Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniolekviki

jaki jest najlepszy zestaw do robienia paznokci

Polecane posty

Gość gość
Mam zestaw do hybryd z EM Nail. Nie kosztował wiele ( ok. 150 zł), a bardzo dobrze mi sie na nim pracuje. Lakiery dają rade- trzymają sie prawie 3 tygodnie, chociaz czasem ściągam wczesniej, bo robi mi się odrost. Baza i top też sa dobrej jakości, wiec mysle, ze z tych tanszych zestawów dobierzesz cos dla siebie, jesli chcesz w domu robic hybrydy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie tu możesz kupić dobrej jakości kosmetyki. Kosmetyki Profesjonalne ul. Waryńskiego 5 67-100 Nowa Sól tel. 609 184 902. Sprawdzone produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snafka
Ja wam powiem coś zabawnego - stwierdziłam, że chcę córeczkę nauczyć dbania o paznokcie bo zawsze zazdrościla mamie, że ma takie ładne. Kupiłam jej zestaw twin kids, mają fajne etui, w środku niezbędnik - amelka teraz nie rozstaje się z tym na krok : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neverforget
Zrobiłam podobnie, dostała na urodziny zestaw do paznokci, ten sam co ty polecałaś twin kids i chyba zrobiłam z dziecka przyszłą manicurzystkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klateczka
Ja najbardziej lubię naturalne paznokcie. Mam swoj zestaw do paznokci twinox, pilniczek, cążki i mi to wystarcza w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggda_ol
Ja nie mam wszystkiego z jednego miejsca. Ale ostatnio jeśli chodzi o lakiery do mani hybrydowego to zamawiam tyle te z MakeAr, nie znałam ich wcześniej, ale teraz nie wyobrażam sobie innych używać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiadomo nie ma co patrzyć na cenę i oszczędzać, ja tak można powiedzieć że zrobiłam zamawiając lampę i niestety te lakiery nie nadawały się, trzymały się 5 dni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, od New nails, komplet narzędzi. One od razu nadają się pod taką intensywność jak w salonie kosmetycznym, a są znacznie tańsze od najdroższych marek. Oczywiście kwestia taka, jakie macie oczekiwania - zakładam, że wszystko wam się sprawdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111monia111
Ja lampę i taki zwykły zestaw (pilniki, pyłki, polerka itd) zamówiłam na allegro ale lakiery wolałam kupić profesjonalne, żeby nie zniszczyły mi paznokci. Na razie używam tych z makear bo dobrze kryją i najlepiej się trzymają moich paznokci. Mój ulubiony to 505, śliczna czerwień i bardzo elegancka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solara
Ja mam kupione pilniki do paznokci Zwilling, z tak dobrych jeszcze nigdy nie korzystałam, warto sprawdzić ich akcesoria do manicure

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hannn87
Ja mam z Neonail zestaw startowy z lampą 9 W i sprawdza się, jestem zadowolona :) teraz jeszcze jakieś lakiery nowe muszę pozamawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia_fikkk
Ja kompletowałam sama, stopniowo. Najpierw kupiłam baze i top, a lampę pożyczałam od sąsiadki, dopóki swojej nie kupiłam, a potem lakiery co miesiąc po dwa kolorki i głównie z Makear kupowałam bo mi od początku bardzo pasowały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
neonail ma dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HYBRYDY 11ml tylko 10zl Dziewczyny polecam darmowa rejestracje na stronie nowej marki lakierów hybrydowych.Kazda osoba która założy konto ma możliwość zakupienia lakierów w cenie 10zl za buteleczke 11ml.oferta ważna do konca stycznia lub do wyczerpania zapasow( lakiery Claresa 7ml też 10zl)Dodatkowo rejestracja upoważnia do otrzymania stałego rabatu 30%na cały asortyment firmy.Na podsumowanie założenie konta jest za darmo na zawsze,nie ma żadnych terminów zamówień oraz minimalnej kwoty zamowienia.Kupujemy kiedy chcemy i za ile chcemy.Za polecanie firma nagradza dodatkowymi rabatami.Nalezy skorzystac z mojego zaproszenia i wypełnić formularz a następnie poczekać na aktywację konta. Aby dokonać poprawnej rejestracji należy kliknąć w link i wypełnić pierwszy formularz(należy zarejestrowac się od razu lub jeśli najpierw przeglądacie stronę to znów należy kliknąć w podany link do rejestacji a nie cofać :) ) http://www.palucosmetics.com/a/909e6b9e6e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toska88
Zestawy są nawet ok , ale niektóre sprzęty najlepiej jest kupić oddzielnie , takie dobrej jakości. Ja niedawno zakupiłam frezy do paznokci tutaj http://motylpro.pl/o-nas/ i jestem bardzo zadowolona z zakupu. Frezy są naprawdę bardzo dobre , solidne i profesjonalne także posłużą mi z pewnością przez jakiś czas. Używacie frezarek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxxaa
Ja kupowałam jakiś czas temu zestawy typowo kosmetyczny z lampą itd zamawiałam na finefactory.pl Bardzo fajny sklep typowo kosmetyczny zdecydowanie polecam bardzo często robię tam właśnie zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Pakooo Rabanaaa
Może by tak cos bardziej ambitnego nie tylko pazurki i lans zalosne to jest :((( Makijaż i akryle to nie wszystko Języków die uczyć to nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagamarenia81
FineFactory ma dobrą jakość lakierów hybrydowych . Bardzo długo się trzymają na płytce paznokci. Zamówiłam w zeszłym mce i znajomi są zachwyceni trwałością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaranulkaaa
To prawda - też z FineFactory.pl korzystam oferty i jestem zadowolona nie tylko lakiery hybrydowe mają super, ale ogólnie cały niezbędny zestaw do robienia paznokci jest godny polecenia. Cenowo też w miarę okej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolenaiaia
Ja również 2 tygodnie temu zamówiłam zestaw z FineFactory z którego jestem naprawdę bardzo zadowolona. Dobra jakość, szubka dostawa naprawdę polecam ten sklep ja również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×