Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość znowu w życiu mi nie wyszło

nie radze sobie

Polecane posty

Gość znowu w życiu mi nie wyszło

facet mnie zdradził na poczatku naszej znajomości - w sumie nikt z nas nie wiedział, vzy cos z tego związku wyjdzie- ale niby wyszło - nie potrafie mu tego zapomniec i robie z tego tytułu awantury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajajaia
dałabyś już z tym spokój! ile będziesz go dręczyc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu w życiu mi nie wyszło
niby masz racje, ale nie mam dokąd pójśc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GuajacoloSulfoniciSirupusCali
to się z nim rozstań. od tego się nie umiera, a lepiej wcześniej niż później. ale skoro piszesz, że nikt z was nie wiedział, czy w ogóle coś między wami będzie, to o jakiej zdradzie piszesz?? czy te wszystkie kobiety, które miał przed Tobą to też zdrada?? czy Ty uważasz, że zdradzałaś go w swoim wcześniejszym życiu, bo miałaś innych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GuajacoloSulfoniciSirupusCali
nie masz dokąd pójść?? a gdzie się podziewałaś, nim z nim zamieszkałaś?? co Ty bredzisz???????????!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajajaia
zdrada na początku związku to dla mnie nie jest zdrada, on jeszcze nawet nie był pewny czy chce z tobą byc. Nie ma sensu grzebac w przeszło.ści. Jest dobrze miedzy wami to tego nie psuj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu w życiu mi nie wyszło
ty też masz racje, ale kolejnym problemem jest to, że ja go kocham....nie uważam, że seks przed naszą znajomoscią to zdrada, ale mam dowody na to , że szuka tzw. lewizn ...zapewnia mnie ,że to tylko zabawa i nic nie znaczy, ale mnie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajajaia
lewizn ? Pewnie buszuje po portalach ! Powiedź mu,że to ciebie boli i żeby z tym skończył . Ale zapewniam,że i to mu się znudzi, zresztą ty też możesz robic to samo, może wtedy zrozumie jaki to nietakt wobec osoby którą się kocha .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu w życiu mi nie wyszło
jajajia - chyba tak zrobie - porozmawiam z nim, i chyba sama zaczne flirtować na portalach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc abc abcd
i to będzie początek końca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniecierpliwiony
O co TOBIE CHODZI??? Najpierw podyskutuj sama ze sobą. Pamiętaj też ,że nic na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×