Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jedna mała m

Tantra - związek doskonały

Polecane posty

Czy spotkaliście swojego tantrycznego partnera ? Znam trzy pary, którym to się udało. Jakiś czas temu przeżyłam spotkanie tantryczne, dzięki temu wiem, jak wygląda doskonałość. Wklejam fragment artykułu ze strony http://www.cudownyportal.pl/article.php?arti cle_id=53 może znajdziecie coś dla siebie. Dzięki niemu odpowiedziałam sobie na wszystkie dręczące mnie pytania i zrozumiałam siebie do końca. "Trafiając na duchowo rozwiniętego mężczyznę kobieta może szybko uczynić postępy w duchowym rozwoju. Trafiając z kolei na ładnego, ale duchowo ograniczonego, sama zaczyna się ograniczać i zaniżać swe energie do jego poziomu. Tu trzeba przyznać, że wiele młodych kobiet przewyższa poziomem rozwoju duchowego swoich męskich rówieśników. Mogłyby one rozwinąć swój potencjał, ale najczęściej nie będąc go świadome, roztrwaniają swoje atuty i dają się zapędzić do tradycyjnie przewidzianych dla nich zajęć i miejsc, które z rozwojem duchowym nie mają nic wspólnego. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość póki co szukam
wykonuję ćwiczenia,które powinien wykonywać mężczyzna ,medytacje, mam ukształtowany światopogląd,miłość jest największą wartością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość póki co szukam
nie zniknąłem:-) jestem, ;-) możemy pogadać wymienić poglądy jeśli chcesz:-) czytałem wiele książek napisz do mnie. mój mail: yogin1_1@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość póki co szukam
napisałem do Ciebie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość póki co szukam
jeszcze coś dodałem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×