Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takie mam marzenie

CHCE liberalnego prezydenta!!!

Polecane posty

Gość takie mam marzenie

tak dla małżenstw homoseksualnych, tak dla aborcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominij
nie ten kraj, nie ten świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie kto chciał ten mógl
zapominij!!! aborcja powinna być dozwolona, ale małżeństwa homoseksualistów? NIGDY! niech sobie w konkubinaty wchodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie mam marzenie
ale takie marzenia mam:) wszyscy ludzie powinni miec jednakowe prawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głosuj na Komorowskiego
Pan marszałek Komorowski będzie najlepszym prezydentem ze wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jikhiujgbug
właśnie, ze aborcja nie powinna być dozwolona, a geje powinni mieć prawo do ślubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam wrażenie
to głosuj na takiego :) nikt ci nie zabroni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gieniiieek
to sie wyprowadź z polski, najlepiej do holandii, tam będziesz miał gejków, transów i innych takich 'ewenementów' pod dostatkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaaak
geje i lesbijki powinny móc się żenic! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek____z _marek
JESTEM ZA:-))) ALE WOLE SWOJA ZONE NIZ PANA PIOTRA ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwariowali w tej Polsce
tak nie wygląda liberalizm, na głowe upadłeś ;( jeśli ludzie tak to wszystko pojmują to ja dziękuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos_obiiektyywny
nie powinny móc się żenić, bo homo nie jest normą, a gdyby były takie śluby świadczyłoby to o tym iż uważamy to za normę, niech sobie żyją - ale bez żadnych formalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co z tego756676
ehh... można im dać ślub cywilny (nie kościelny), to wszystko.... dzieci mieć nie powinni, jak wiele innych "ludzi", którzy niestety je posiadają i krzywdzą z uśmieszkiem na ryju :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu nie powinni miec dzieci? Orientacja seksualna to nie jest coś, czego się uczysz, to jest od urodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co z tego756676
Orientacja seksualna to nie jest coś, czego się uczysz, to jest od urodzenia. Matko, dokładnie taki sam cytat zastosował "ksiądz", który publicznie nawoływał do palenia ludzi homo... nie żebym na Ciebie mówiła, ale wczoraj oglądałam to zero na youtube. Dzieci mieć nie powinni, bo by je zboczenia pewnie nauczyły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co z tego756676
Dzieci często biorą przykład z rodziców... sądzę, że orientacji można się "nauczyć"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniussssia 34
sory ale krzywdzą dzieci to ludzie ograniczeni i nietolerancyjni jak ty czy inni z ciemnogrodu ktorzy beda szydzic z tego dziecka:o a nie dwoch ojcow czy dwie mamy. dzieci sa tolerancyjne i nie wazne czy ich tatus bedzie mial meza czy zone i tak go beda kochaly byle byl szczesliwy i dobry dla nich!!!! a jak wyrosną to jeszcze beda bronic rodziców przed takimi jak wy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co z tego756676
Jestem tolerancyjna, a to, że uważam, że dzieci mieć nie powinni to już inna bajka... a zresztą... niech sobie je mają, ale najpierw zrobią :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treleeeee
o boże zaden homo ojciec ani homo aatka nie bedzie szmuszala dziecka do sypiania z kimkolwiek, dziecko same wybierze jak podrosnie ja mam znajomego geja i jego dziecko jest HETERO, to nie jest zalezne ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co z tego756676
Ludzie homo to często osoby, które mają kiepskie relacje z osobami tej samej płci. Co mają do tego geny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos_obiiektyywny
haha ale piep.rzycie, śmiać mi się chce jak widzę idiotów, którzy 'rozważają' na temat tego czy homo jest wrodzone czy nie mając o tym zerowe pojęcie, zapamiętajcie raz na zawsze: że nie jest wrodzone, jest NABYTE, z tym genem to są tylko marne spekulacje - nikt jeszcze niczego nie odkrył i wątpię, że odkryje, poza tym jakby to nawet było wrodzone to od samego początku dojrzewania interesowaliby się równoległą płcią - a tak jest rzadko - większość dopiero w późniejszym okresie stwierdza, że woli tą samą płeć, homo może wziąźć się z dwóch przyczyn: fizycznych - wszelkie zaburzenia hormonalne, najczęściej nadmiar bądź niedobór hormonów płciowych, bądź psychicznych - przykre doświadczenia w dzieciństwie np. brak lub uraz do rodzica płci przeciwnej, ogólnie z niechęci do przeciwnej płci i masę innych powodów, z tym, że przyczyny psychiczne mogą być nieświadome i wtedy trudniej je wykryć, poza tym homo nie jest normą, bo normą w całej przyrodzie są tylko takie pary, które mają możliwości się rozmnażać, pozwólcie, że zacytuję :''Spotyka się takie zachowania,ale nie jest to norma. Jest to związane z nadpobudliwościa hormonalną lub wystapieniem w dużej ilości hormonu np. żenskiego (dla danego gatunku) Nie ma dowodu w postaci potomstwa takich par aby przyjąc ten fakt za normę w normalnym cyklu reprodukcji gatunkowej. Za normę uznaje się: rozmnażanie płciowe i bezpłciowe na drodze podziału organizmu lub w sposób obojniaczy, lub partenogeneze.'' tak więc wybijcie sobie z głowy raz na zawsze, że : 1. jest to wrodzone 2.jest to czymś normalnym, naturalnym czytacie jakieś bzdury na 'zielonych' tęczowych forach, gdzie jakieś gejki próbują bronić własną orientację, pisząc jakieś z du.py wzięte farmazony, a wy później rozpowszechniacie na innych forach, stronach itd. zacznijmy od tego, że aby najpierw podejmować takie dyskusje trzeba mieć pojęcie o człowieku ze strony biologicznej jak i psychologicznej, owszem, istnieją trzy orientacje, a nawet cztery, bo ostatnio coraz więcej słyszy się przecież o aseksualiźmie, niech nawet i wymyślą kolejnych, nowych 10 orientacji, ale normą była, jest i pozostanie na zawsze tylko jedna - HETEROSEKSUALNOŚĆ, czy tego chcecie czy nie chcecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos_obiiektyywny
* 'podświadome', a nie 'nieświadome'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie obiektywny, gejem się jest od zawsze, to nie jest nabyte. Pewnie sam jesteś kryptogejem który się boi ujawnic :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos_obiiektyywny
pokaż mi artykuł w którym wykryli i opisali domniemany 'gen homo'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos_obiiektyywny
nie znasz takiego? i nie znajdziesz, homo to kwestia hormonów, a nie genów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakajkajkjakkjajjaa
homoseksulasita to nie czlowiek, homo to choroba!!!!! puknijcie sie w leb, chce prezydenta ktory bedzie leczyl lesbijki i gejow, zakaze aborcji, eutanazji,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×