Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paula09

rachunki za prąd

Polecane posty

No, zaczynają wysyłać rozliczenie prądu. Co nas nie zabije to nas wzmocni. Oddam prostownicę, suszarkę i żelasko, choć pewnie korzystniej bylo by oddać dwie nastolatki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno energooszczędne żarówki coś dają, bo wymienia się je minimum co 4 lata. Jeszcze dłużej świecą żarówki LED, nie są tanie (można trafić na promocje), niemniej wystarczają na bardzo długo, są też zdrowsze od normalnych energooszczędnych. Różnica między tradycyjnymi świetlówkami a led jest duża. Ledowej jako głowne światło potrzeba mocniejszej. Te 2, 3 watowe przydają się raczej do bocznych lamp czy nocnych. Są też o cieplejszym świetle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja skorzystałem z oferty Novum, bo prowadzili system sprzedaży pakietowej. Miałem problem z ustaleniem sobie pakietu, bo dopiero poszedłem „na swoje”, ale na podstawie moich rachunków pomogli mi ustalić miesięczne zużycie prądu i ułatwili mi wybór pakietu. No i ucieszyło mnie, że przy każdym pakiecie oferują 36 miesięcy gwarancji ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie no, ta grwarancja ceny jest narawde ok. po nowym roku postaram sie wejsc na strone novum i tam poczytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
należy pamiętać, że najwięcej prądu pobierają te urządzenia, które dają ciepło a więc grzejnik elektryczny, suszarka do włosów, żelazko, piekarnik, gofrownica, termowentylator...swoją drogą bardzo duży telewizor plazmowy też sporo pobierze zwłaszcza gdy jest włączony prawie non stop...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaKKK12
Płacisz kolosalne rachunki!!! Musisz coś z tym zrobić! Najłatwiejszym sposobem jest zmiana dystrybutora energii elektrycznej. Ja zmieniłam 9 miesięcy temu na firmę Axpo i jestemsuuper zadowolona. Rachunki sporo niższe już od pierwszego miesiąca (nawet do kilkudziesięciu zł!!). Po zatym nie ma żadnych pzerw w dostawie prądu itp. Super sie opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazynazus
kochana przekartkuj umowe z dostawca pradu i sprawdz czy jest korzystna. ja mialam przestarzala umowe i musialam zmienic dostawce. kolezanki w pracy wszystkie sa w Axpo i bardzo polecaly i przyznam ze super. sama korzystam i rachunek za prad jest co miesiac nizszy niz dostawlam wczesniej. prosty i skuteczny sposob zeby zaoszczedzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gicia8827
cześć! sprawdz koniecznie swoja umowe z dostawca pradu. byc moze masz niekorzystana i przestarzala. ja tak mialam i zmienilam dostawce na firme AXPO - rachunki spadly momentalnie!!! zacznij od tego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja2

Myślę że na rachunkach można sporo zaoszczędzić. My np zmieniliśmy dostawcę energii na pulsar energia i jesteśmy bardzo zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×