Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lauren_Hill

chciałybyście umieć robić makijaż permanentny?

Polecane posty

Widziałam na stronie permanentny.com info o kursach makijażu permanentnego robionych przez centrum szkoleniowe new look w Warszawie. Trafiłam na to, bo trochę się interesuję kosmetyką i w sumie chyba chciałabym sobie zrobić taki makijaż. Chodzi mi o kreski na górnych powiekach. Robienie tego na co dzień jest jednak mocno uciążliwe. A okazuje się, że można się tego nauczyć. To chyba dobra opcja dla kosmetyczek i linergistek, bo nie jest todługi kurs a kończy się certyfikatem. I nie trzeba mieć na nim swojego sprzętu, bo jest zapewniony podczas szkolenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale na takim kursie uczą wykonywać nie tylko makijaż permanentny oczu ale również brwi i ust. Centrum Szkoleniowe New Look (bo to jest ich strona) organizuje bardzo dobre kursy, kończące się właśnie certyfikatami, a żeby robić makijaż taki certyfikat mieć trzeba. Póxniej warto mieć jeszcze papiery i dyplomy z różnych konkursów i mistrzostw :) To wszystko świadczy o tym, że ktoś jest dobrą linergistką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym umieć wykonywać taki makijaż, ale wiecie trochę się boję, że ręka mi się zatrzęsie i co wtedy?? Ale o tych kursach i centrum szkoleniowym słyszałam wiele pozytywnych słów, że można się bardzo dobrze nauczyć robienia takiego stałego makijażu, ważne jest to, że po ukończeniu otrzymuje się potrzebne dokumenty. Dużo można się dowiedzieć z ich strony, ale może znajdzie się ktoś, kto już na takim kursie był i podzieli się z nami swoimi doświadczeniami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu nie - to mogło by być bardzo przydatne. Myślę, że jeżeli ktoś pracuje jako kosmetyczka to świetna inwestycja, szczególnie, że dostaje się certyfikat po zakończeniu kursu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanka była na tym kursie, stąd wiem już o tym Centrum Szkoleniowym. Generalnie z jej opinii wynika, że kursy prowadzone są przed profesjonalistów, znających się dobrze na tym co robią bo też doświadczonych. Makijaż wygląda bardzo ładnie no i "szkoleniowiec" przekazuje wiele cennych informacji, które później mogą się przydać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja zapisalam sie na kurs makijazu permanentnego w terminie 10-13 grudzień . Indywidualny kurs kosztuje 3500tys, natomiast kurs dla 2osob kosztuje 2500 (zakwaterowanie wliczone w cene). Szukam dziewczyny która chciałaby odbyc kurs ze mna w celu zaoszczedzenia troche pieniedzy, jesli ktoras jest zainteresowana prosze o kontakt na email akrylowe@vp.pl Ps Wybralam firme naturalny permanentny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×