadaj ,maznela mi ej czyms bialym szybko, wziela pensete i nie pytajac o nic juz zaczela szpacic nawet nie spojrzala na moja twarz ;/ juz na poczatku mialam ochote uciec , nei wyobrazalam sobie tego ;/ w trakcie je przerwalam i zaczelam mowic co bym hciala itp. a ta jakby mnie w ogole nie sluchala ,nie da sie i juz . Rozumiem jak ktos ma cienutkie wlasne brwi i malo geste w tedy to sie za bardzo nic nei da zrobic, ale ja mam takie krzaki, ze napewno jakos by je wyeksponowala ladnie gdyby umiala, albo jakby miala ochote na to . Przjede sie jutro do innej, ale najpierw postaram sie z nia pogadac, i spytam sie czy da sie jakos je uratowac, zeby ladnie wygladaly. W krakowie moze bede ale w weekend to bedzie raczejw szysko zamkniete ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak skończyła kosmetologie to nie kosmetyczka :P i raczej nie była to szkoła wysokich lotów skoro w gabinecie robi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro autorko tak dobrze wiesz co powinna zrobić, to po co lazłaś do salonu, sama sobie brwi zrób :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj jakas fote swoich brwi.A wogole tez slyszalam,ze z gory sie niby nie wyrywa.jednak mi kosmetyczka zawsze troche na gorze wyrwie i zle to nie wyglada.Zmien kosmetyczke najlepiej skoro ta Cie nie satysfakcjonuje.To nie klient dla kosmetyczki tylko kosmetyczka dla klienta:P masz prawo byc niezadowolona.niektore dziewyczny maja naprawde bardzo geste brwi i z gory jak sie nie wyrwie to nie jest fajnie.Oczywiscie cieniutkie brwi sa jeszcze bardziej obrzydliwe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×