Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja.a.a.a.

Dieta proteinowa Dukana

Polecane posty

Gość LenaLena
Fajna dieta...stosowalam ją 6 tyg i -6kg mniej... ale obecnie przenosza sie na inna diete bo nie potrfie nie jesc owocow..teraz czas na truskawki,arbuzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dietująca2
Czy jest podobna dieta do Diukana ale w której można używać cukier? Czy słyszałyście może o "cukrowych" odstępstwach w diecie Diukana? Pytam bo nie wyobrażam sobie kawy/herbaty bez choćby łyżeczki cukru (ze słodyczy mogę zupełnie zrezygnować to nie problem) a słodzik/aspartam mnie przerażą, szczególnie że stosuje się go zamiast cukru we wszystkich fazach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po dlugiej nieobecnosci :) od dwoch tygodni jestem na II faziej ale mega zmodyfikowanej... (uderzeniowke sobie podarowalam) jem duzo bialka + to na co mam ochote oczywiscie z umiarem dzisiaj na wadze 59,8 kg a bylo 62 kg bede sie rzadziej odzywac bo zaczelam prace ale napewno bede pisac... duc :) zagladasz tu jeszcze? co u ciebie? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Widze, ze tu cichutko, wiec moze polaczymy sily;)? Razem razniej:D! Dolaczcie do nas na naszym watku! Super byloby, gdybyscie do nas dolaczyly! Im wiecej proteinek, tym lepiej:) NIE POTRAFIĘ SCHUDNĄĆ-TA DIETA ZMIENIA MOJE ŻYCIE http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3923084&start=5430 Czekamy na Was, kochane, razem damy rade wspierajac sie, pocieszajac, mozemy to zrobic !!! Do zobaczenia:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim Od dzisiaj zaczynam też dietę Dukana. Ważę 56 kilo przy wzroście 163 to chyba w normie ale moim największym problemem jest wysyający brzuch wyglądam jakbym była w 4 miesiącu ciąży to jest straszne. Znajomych których spotykach pytają się czy będę mamą, nie wiem co robić. Mam nadzieję że mi ta diate pomoże w pozbyciu się paru kilogramów i zgubieniu tego okropnego brzucha....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielu moich znajomych w tej chwili przeszło na dietę Dukana. Z tego co zauważyłam dieta ta stała się bardzo popularna. Trzeba jednak uważać, ponieważ w jej wyniku może dojść do zakwaszenia powodowanego przez białko, które w procesie metabolizmu przyczynia się do powstawania kwasów. Słyszałam, że wtedy pomocny jest proszek zasadowy Langsteiner, który pozytywnie uśmierza nieprzyjemne uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie Kobietki!!! Jestem tu po raz pierwszy. Jutro idę na badania moczu, cukru i morfologii. (miałam kiedyś złe4 wyniki moczu, ale to nic poważnego) Od przyszłego tygodnia planuje zacząć ta dietę. Mam dość swojego ciała. Jakbyście mogły to możecie napisać mi przepisy dla pierwszej fazy 2 itd.? Bardzo proszę bo nie mam pojęcia co jeść. Czytałam trochę, ale mało o tym co jeść. Bardzo proszę o wsparcie i rady!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszytkich, chcialm podzielic sie moja histora, zaczelam diete 28 lipca , 5 dni fazy pierwszej i od potem faza 2 az do teraz,zaczelam w waga 54,3 obecna waga 50.6 cell to 50. Otoz od miesiaca moja waga waha sie w granicach 50,3-50,8 raz tak raz tak a ostatnie trzy czy cztery dni tendencja wzrostowa o 0.20 codziennie, nie wiem czemu nie moge schudnac i osiagnac tych 50kg, pzrestrzegaam zalecen diety, nie grzesze, jedynie w sobote wypulam gin z tonikiem (light) jeden maly drink czy to by wplynelo na tendencje wzrostowa, nie wiem czy nie panikuje ale zniechecam sie ze mimo usilnych staran waga nie idzie do dolu tylko wrecz porusza sie wolna ale jednak w gore , czytlam wiele wypowiedzi na forum i wiem ze jak ktos ma malo do stracenia to idzie to ciezko i duzo wolniej, moje BMI jest w normie wiec to jeszcze kolejny powod. Czy uwazacie ze powinnam dac sobie siana z tymi 60dag i przejsc na 3 faze czy czekac nie wiadmo ile zeby wreszcie waga pokazala 50.0?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam,że te 60dag możesz stracić na III fazie,chociaż nie mogę Ci tego "obiecać".Ja na III schudłam ok.8/9 kg:) no ale ja byłam zdecydowanie otyła,na początku diety:P.Pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×