Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eddda

^6kobiet w dwa lata ... poza tym ok

Polecane posty

Gość Zusizsa
ależ Kobieto:) szuka ndrenaliny.... by żyć, by oddychać... tak, wiem troche to przykre dla picieszenia powiem, że też udawałam przez któtki koment mego życia, że nie widzę, że nie wiem;p ale żyć z tym się nie da szukaj sobie kogoś odpowiedzialnego Zuza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zusizsa
sorry za błędy* i te życiowe też...:( jutro już będzie lepiej:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edeee
no widze ze chyba macie racje, ze to singiel. Ale co to za morlanosc...? to oszukiwanie innych, zabawa ich uczuciami... rzuca jedna i trzy dni poznie jma inna, ktorej wyznaje milosc... a to juz dorzaly facet po 40 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edeee
i do tego utrzymuje, ze szuka drugiej polowki tylko teraz nie ma czasu hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edeee
no tak, ale jaka ta kobieta bedzie miala gwarancje, ze mu nie przejdzie takjak dla kilkunastu wczesniejszych???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edeee
powiedzmy, ze jest kochany, slodki, mily, dobry, uczynny, pomocny itp itd ale istineje mozliwosc, ze taki sie nie zmeinii, ze ciagle bedzie szukal nowej adrenaliny...nawet jego matka twierdzi ze jest dziewny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zusizsa
oszaleje? za rok, przejdzie szuka zawsze nowej, uczucie? u takiego osobnika niema uczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edeee
Zusizsa, obawaim sie ze masz racje i ze nie warto sie angazowac .... skoro tyle razy t ozrobil t oi teraz nie bedzie inaczej ... moze tylko sciemniac... a potem rzucic tak jak kazda poprzednia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edeee
w tym wieku powinien szukac stabilizacji a nie motylkow ciagle ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zusizsa
ależ moja Droga, kłamstwa i kłamstewka są u niego na porządku dziennym, czasami gdy dobrze przeanalizujesz jego wypowiedzi to stwierdzisz, że nawet pogubił się. pomylił się w faktach rzeczywistych to tylko moje sugestie i naprowadzenie na właściwy tor myślenia zapamiętaj! taki człowiek się nie zmienia:P Zuza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edeee
no wlasnie, ale tak mozna caly czas udawac, nie byc soba? To w ogole mozliwe? Byc kims innym, zeby zdobyc kobiete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edeee
i potem byc kims innym, zeby ja utrzymac, a jak sie znudzi to rzucic ? I kolejna to samo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zusizsa
spójrzmy prawdzie w oczy tu nie chodzi o zdobycie kobiety tu chodzi o "zamoczenie" bardzo przepraszam za dosłowne określenie tu chodzi o potwierdzenie swojej atrakcyjności itp a uczucia? nie ma tu uczuć, tacy faceci to głaz nie angazuj się, uciekaj zasługujesz na odpowiedniego dobrego człowieka. Zuza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edeee
mysle tak jak i Ty. A ta rzekoma chec pomocy po rozstaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edeee
tio udawanie w trakcie, ze zalezy, ze kocha, to pomaganie drugiej osobie- to wszystko dla seksu wg Ciebie? bo niby by ltaki supoer i nagle ... szok ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zusizsa
"rożne formy zdobycia celu" tu widać gość ma wypracowany styl a jak wiadomo, zawsze któraś pomocy technicznej potrzebuje;P ot, proza życia Pozdrawiam i dobranoc. Zuza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×