Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ksz16

Czy to leczenie ma sens?

Polecane posty

Gość ksz16

Witam Więc od razu przejde do sedna sprawy:) Byłam na wizycie u ortodontki która po obejrzeniu zdjęć szczęki powiedziała że na pół roku założy mi aparat na podniebienie [nie wiem jak się nazywa] w celu rozszerzenia gornej szczenki, jednak nie wykluczyła że będe musiała mieć wyrywane jakieś zęby gdyby ewenutalnie aparat nie dał oczekiwanego efektu po pół roku zaplanowała aparat stały na dół i na góre. Jednak nie zdecydowałam się na leczenie z powodu kosztów więc udałam się do innej ortodonki u której obecnie się lecze więc teraz nosze ruchomy aparat na roszerzenie szczeki na noc i parę godzin dziennie już dobre pare miesięcy ortodonka mówi że widać poprawę ja również to zauważam jednak nie jestem pewna czy aparat ruchomy dla osoby która skończyła 16 lat jest odpowiedni czy to po prostu wyciąganie kasy? Po aparacie ruchomym mam zaplanowany aparat na początku na górę a pozniej na dół. Ta ortodonka również zaznaczyła że jeżeli leczenie aparatem ruchomym nie będzie takie jak powinno być będę skazana na wyrywanie. Proszę o odpowiedź z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×