Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziewczyna facetea...aa

za bardzo podniecac faceta

Polecane posty

Gość dziewczyna facetea...aa

sypiam z moim facetem raz jest tak ze moze dosc długo a raz jest tak ze bardzo szybko co mnie wkurza i słysze ze juz ma pełno juz jak sie całujemy to mu staje, i jest cały zalany swoimi soczkami, juz samo cąłowanie ze mna go podnieca tak bardzo, ze potem szybciej dochodzi... jak go ujezdzam to juz w ogole nie wytrzymuje napiecia;) a z drugiej strony prawie nigdy nie prawi mi komplementów i czasami zastanawiam sie czy w ogole mu sie podobam..jedynie podczas sexu mówi ze go podniecam, ze piekny widok, ze mam super cipke, dupe itd czy jest mozliwe ze normalnie mu sie nie podobam a jedyne go podniecam w aspekcie sexualnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfsdfsdfs
szklana kula odp ci da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brutalnie szczery
To bardzo możliwe. Mężczyźni co prawda wolą ruchać kobiety które im się podobają, ale jak nie mają możliwości, to ruchają każdą, która będzie chętna - pewnie u was to właśnie taki przypadek, on nie ma innej w zasięgu, więc robi to z tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna facetea...aa
jestesmy razem od 3 miesiecy spedzamy razem czas, znamy swoich przyjaciół,rodziny, tłuamczy mi sie co robi z kim sie spotyka itd wiec nie do konca jestem chyba tylko do ruchania laski do bzykania sie mamie i tacie nie przedstawia, nie zabiera sie do rodziny na wczasy itd no tak mysle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek 22151
No nie przesadzaj ! Przecież na wczasach też trzeba sobie podymać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna facetea...aa
myslisz ale to wczasy u brata w domu z mam i tata na wypadzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też tak miałam
Zaprowadził do rodziców, często bywałam w jego domu, wspólne wczasy, wyjazdy,wszystko fajnie a potem dowiedziałam się że ruchał wszystko na prawo i na lewo. Nawet jak był się uczyć na studia to robił to z koleżanką z roku. Więc nie przejmuj się - jak ci jest z nim dobrze to korzystaj, zobaczysz po roku dwóch czy wytrzymacie razem Faceci niestety myślą swoim małym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna facetea...aa
akurat w jego przypadku o ruchanie na boku go nie podejrzewam bo wiem co robi w wolnym czasie, zreszta moze głupio to stwierdzic ale mu ufam i wiem zreszta ma profil na jednym portalu i zrobiłam mu kiedys prowokacje ze zdjeciami zajebistej laski i nic nie zareagował na jej wiadomosc itd..wiem załosna próba sprawdzenia faceta ale cóz poza tym to strasznie szcera dupa i o wszystkim m mówi, zreszta on od szybkich skoków w bok woli stały zwiazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna facetea...aa
upppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewno ze się podobasz dlatego tak szybko dochodzi Gdybyś mu się nie podobała to unikał by seksu z tobą a to że raz szybko dochodzi raz wolno zależy czy sobie zwalił przed spotkaniem się z tobą czy nie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikna nieznajoma it is me
Masz manie wielkosci, chcesz tylko odpowiedzi ktorych chcesz czytac ze np. o jestes piekna to sie spuszcza szybko hihihihi a jak nie sa takie jak sobie wymarzylas to perorujesz, np. Marek Ci pisze co mysli a Ty przekonujesz ze tak nie jest. Masz normalny zwiazek a 3 miesiace to malo i jeszcze nie zdazylas mu sie znudzic. Nie rozumiem problemu. Kochajcie sie 2 razy, za 2 razem juz nie bedzie taki szybki. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna facetea...aa
za drugim razem tez potrafi szybko dojsc;) zalezy od scenerii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie sypiam z komiczne2
masz pecha albo tzw. szybki bill albo jak napisano wyzej byzka Cie wobec braku alternatywy i tak zle i tak nie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikna nieznajoma it is me
Jakiej scenierii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×