Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gizula888

szablonowe zachowania facetów!!!

Polecane posty

Dziewczyny czy nie uważacie, że są takie cechy u facetów, kktóre powodują że każdy z nich mowi i postępuje podobnie. Np. Każdy facet mówi: robisz z igły widły nie ma problemu, a Ty go sama stwarzasz. Lub... To że nie mowię Ci że jesteś ładna nie oznacza że tak nie myślę - chyba nie muszę mówić o tym codziennie. Co Wy na to?? Też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze przyszło mi do głowy: jemy obiad, pytam czy terzeba coś doprawić etc, pytam czy smakowało, a on na to, ze gdyby tak nie było to przecież by nie jadł hehe. Dla facetów wszsytko jest takie oczywiste. Albo tekst : dlaczego o tym nie mowisz - przecież sam się nie domyślę:)) Ale i tak kocham swojego facia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wacław Kopytko
Bo faceci są z Marsa, a kobiety z Wenus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe macie takie swoje, charakterystyczne cechy i zachowania, które można wypatrzyć u każdego faceta. Nie macie np podzielności uwagi - można mowić do was 10 razy, ale jeśli coś was zainteresuje to nawet nie zareagujecie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfffffffffffff
to samo. jakbym nie chcial to bym nie robil tak czy siak, jakbys mi sie nie podobala, przeciez ci mowilem ze cie kocham itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×