Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
madlenn30

Prezent dla Młodej Pary, jaki???

Polecane posty

No nie warto przesadzać z oryginalnością ale z drugiej strony jakby wykupić im jakiś weekendowy pobyt w fajnym miejscu w górach, nad morzem czy nad jeziorami - to na pewno się ucieszą i bedzie to właśnie oryginalne. Ale znowu takie prezenty jak ktoś wcześniej zaproponował - w sensie te z wiano.eu - też mogą okazać się strzałem w dziesiątkę - zwłaszcza jeśli młodzi lubują się w tradycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka88
Ja na prezent zamiast kwiatów kupiłam piekna poduszke z haftem: http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=11521413 Wszyscy byli nia zachwyceni, umieściłam tam imiona młodej pary i date uroczystosci. Teraz poduszka zdobi małżeńska sypialnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma co przesadzać z oryginalnością. Ja postawiłabym na klasykę- dobre, czerwone wino i pieniądze do koperty, które Młodzi przeznaczą według swoich własnych potrzeb. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobre wino na weselu sie przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli chcesz dać coś na pamiątkę to jakis obraz albo zleć narysowanie ich portretu ołówkiem i opraw w ramkę, to się sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze postawić na praktyczne prezenty, które pozwolą parze na dorobku zmniejszyć wydatki, które by pewnie ponieśli. by wiedzieć, co to ma być, to dobrze wypytać świadków lub rodziców. Z przymrużeniem oka może być na przykład potraktowana taka (http://www.fedo.pl/category/koldry-antystresowe) kołdra antystresowa na odchorowanie całego weselnego zamieszania. sprawdzą się też dobrej jakości garnki (złożyć się w parę osób), jakieś drobne agd i tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terree
Ostatnio zamawiałam bardzo ładny serwis obiadowy przez stronę www.agdchrosciel.pl . Szybka i miła obsługa, no i najważniejsze, że mają rzeczy znanych i sprawdzonych marek, nie jakąś chińszczyznę, której pełno w obiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieniądze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gronier
Na Prezent Marzeń macie genialne pakiety SPA - tym się zainteresujcie. Cena tutaj jest dosyć niska, a już na pewno młodym się spodoba. Można ewentualnie strzelić im jeszcze jakiś wyjazd weekendowy - też powinien zrobić wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Debora254
Zależy też oczywiście co młodzi lubią, czego nie mają, co im się przyda. My np. kupiliśmy kryształowe kieliszki, bo para młoda dopiero urządzała mieszkanie i bardzo im się spodobały:) zamawialiśmy na http://alekxs.pl/ - mają polskie wyroby, do tego pięknie wykonane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na wesele koleżanki szłam niedawno i fajne oryginalne prezenty do domu znalazłam na https://dukapolska.com/ :) do tego dołozyliśmy też coś do koperty i bardzo się cieszyli i widze że też uzywaja bo dostali stojaczek na wino od nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomysłów na taki ślubny prezent jest mnóstwo. Ja lubię nietypowe rozwiązania więc zamiast gotówki w kopercie podarowałabym na przykład voucher na romantyczny wyjazd we dwoje. Świetną ofertę w tym temacie ma Rezydencja Luxury Hotel w Piekarach Śląskich http://www.rezydencjahotel.pl/pl/hotel/oferty-specjalne/weekend-dla-dwojga-apartamencie. Myślę, że każda Młoda Para chętnie zrelaksuje się w takich okolicznościach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żaden... młodzi nie ucieszą się z prezentu bo albo już to mają albo dostaną 3 pary...nooo chyba że naprawde nie masz pieniędzy... wtedy lepiej zapytaj co by chcieli (dyskretnie) Poczytaj o prezentach ma www.gdziewesele.pl masz nie tylko artykuł ale i opinie ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koperta, koperta, koperta. Więcej się ucieszą z dwustu złotych w kopercie, niż z serwisu do kawy za pięćset.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fotoksiążki patrzcie. W Empik Foto to jest koszt dosłownie kilku dyszek. U nich to ma naprawdę fajną jakość, tylko wymaga trochę pracy. Aplikacja do składania całości jest mocno domyślna, każdy sobie poradzi. Tylko żeby to miało sens, musicie mieć wiele wspólnych fotek. To taka absolutna podstawa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z poprzednikiem, że fotoksiążki to super pomysł na prezent! Zdjęcia zawsze są dobrym prezentem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zróbcie im fotoksiążkę. Kosztowo grosze - kilkadziesiąt złotych na Empik Foto, ale najpierw będziecie musieli zebrać odpowiednia liczbę zdjęć i wszystko poustawiać. Samo działanie jest bardzo proste - macie system online, gdzie wszystko ustawiacie, zatwierdzacie i jedynie czekacie na dostawę. To wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
W dzisiejszych czasach to na jaki prezent powinniśmy się zdecydować dla pary młodej zależy także w dużej mierze od nich. Na niektórych ślubach zamiast kwiatów państwo młodzi życzą sobie książki lub też zabawki,które oddają do domu dziecka. (Swoją drogą gest godny podziwu). Artykuł na ten temat tutaj ->http://www.imbir.elblag.pl/slub-i-wesele/jaki -upominek-mozemy-dac-gosciom-weselnym/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurkafurka
Ooooo, cudowny sprzęt, z brauna sama chcialabym dostac ja kazdemu polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaczeq

Trzy miesiące temu staliśmy przed tym dylematem i pierwszy raz zrobiliśmy prezent 'nie niespodziankę'. Ślub brali nasi przyjaciele i za żadne skarby nie chcieli od nas przysłowiowej koperty. A że są to kinomaniacy do potęgi, postawiliśmy na cos co na pewno ich ucieszy. Dostali w prezencie karty Unlimited z Cinema City - az im sie oczy zaswieciły jak im to powiedzieliśmy. Opłaciliśmy je dla nich na rok i byli w siódmym niebie. Przez ten czas to chyba zaczęli w tym kinie mieszkać bo co chwila dodają recenzje z nowoobejrzanych filmów. To był serio najlepszy pomysl na jaki można wpasć i polecam go - jesli oczywiscie para mloda lubi filmy i kino. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również uważam, że najlepsze prezenty to takie, które zostają długo w naszej pamięci, ja swojej kuzynce i jej mężowi podarowałam w prezencie nagrane życzenia od Pani Beaty Pawlikowskiej, są jej fanami, również dużo podróżują, uczą się języków więc bardzo się ucieszyli 🙂 Zamówiłam takie życzenia na Hype Me. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×