Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość staple

Przy drzwiach po wejściu do mieszkania dać dywanik czy nic nie kłaść?

Polecane posty

Gość staple

Zaraz przy drzwiach będzie wieszak i miejsce na buty, tak w odległości 1,5m od drzwi. I tak sie zastanawiam, co powinnam położyć zaraz przy drzwiach po wejściu. Wiadomo w zimie wchodzi się w brudnych, mokrych butach i jak dam dywanik to zaraz cały się zabrudzi, a brud będzie się nosił na całe mieszkanie bo nikt dywanika nie będzie czyscił co godzinę. Na podłodze są położone panele i dobrze by było nie kłaść nic, a gdy sie zabrudzi to panele można raz dwa szybko przetrzeć, ale z drugiej strony obawiam sie, że te panele mogłyby się zniszczyć od ciągłego chodzenia, brudzenia i mycia. Co wy macie w swoich mieszkanich? Idealne byłyby płytki, ale niestety ich nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest wycieraczka, a na niej "szmata" do mycia podlogi, taka z vildy. Sa to mowe szmatki, mam ich kilka, jak jedna sie zabrudzi to wymieniam, a zabrudzona piore. W ten sposob jest czysto i schludnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staple
wycieraczka? hmm u mnie musialaby być wąska a długa, nawet takiej nie znajdę. poza tym wycieraczka pasuje mi jakoś w wiatrołapie w domu a nie w mieszkaniu. Sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeeea85
DAJ DYWANIK ,SAMA MAM W MIESZKANIU W BLOKU. LEŻY TAK 40 CM OD WEJSCIA I KAZDY JAK DO MNIE WCHODZI TO WIDZI TEN DYWAN I ZDEJMUJE BUTY,DYWAN MA WYM 120X60 PIORE GO RAZ NA DWA MC ,ZIMA RAZ NA MC ,NIE WIDZE W TYM ZADNEGO PROBLEMU A ZIMA NIKT MI NIE WCHODZI NA NIEGO BUTAMI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja właśnie po to mam
dywanik, żeby błoto w niego wsiąkało, a nie robiły się kałuże na panelach (zimą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staple
meeeea85 - no wlaśnie, nikt nie wchodzi na niego butami, a gdzie stawiają nogi?? na panele? plytki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staple
a myslicie ze jakby się chodziło po samym panelach i wycieralo je raz dziennie w lecie, kilka razy w zimie to by sie zniszczyły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rfghdhvcghdhrdx
w sklepie za 5 zł sprzedawali taka wykładzine dywanowa obszytą ja takie cos mam zapłaciłam kilkanascie zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam dywanik w czarne mazaje
U mnie goście po wejściu do domu jeszcze raz wycierają w niego buty i tam kładą je potem. W mokrych czasach na dywanik nakładam nową ścierkę do podłogi. Dla mnie taki dywanik to dodatkowa ochroona podłogi w dalszej cześci mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×