Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Roxianaaa

moje libido mnie przerasta !!

Polecane posty

Gość Roxianaaa

Nigdy nie mialam jakiegos specjalnie wielkiego zapotrzebowania na seks i orgazmy. Dawniej starczalo mi 2, 3 razy w miesiacu a od pewnego czasu zaczelam sie intensywniej pocic (dawniej prawei wcale) i mysle o seksie na okraglo, podniecam sie byle czym i moglabym sie kochac z moim facetem po dwa razy na dzien z tym ze on ma nizsze libido i czesto mi tego seksu odmawia. Mam nawet orgazmy nocne czyli dochodze podczas snu. Nie wiem co sie dzieje, mam 21 lat. Czy to mozliwe zeby nagle tak zwiekszylo sie moje libido ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typ21
dlugo juz to trwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typ21
powodow jest duzo moze zaczelas jakas diete? uprawiac sport? zmienilas prace na lzejsza ;d ? albo czuje wiosne czuje moc ^^ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxianaaa
hmm ze dwa miesiace. No moze to byc ta wiosna ;P zarcik. prace mam caly czas lekka. nic sie nie zmienilo w moim stylu zycia. Nie wiem o co chodzi. Okres mam od dawna wiec chyba nie zaczynam dopiero dojrzewać ;) moj chlopak juz chce zebym sie uspokoila i byla jak dawniej a mna targa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w wieku 21 lat i seks 2 3 razy w m-cu to żadne duże libido W twoim wieku kobieta potrzebuje seksu kilka razy dziennie twój facet jest o małych potrzebach i to jest problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxianaaa
mowie ze dawniej mialam ochote 2, 3 razy w miesiacu a teraz mysle o nim bez przerwy i chce mi sie kochac nawet 2 razy na dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Misiek_
Więc nie myśl o tym tylko kochaj się. Jak facet uważa że to za dużo to poszukaj innego faceta. Taka częstość w Twoim wieku jest najzupełniej normalna. To nie Twoja wina że trafiłaś na leniwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxianaaa
nie zmienie go raczej bo ze soba mieszkamy i w innych sferach zycia sie raczej dogadujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxianaaa
30 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Foo
Ja w Twoim wieku potrafiłam z moim chłopakiem kochać się po 3-4 razy dziennie, dzień w dzień:) codziennie :) to nie jest nie normalne, wręcz przeciwnie;P później może nie być na to czasu - dzieci, więcej pracy ... Lepiej teraz korzystać z życia a nie dopatrywać się wszędzie problemów. powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxianaaa
dzieki :) tez wlasnie chce korzystac ale moj facet nie bardzo ;p ot...psikus taki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×