Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ADM

"Za mało ostre"

Polecane posty

Gość ADM

Ostatnio w odpowiedzi na pytanie fantazji erotycznej "co byś zrobił jak byś mnie zaprosił do pustego domu" odpisałem: "No więc już trochę cie poznałem, wiem że w gierki bawić się nie lubisz, jesteś namiętna i wolisz przejść do konkretów. Więc wchodząc do domu zamykam jedynie drzwi, łapę za ręce i opieram je o ścianę. Zaczynam całować po szyi, aż do chodzę do ust, rękoma w tym czasie schodzę niżej, łapę cie delikatnie za biodra i przysuwam cie do siebie, cały czas całując chwytam za pośladki po czym rozpinam ci w spodniach guzik i wkładam ręce pod nie by wymasować ci pośladki. Zdejmuję ci bluzeczkę i stanik, całuje cie po sutkach liże je i bawię się nimi językiem, po czym znowu zaczynam całować cie po ustach, przypinam do ściany, łapę za uda, podrzucam a ty chwytasz mnie za szyję, pod noszę cie za uda i przenoszę do pokoju. Kładę cie na łóżku, zdejmuję koszulkę, dalej całuję zdejmuję ci spodnie i zaczynam powoli schodzić na dól po drodze całując po szyi, znowu bawiąc się piersiami i kręcąc językiem po sutkach schodzę niżej, całuję po brzuchu i po udach, aż zdejmuje ci majteczki, tam najpierw delikatnie, potem szybciej liżę twoją twoją muszelkę, językiem bawię się twoją myszką. Zdejmuję spodnie, ty leżysz na plecach, ja na tobie, pierw delikatnie wkładam, później powoli przyśpieszam i wchodzę coraz głębiej z każdym ruchem, po nie długim czasie podnoszę cie, ułożona przodem do stołu zginasz się w pół i opierasz o stół, ja z tyłu zaspokajam cie trzymając cie za biodra i goszcząc po tali i od czas do czasu bawić się ręką twoją myszką. Później przekręcam cie, leżysz placami na stole, biorę twoje nogi i kładę na mojej klacie, tworzą one literę "V", trzymając cie za uda wchodzę w ciebie tym razem bez powolnego początku, w ostatniej chwili spuszczam ci się na brzuch i później przez chwilę ocieram się o twoją szparkę nie wchodząc w nią. Później kładę się na plecy, wskakujesz na mnie i w pozycji na jeźdźca skaczesz po mnie najpierw odwrócona tyłem, później po powtórnym wylizaniu szparki wchodzisz i dokańczasz odwrócona przodem, zmęczona zasypiasz w moim ramieniu." Ona uznała za mało ostre, czy Wy też tak uważacie, czekam na odpowiedzi.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość somebody well known
ostre nie ostre, przede wszystkim kure­wsko niepoprawne w warstwie leksykalnej nieuku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×