Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Manieczka24

moj chlopak jest prawiczkiem i niechce sie ze mna kochac..

Polecane posty

Gość Manieczka24

Jestesmy ze soba pol roku i nie uprawiamy sexu bo on twierdzi ze za szybko.Wprawdzie mowi ze mnie kocha ale uwaza ze jeszce nie czas.On ma 26 lat i jest prawiczkiem, ja natomiast mialam kilku partnerow seksualnych.On zna moja przeszlosc i zaluje ze mu powiedzialam.Czasem mowi ze go to boli ze ich mialam tylu w lozku i ze wolalby zebym byla dziewica.Mowi mi ze powinnam czuc sie wyjatkowo ze kiedys bede ta jego jedyna.Tak naprawde tak sie nie czuje bo juz swoje przeszlam wiem jak to jest i czym sie rozni sex z milosci i sex bez milosci Mam u boku faceta ktorego niewiem czy kocham ale go pragne... Zastanawia mnie to czy nie che ze mna tego robic bo zraza go moja przeszlosc,albo mysli ze che go wykorzystac,albo tak naprawde mnie nie kocha... Slyszalam o prawiczkach ktorzy gdy nadarzyla sie okazja to z niej korzystali,a on nie..,albo prawiczkach ktorzy podobnie jak moj chlopak mieli okazje i nie korzystali ale jak sie zakochali to chcieli uprawiac sex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gangbang Miszczu
Popieram przedmówcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może sie boj że zajdziesz w ciąże albo że nie sprosta zadaniu, ze bedziesz porównywała go do tych poprzednich. Jeśli chce dziewice to niech poszuka. On chyba za duzo mysli o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo nie jest Ciebie pewny i nie chce sie zrazic. Bardzo malo prawdopodobne zeby Cie nie kochal, bo by z Toba nie byl, szczegolnie jesli sex was nie laczy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manieczka24
nie ma sexu ale sa pieszczoty.On mi wyznal po 4 miesiacach ze jest prawiczkiem.Troche mnie to zdziwilo bo z byla byl 3 lata i po 2 byl tylko sex analny od czasu do czasu.To mnie wkorza ze sex analny to tak a pochwowy to juz nie...Ostatnio byla taka akcja;mowil ze che sie ze mna kochac byly piesczoty a potem wyjal go i szmyral mnie swoim penisem az w koncu powiedzila ze jeszecze nie.Zdenerwiwalo mnie to, tlumaczyl sie ze juz powoli wytrzymac nie mozeale to jeszce jednak za szybko. Czuje sie teraz taka zalezna od niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajtek kajtensowitz
ożeń się z nim i po ślubie będziecie kopulować jak króliki! zrobiliście sobie testy na choroby weneryczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość True Madafaka Kalafior
Stawiam na strach przed kompromitacją. Jesteś doświadczona - boi się że będziesz zawiedziona i że on sam nie podoła. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manieczka24
no ale wyglada na takiego pewnego...Kiedys nie wiedzilalam ze takie typy facetow istnieja.Raczcej myslalam ze faceci majac okazje ja wykoarzystuja.Nieche mu sie narzucac bo se pomysli ze mi glownie na tym zalezy, a z drugiej strony kocha mnie a jednak ma opory,czy ja wiem czy on mysli ze nie podola,skoro wie rowniez o tym ze nigdy nie mialam orgazmu pochwowego z zadnym facetem, wiec nawet jesli z nim bym tez nie miala to nic takiego zreszta nawet mu to powiedzialam.To co boi sie ze nie podola i bedzie przeciagac w nieskonczonosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czikiita
Nie łapiesz, nie? o.o Boi się że po prostu po 2-3 minutach będzie koniec. On jest PRAWICZKIEM, łapiesz? I boi się że możesz to bardzo źle odebrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manieczka24
anal daje facetom wieksza rozkosz i jakos jak robil to zbyla to z tego co mowil dawal rade i to nie byly 2 czy 3 minuty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czikiita
A jak już jechał to nie jest prawiczkiem, nawet jeśli to był anal. To w takim razie czeka na właściwy moment być może :P Ale prawiczkiem to on nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manieczka24
on czuje sie prawiczkiem bo nie bylo sexu pochwowego..ja kiedys tez mu to mowilam jak to nie jest skoro juz go w dziurke wkladal ale on i tak mowil swoje az wkoncu uznalam ze moze jednakto ja sie myle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh przecież prawiczkiem jest się do pierwszego stosunku seksualnego niezależnie czy to będzie oral, anal, klasyk czy pieszczot/wspólna masturbacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manieczka24
to co mam mu powiedziec ze sie myli?Boje sie ze kiedys pochwowy mu sie i tak nie spodoba bo anal daje wiecej przyjemnosci facetom, chyba zle zrobil ze zaczal od analu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez seksu mozna zyc
ja mam 30 lat i nigdy i zyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek 22151
Widać, że pedał. Chce tylko cię rżnąć w dupsko. A spotyka tylko po to, żeby rodzina i znajomi pozamykali pyski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sex jest niebezpieczny
wystarczy dotykanie i calowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mich4gm
1. Prawiczek - nie chce być z nie-dziewicą [bo przeszłość ma znaczenie i jeszcze czy nie masz choroby wenerycznej]. Prawdopodobnie chce być z dziewicą [przykro ale prawdziwe i sprawiedliwe]. 2. Prawiczek - często unika dz../su../ku.. [przecież to normalnie bo nie chce być puszczalski i nie myśli o zaliczeniu] 3. To nie znaczy że jest a-seksualistą?! 4. Czy Podoła albo nie podoła [głupota - niech dziewczyna zostawi prawiczka i niech znajdzie sobie ogiera albo zagra jakiś w filmie XXX - to już wiadomo puszczalstwo i nie myśli o żadnej przyszłości normalnego związku tylko seks] 5. A może nie ma zaufania - For You 6. A może nie ma przyszłości - For You 7. Nie jest pewny - czy ty zdradzać / Do you betrayel ?? 8. A może nie ma uczucia - For You 9. A jeśli jest Impotentem [powinien odp.] Jeśli powie - Tak a chce potomstwo to niech powalczy o IN Vitro [No problem]. 10. A może jest nosicielem i nie chce krzywdzić [powinien odp.] 11. Jeśli jest prawiczkiem to nie może być ani Homo- albo ani Bikse- po prostu nie współżył z obcą osobą [jeśli współżył to już NIE JEST PRAWICZKIEM?! - nie ma opcji a jak No True - to spytajcie Lekarz/a tzn. Prawiczek albo Dziewica] 12. Wiem tylko jedno że jeśli dojdzi małżeństwa to najwyżej nazwał bym Małżeństwo Toxic ?! a nie Clean :/ 13. Sprawa rodzinna [zdarzają ale nie koniecznie] 14. A może był wyśmiany przez dziewczyn że jest prawiczkiem [przez chłopców inaczej działa ale przez dziewczyn to gorzej wpływa na psychikę - jest duża różnica między Men z Woman] albo ma traumę przeszłości [zdarzają - problemy z psychiką] Ja to samo mam :] - też szukam normalną bez przeszłości a okazji miałem sporo [uprawiać seks jest dużo łatwiejszy niż związek stały]. Co z tego że jestem Alfa Virgin ale szukam dla jedynej [normalne i sprawiedliwe] A później dziewczyny mówią że normalnych nie ma ale normalni nie chcą puszczalskich dziewczyn TU JEST PROBLEM !! Pamiętajcie - życie jest jedno i nie dacię wymazać przeszłość. Psycholodzy, seksuolodzy i terapeuci wiedzą o takich problemach ale nie mówią :] Ja też miałem sporo okazji ale zaliczanie to nic nie daje i nie ma przyszłości [Chyba lubicie być ryzykować]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mich4gm
Prawiczek - nie chce być z nie-dziewicą [bo przeszłość ma znaczenie i jeszcze czy nie masz choroby wenerycznej]. Prawdopodobnie chce być z dziewicą [przykro ale prawdziwe i sprawiedliwe]. Prawiczek - często unika dz../su../ku.. [przecież to normalnie bo nie chce być puszczalski i nie myśli o zaliczeniu] Prawiczek to nie znaczy że jest a-seksualistą?! Czy podoła albo nie podoła [głupota - niech dziewczyna zostawi prawiczka i niech znajdzie sobie ogiera albo zagra jakiś w filmie XXX - to już wiadomo puszczalstwo i nie myśli o żadnej przyszłości normalnego związku tylko seks] Prawiczek może nie ma zaufania - For You Prawiczek może nie ma przyszłości - For You Prawiczek nie jest pewny - czy ty zdradzać / Do you betrayel ?? Prawiczek może nie ma uczucia - For You Prawiczek jeśli jest Impotentem [powinien odp.] Jeśli powie - Tak a chce potomstwo to niech powalczy o IN Vitro [No problem]. Prawiczek nie może być nosicielem?! Jeśli jest prawiczkiem to nie może być ani Homo- albo ani Bikse- po prostu nie współżył z obcą osobą [jeśli współżył to już NIE JEST PRAWICZKIEM?! - nie ma opcji a jak No True - to spytajcie Lekarz/a to tzn. Prawiczek albo Dziewica] Wiem tylko jedno że jeśli dojdzie małżeństwa to najwyżej nazwał bym Małżeństwo Toxic ?! a nie Clean :/ Problem - Sprawa rodzinna [zdarzają ale nie koniecznie] Prawiczek może był wyśmiany przez dziewczyn że jest prawiczkiem [przez chłopców inaczej działa ale przez dziewczyn to gorzej wpływa na psychikę - jest duża różnica między Men z Woman] albo ma traumę w przeszłości [zdarzają - problemy z psychiką] Ja to samo mam :] - też szukam normalną bez przeszłości a okazji miałem sporo [uprawiać seks jest dużo łatwiejszy niż związek stały]. Co z tego że jestem Alfa Virgin ale szukam dla jedynej [normalne i sprawiedliwe] A później dziewczyny mówią że normalnych nie ma ale normalni nie chcą puszczalskich dziewczyn TU JEST PROBLEM !! Pamiętajcie - życie jest jedno i nie dacię wymazać przeszłości. Psycholodzy, seksuolodzy i terapeuci wiedzą o takich problemach ale nie mówią :] Ja też miałem sporo okazji ale zaliczanie to nic nie daje i nie ma przyszłości [Chyba lubicie być ryzykować]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mich4gm
Poprawiam: Prawiczek nie może być nosicielem?! Przepraszam za błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem taka napalona...prosze zadzwoń do mnie mam chcice wejdz na strone http://www.sextelefon.ovh/ i znajdz swoją Anię i dzwon chcę poczuć cię w sobie już teraz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj pięknego mam chłopaka ale ma zbyt małego i wiotkiego ślimaka i do muszelki mojej nie wejdzie tylko się natrudzi. Od razu śluzik puści i mnie pobrudzi. Co zrobić - może dać mu pierogi to wtedy ślimak pokaże rogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×