Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mr. saphire

Technolaski.

Polecane posty

Gość anthony lipton
vera gdzie foto ? :) dawaj dawaj :) jestem ciekaw jak się prezentujesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karniszek
Niestety vera_lynn nie dostarczy nam swojej fotki, a tym samym nie dowiemy się jak wygląda kobieta :D A liczyłem na jakieś zdjęcie ukazujące te cudowne grube uda z celulitem :P o niebo lepsze niż te ładne dziewczyny tańczące na imprezie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heavy metal chick
hahahaha dobre to:D od razu przypomina mi się mój kolega z klasy w liceum, tandetny chłopaczek z wiochy, co tydzień impreza w największej dyskotece w mieście, tam gdzie np ochroniarz nagrał jak dwoje 15-latków uprawia seks w kiblu i filmik krążył po wszystkich szkołach, tam gdzie moje koleżanki z osiedla chodziły co piątek, w spódniczkach przypominających pasek, lub spodenkach jak majtki. obowiązkowo dekolt do pępka i białe kozaczki. podoba mi się określenie technomułki:) ale żeby nie było dobre techno (uwaga coś takiego istnieje!) np Prodigy The Fat of the Land mało który zna. i nie pieprzcie mi że laski które słuchają muzyki typu heavy, nie są seksowne. na koncerty lubię ubierać się seksowniej niż na uczelnie czy w ogóle na co dzień. czarna spódniczka szpilki skóra mocniejszy makijaż wszystko jednak mieszczące się w ramach dobrego smaku. i widze tam pełno równie seksownych dziewczyn, długie włosy, drapieżny image. ja również nie twierdze że wszystkie dziewczyny bawiące się na 'dysce' są technodziwkami, bo wierze że można mieć raz na jakiś czas ochote na potańczenie przy czymś takim. ale jest wśród nich taka grupa tandeciar, lachociągów, ćpunek(ciekawe ile osób na "dysce" bawi się bez tabsów?), gówniar. i nikt mi nie wmówi że tak nie jest. amen ps Bumbumshoko podobały mi się Twoje posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bum bum bum bum bum
umcy umcy umcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina fd
heavy metal chick to vera_lynn wypadałam to po IP :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krajczek.
vera może pomarzyć o takim wyglądzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre dobre yeach
hehe :D :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×