Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Asiencja01

"Nie wiedzialam ze jestem w ciąży...."

Polecane posty

Gość gość
Moja szwagierka tak miała. Nikt nie wiedział ze jest w ciąży - trzeciej, tak na marginesie. Rozbolał ją brzuch i wezwała karetkę a lekarz stwierdził, że sam nie wie , gdzie to dziecko miała- ``w brzuchu czy w d*``. Sama miałam krwawienia w 4. ciąży do 8 tyg. W poprzednich nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewcyzny ja też właśnie dowiedziałam się że jestem w ciąży! 15 tydzień. do tej pory wszystkie okresy miałam regularnie jak zawsze z tą tylko jedną wadą że bardziej bolesne, z tego też powodu udałam się do lekarza który pokazał mi maluszka beztrosko machającego rączkami! wielki szok na szczęście wszystko jest w porządku ;-) i jest to możliwe uwierzcie. gdybym choć miała jakieś objawy jak nudności albo częstsze oddawanie moczu to może bym się zastanowiła, no ale - po co ? przecież okres mi się nie spóźniał ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudno uwierzyć że nie ma żadnych objawów ciąży, a jeśli chodzi o okres miałam w czasie ciąży, ale zdecydowanie różni się od normalnego bo jest mniej obfity, Byłam dwa razy w ciąży i moim zdaniem można nie wiedzieć do 16 tyg(pomylić plamienie z okresem) jak ktoś się uprze ale później jak maluszek kopie coraz bardziej intensywnie to trzeba być głupim, Nie każdy w ciąży ma nudności, ale ciało się zmienia, nie wiem jak można tego nie zauważyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka tak miała. mieszka za granicą i gdy wróciła, nie miała okresu, ale ona na to że- zmiana klimatu, piersi jej sie powiekszyly-a ostatnio przystyłam więc to normalne. na każdy objaw miala wymówkę, aż w końcu jajniki ją rozbolały i poszła do ginekologa. Ginekolog jej mówi, że to nie jajniki tylko syn panią kopie :D Także dowiedziała się w 5 miesiącu- przynajmniej miała krótszy czas oczekiwania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mysle ze wszystko sie moze zdarzyc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opowieść autentyczna. Moja koleżanka pewnego dnia zle sie poczuła. Tzn zaczal ja bolec brzuch. Coraz bardziej i bardziej. Jej matka kazała jej zażyć jakies tabletki przeciwbólowe i sie położyć. Powiedziała ze zajmie sie jej dwójka dzieci. Jednak bol nie przechodził a był mocniejszy wiec poradziła koleżance mama niech lepiej jedzie na izbę przyjęć bo byc moze to wyrostek. No wiec ta pojechała a po godzinie zadzwoniła do mamy poinformować ja ze po raz trzeci została babcia. Babcia ta tak sie w****ila ze wyrzuciła ze złości telewizor przez okno. Nie wierzyła corce ze ta nic nie wiedziała o ciazy jednak M sie zarzeka do dzisiaj ze nie miała pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×