Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gaaagaaa

Co kupić chłopakowi na urodziny???

Polecane posty

Gość gość
ja swojemu kupiłam kamerkę sportową Xblitza Action 4K, świetnej jakości sprzęt z dobrą rozdzielczością, stabilizacja obrazu. Akurat coś dla niego bo uwielbia się wspinać i zdobywac kolejne szczyty górskie xblitz.pl/produkt/kamera-sportowa-action-4k/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinaka
Możliwości na prezent dla chłopaka jest wiele. Może coś z elektroniki?? zerknij na sferis.pl na pewno coś znajdziesz w dobrej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr_DM
Hej pomysl może o jakimś fajnym obrazie albo plakacie decor mint ma sporo fajnych wzorów może znajdziesz coś do czego byście mogli się razem odnieść www.decormint.com - sprawdź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinaka
A może maszynka do golenia? Fajne są w sferisie. Kupiłam chłopakowi i jest bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narzędzia to też fajny pomysł na prezent, ja chłopakowi zamówiłam na rg narzędzia zestaw kluczy z jonnesway i bardzo sie ucieszył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla chłopaka to może coś z militariów, albo policji? Czołg, Lego, jakieś żołnierzyki. Jest naprawdę sporo możliwości. Ja ostatnio kupowałam mojemu zestaw lego z minikrafta, bo lubi bardzo tą gre. Kupowałam tutaj, na obniżce cenowej https://www.mas.com.pl/produkty/klocki-lego,23,30332 ale mają też inne zestawy klocków. Zastanawiałam się jeszcze nad garażem dla jego samochodów, ale minikraft okazał się lepszy cenowo. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaszgrab1
Odpowiem jako płeć która miałaby być teoretycznie obdarowana jakimś prezentem. Powiem tak nie każdy facet lubi grać w wieku 40lat ;) Z tego okresu przypominam się wyrasta! Nie każdy z nas lubi majsterkować czy czytać książki. Ja osobiście bardzo ucieszył bym się gdyby moja dziewczyna kupiła mi spodnie jeansowe w typie: Brad - klasyczny styl, elegancja, nogawka luźna prosta. To jednak wybór kupującego prezent oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla chlopaka (przynajmniej mojego) najlepszym rozwiązaniem są gry :p kupiłam mu red dead redemption 2 na ps4 w media ekspert i gra jak oszalały hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekler

spoko może być też wykrywacz metalu ze spyshopu super sprawa na zabicie czasu i dla cierpliwości, ja sam mam i jestem z niego bardzo zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janexa

Może stylowe buty z nowych kolekcji na wiosne 2019? Bardzo fajne obecnie rzeczy ma BucikSklep.pl - bardzo duży wybór mają 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara

Oryginalnym i pomysłowym prezentem byłby voucher na przejazd sportowym autem w Devil-Cars. Mają duży wybór aut i torów, bo aż 15 lokalizacji, gdzie można zrealizować przejazd. Jeśli chodzi o auta, to dysponują luksusowymi jak np Lamborghini czy Ferrari poprzez auta rajdowe np Subaru Impreza czy BMW M Power e 46 kończąc na bolidach wyścigowych takich jak Ariel Atom czy KTM X-BOW 🙂  Wystarczy wejść na ich stronę i dokonać zakupu i już kilka minut po złożeniu zamówienia voucher przychodzi na adres e mail gotowy do wydrukowania i wręczenia. Przejazdy zaczynają się już od 99zł. Każdy znajdzie auto odpowiednie dla siebie. To jest idealny prezent zarówno dla mężczyzn jak i kobiet, dla młodych ludzi jak i również starszych a także dla dzieci, które mają minimum 150cm wzrostu. Wszystko łatwo i szybko a wrażenia z przejazdu są niezapomniane. Adrenalina i emocje sięgają zenitu. Polecam w 100% 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×