Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rena443

Szczęśliwe mamuśki - Rzeszów i okolice

Polecane posty

Gość gość
Witam! Nie odzywałam się długo ale na bieżąco czytam. U nas wszystko dobrze. Milenka chodzi do przedszkola, za tydzień ma pasowanie, uczy się piosenki, wierszyka. Nawet brała udział w konkursie recytatorskim:). To nic, że Pani jej podpowiadała ale wyszła na scenę i powiedziała. Jestem z niej bardzo dumna. Kamilek dokazuje, ciężko go uspać wieczorem. Nauczył się zasypiać na rękach i mój kręgosłup daje o sobie znać. Ładnie się bawi z Milenką ale nierzadko ta go kopnie, popchnie i już krzyk. Ale to chyba tak wszędzie gdzie jest dwójka dzieci. Teraz obydwoje mają katar więc na spacery nie wychodzimy. No i pogoda jest jaka jest, zimno, nieprzyjemnie. Lepiej siedzieć w domku. Rena trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytania to tu nie ma za wiele rozsypalo sie forum i tyle...........ja juz siedze na walizkach spakowana i prawie gotowa do przywitania kolejnego czlonka...jeszcze tylko prasowania troszke mi zostalo...choc powiem szczerze ze teraz najbardziej boje sie samej cesarki tego wklocia ciecia i bolu po ale damy rade oby dzidzius byl zdrowy juz sie nie moge doczekac...jutro jeszcze jade do fryzjera we wtorek bilans z Piotrusiem i jeszcze pasuje na wizyte z logopeda sie umowic po tym podcieciu jezyka no i wedzidelko wargi gornej tez mial podcinane bo mial przyrosniete z dziaslem...choc szczerze to nie wiem jak to ostatnie ogarnac bo chcialabym ja z nim pojechac a nie wiem jak to bedzie po porodzie....malo przytylam w tej ciazy tylko 13 kg na plus w ostatnim m-cu to tylko 1 kg ale ruchu przy dzieciach tyle no i stres ciagly zaloba tez robi swoje ale dobrze nie bedzie problemu zeby szybko schudnac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi dzieciaki tez dają w kość, Gabi chodzi do przedszkola, trochę jest nieśmiała na tle grupy, ale jakoś sobie radzi, ale jak jest w domu to ciągle krzyki, chodzi i zaczepia cały czas Tomka, przytula go tak mocno, że doprowadza go do płaczu albo złości się jak przeszkadza jej w zabawie jak wszędzie u rodzeństwa, a Tomek jak przejdzie przez dom to połowa rzeczy wywalona z szafek, rozrabia mi strasznie, wszystko musi mieć co sobie upatrzy bo jak nie to krzyk na całego, ostatnio wrzucił mi telefon do kibelka:( no i dzieciaki mi smarkają i kaszlą od połowy września, idziemy do pulmonologa, bo może to być jakieś alergiczne, u pediatry już byłam od września chyba z 10 razy i żadne leki nie pomagają, nie ma zmian na oskrzelach ani gorączki tylko od czasu do czasu atak duszącego kaszlu, no a pogoda hmm jeszcze choć troszkę słoneczka sie przebija ale na mysl o nadchodzącej zimie aż mi słabo, szczególnie, że codziennie muszę razem z Tomkiem odbierać Gabi z przedszkola, żeby ją ubrać to jego muszę najpierw rozebrać, wszystkie buty dzieciom powywala z szafek, potem jak ubiorę Gabi to muszę wszystko na miejsce odłożyć ubrać Tomka i wychodzimy do domu, a ja już jestem cała czerwona i padnięta po takiej wizycie w przedszkolu heh pozdrawiam dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha bo nie pisalam ze ja rodze 2 grudnia tzn taki termin ustalil lekarz na cc chyba ze cos sie wczesniej ruszy dzis bylam z Piotrkiem na bilansie 2 latka wczoraj u fryzjera no i chyba ciut za duzo ruchu i czulam pieczenie w okolicy ciecia ale lekarz mnie uspokoil ze poki co ok ale musze zwolnic i lezec... a Piotrek okaz zdrowia po podcieciu wedzidelka gada jak najety tyle ze ciut malo zrozumiale ale podobno wszystko zmierza w dobrym kierunku tak twierdzi lekarz i uwaga wzrost 99 cm i waga 16,5 kg na siatce wzrost i waga 97 centyl hehe niezle ciekawa jestem czy trzecie tez bedzie takie czy w koncu podobne do mamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ładnie Piotrek jest rozmiarów mojej Gabrysi, tyle że ona 15,9 waży i ma prawie 4 lata hehe my byliśmy u pulmonologa i stwierdziła, że dzieci maja alergię i może się to astma skończyć i będziemy jechać na lekach przez najbliższy miesiąc a potem zobaczymy mam nadzieje że sie to nie skonczy stałym braniem lekarstw:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Kasiu przerosl Zosie i Nikole :D Mileny chyba nie da rady ona ma jakies 105-106 cm i jakis kg wiecej....nas wczoraj dopadlo jakies chorobsko goraczka i wymioty nic nie jedza wiec waga spadla na bank dszis juz prawie dobrze a ja mialam odpoczywac dobrze ze moge liczyc na moja mame dzis mi obiad ugotowala a ja jeszcze moglam dokonczyc ostatnie przygotowania i zakupy jeszcze torba z ciuchami dla malej na wyjscie i jestesmy gotowi :D no Kasiu z tym nie ma zartow znajomej syn ciagle chorowal na oskrzela no i sie nabawil astmy do rzeszowa do groty solnej jezdzi moze i Wam by pomoglo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny widze ze sie rozpisałyscie przede wszystkim 100 lat reniu i kasiu z okazji urodzinek a co do chorob niestety i u nas mamy za sobą Milenka 3 tygodnie temu miała oskrzela i ja 3 dni przechorowałam trzeba sie do konca dokurowac bo choroba lubi wracac najbardziej boje sie swiat jak pojedziemy do polski na 2 tygodnie zeby nie chorowac bo podroz osłabia mam nadzieje ze bedzie bez wirusów itp to pozdrowionka i do nastepnego klikania ;)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje ze urodzilam i wrocilam dzis z mala do domu :) Ola urodzila sie 24 listopada przez cc wazyla 3070g i miala 54 cm dł :) jest tak grzeczna ze nie wiem ze mam trzecie dziecko nic tylko spi i je :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rena gratulacje! Ale super, że już po. Dbajcie o siebie, odpoczywajcie, delektujcie się sobą:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
renia gratulacje odoczywaj i ciesz sie malenstwem ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim mamusiom i ich pociechom życzę wesołych i spokojnych świąt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki dla tych ktore nie widzialy jeszcze zapraszam na moja stronke z makijazami i nie tylko jeszcze uboga na razie ale sie rozwija staram sie na biezaco dodawac cos nowego ale z czasem teraz ciezko a to troszke czasochlonne no ale sprawia mi to tyle przyjemnosci relaksuje ze nie moge tego nie robic :) zapraszam https://www.facebook.com/zielonoka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bede odwiedzac te stronke justi86

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
drogie mamusie gdzie znajduje sie w Rzeszowie mlekomat? wiecie może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jestem mama dwóch chłopców(2 lata, i 4 miesiące ), szukam mam z dziećmi do wspólnych zabaw i spędzania czasu, trzeba sie jakoś uspoleczniac:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×