Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Arkadiusz Zielazny

Dostałem Maila "Nowa firma brokerska rozdaje pieniądze?!" i ...

Polecane posty

Gość Arkadiusz Zielazny

Przedwczoraj wieczorem otrzymałem interesująca wiadomość od mojego przyjaciela, któremu całkowicie ufam. Brzmiała ona: "Nowa firma brokerska rozdaje pieniądze?!" Pomyślałem sobie to niemożliwe. To jakaś ściema. Wszedłem na stronę i zacząłem szukać. Okazuje się, że firma postanowiła zrobić podobna akcję wirusową do tej zorganizowanej przy starcie Aliorbanku, gdy ten rozdawał po 100zł każdej osobie, która wzięła udział w ich akcji. Tutaj gratyfikacja jest nieco większa za względu na fakt, że to jest zagraniczna firma i wynosi 200$. Nawet nie wiesz, jak się zdziwiłem, gdy już dziś zobaczyłem na moim koncie 200 dolarów. Zacząłem w to wierzyć, że są na tym świecie dobroczyńcy!!! hehe Szczegóły na moim blogu: http://blog.labenete.pl/zaiestniec-w-sieci/nowa-firma-brokerska-rozdaje-pieniadze Jeśli chcesz zaryzykować swój czas(około 20 minut na założenie konta w banku internetowym i w tej firmie), to musisz sie spieszyć, gdyż promocja jest ograniczona dla pierwszych 30000 osób z całego świata. --- Założyłem konto i faktycznie po 24 godzinach maiłem na koncie 200$. Więc je zainwestowałem, a za tydzień sprawdzę czy można je wypłacić. Co w ogóle o tym myślicie? Uda mi się wypłacić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×