Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kolanowa

co na słabe bolące kolana

Polecane posty

Gość Maciej Banasiewicz
Witam serdecznie. W celu zadbania o kondycję stawów, polecam stosowanie suplementu diety Stavin, który oparty jest na doskonale dobranej kompozycji kilku składników, z których siarczan glukozaminy, siarczan chondroityny, kwas hialuronowy i witamina C mają kluczowe znaczenie. Stavin Syrop w swojej formule powoduje, że preparat jest bardzo łatwy w przyjmowaniu, także dla osób, u których występują problemy z połykaniem produktów o stałej konsystencji, np. tabletek czy kapsułek. Zapraszam do sprawdzenia składu preparatu oraz do pytań, na które chętnie odpowiem. Pozdrawiam, Maciej Banasiewicz _____________________________ eRzecznik suplementu Stavin Syrop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesines666
Najlepsze są kąpiele w soli bocheńskiej. Działają regenerująco. Bardzo dobre na bolące stawy albo zakwasy. Tylko liczy się regularność - trzeba kąpać się codziennie i woda powinna zawierać sól o odpowiednim stężeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grześ999111
A ja polecam maść na stway Viprosal. Mnie bolały swego czasu strasznie, a po jakimś czasie używania - jak ręką odjął!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin28WWA
to Ci napewno pomoże, ale cena tego sprzętu razem z aplikatorem to ponad 7tys. zł http://www.eie.com.pl/?produkty=252 do tego aplikator as-315 Jestem fizjoterapeutą i pracuję na takim, potrafi zwiększyć gęstość kości,oraz odbudować chrząstki.Brak działań ubocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam podobnie zniszczyłam sobie łąkotki bieganiem niestety , polecana tu glukozamina nic nie daje u mnie skończyło się rehabilitacją, maści, zastrzyki jeśli dużo chodzę, zakładam specjalne opaski na kolana bolą nawet na rowerze, więc w opaskach jeźdżę powoli ok. 5 km dziewczyny nierozsądnie walczą na siłowni, biegają, a nikt nie mówi o skutkach i przeciążeniach...a boli i człowiek staje się kaleką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjdjekjfkjkfjkk
co za bzdura od biegania niszczą się stawy :) to człowiek powinien właściwie od urodzenia jeździć na wózku :) aż do śmierci i z niego nie schodzić , bo może sobie coś uszkodzić dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie siedzisz w temacie, to się nie wypowiadaj zobacz na fora sportowców, ilu ma poważne problemy z kolanami, sa po artroskopii albo po operacjach... bieganie obciąża stawy ale..jeśli biega się systematycznie od najmłodszych lat, to dobrze gorzej , gdy laska 100kg nagle zaczyna biegać po 10 km, siłownia, diety..i kontuzja pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym na Twoim miejscu zaczął się wspomagać jakimś suplementem http://hellhound.pl/odzywki-suplementy/regeneracja-stawow tutaj masz duży wybór, pogrupowane według składników. Ja sam z siebie testowałem te zawierające kolagen i istotnie działały. Brałem kiedy byłem na etapie zrzucania wagi, a także gdy robiłem dużo przysiadów ze sztangą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś pisał o Viprosalu...ja się dołączam do rekomendacji. Mojemu tacie bardzo pomógł ten specyfik i teraz cała rodzina używa tylko tej maści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondboard
od 8 lat miałem problemy najpierw z kolanem a następnie barki i trochę inne stawy. Przepisywane suplementy przez lekarzy zbytnio nie pomagały, były to różnego typu glukozaminy z dodatkami, nawet droższe lepszych firm. Pierwsze poprawy zauważyłem po zastosowaniu środka Flexit-jest 8 składników glukozamina, kwas hialuronowy i kolagen, poczułem szybką poprawę, chociaż smak już mi zbrzydł, jest w formie proszku do rozpuszczania. Najbardziej pomógł mi Kolagen w żelu, wcieram go w stawy po każdej kąpieli. Mojej mamie podobno pomaga Artreum, ale na mnie nie działało a mam 26 lat, tylko kolagen mi pomaga. Można też jeść galarety i chrząstki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośkaz
Może je przeciążyłaś? Spróbuj jeszcze gorących kąpieli z dodatkiem soli. Jeśli to nie pomoże, lepiej idź do lekarza. Tylko tą sól to nie kuchenną ;) a specjalną np. z Salco. Dobrze regeneruje stawy i ciało, wypróbowałam na sobie, bo bolały mnie plecy i po kilku takich kąpielach ból mi ustąpił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julita 17
problem z łąkotką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzycielka60
Mi nie pomogła ani glukozamina ani zabiegi fizjoterapii wymieniane wcześniej. Teraz moda na zabiegi fizjoterapii, a ich efekt jest raczej mizerny. Tym razem wybieram się do lekarza medycyny sportowej, bo inni nie znali powagi problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam całkiem niedawno bóle kolan (obu) ale niezbyt duże. właściwie jakby zmęczenie kolan i strzykanie jak siadam i wstaję, kucam. lekki ból. nie biegam, ale dużo chodzę na zajęcia z zumby, dużo skakania przysiadów. w pracy dużo kucam. dużo chodzę w pracy i w dni wolne. lekarz kazał mi zrobic przerwę od ćwiczen typu zumba na miesiąc, za to pływać + silne leki przeciwbólowe. bralam ej ale tylko 4 dni bo wcale nie cierpialam z bólu. instruktorka fitness zaleciła mi tran i masaże kolan zimną wodą pod koniec prysznica lub okłady lodem. trzymać nogi wysoko jak np leżę na kanapie i czytam. po ok 7 dniach tranu i masaży/okładów lodem poprawa była ogromna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tran biorę nadal i będę brać minimum 3 miesiące. podobno kolagen jest dobry, i ponoć lepszy niz glukozamina która jest kontrowersyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolagen zdecydowanie lepszy od glukozaminy. Brałam oba i lepsze efekty są po kolagenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jak dobrze wiadomo kolagen odpowiedzialny jest za wzrost i utrzymanie masy mięśniowej. Pomaga także w utrzymaniu zdrowych kości. Kolagen jest również naturalnym materiałem budulcowych chrząstki stawowej. Ze swojej strony chciałabym polecić stosowanie preparatu 4flex, który zawiera go aż 10g. Pozdrawiam, Agnieszka Czarnecka Online Ekspert marki 4Flex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sórowa doieta warzywna owocowa i zioła smaruje kozeniem zywokostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja akurat zażywam kolagen prewencyjnie pomaga mi przy bieganiu nie odczuwam ucisku na kolana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaczęłam stosować stosować 4Flex 2 miesiące temu i już widzę poprawę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic wam nie pomoże ani kolagen, ani glukozamina, ani inny badziew jak macie rozwalone kolana ..sportem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marina32323232
Glukozamina - to podstawa, ale tak naprawdę konieczny jest odpowiedni trening, a to często wiąże się ze sporymi wydatkami. Jeśli dysponujesz dużą ilością pieniędzy, najlepiej zainwestować w rower elektryczny (np. http://www.bikesalon.pl/rower-elektryczny-mini-200es-2014-kolo12-srebrny#2520) - wykorzystuje się je już w wielu ośrodkach rehabilitacyjnych w Polsce i za granicą. Jeśli zaś nie, zawsze można kupić używkę takowego. Jeśli masz jeszcze mniej pieniędzy, no cóż, może wizyta w jakimś ośrodku fizoterapeutycznym i kilka sesji? Tam na pewno pokazaliby, jakie ćwiczenia wykonywać, aby osiągnąć sukces. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak macie problem z kolanem to wybierzcie się po prostu do lekarza, chyba warto wiedzieć dokładnie co się dzieje z kolanem, ja właśnie się zapisałam do http://www.gabinetusg.com.pl/ na badania usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Bardzo miło słyszeć, że suplement 4flex pomaga na Państwa dolegliwości. Został on stworzony właśnie po to aby pomóc przy problemach ze stawami. Dodam, że w linii produktów 4flex znajduje się kilka wariantów tego preparatu. Zachęcam do odwiedzenia naszej strony internetowej 4flex.pl , gdzie można znaleźć również poradnik z poradami: "Jak dbać o stawy". Pozdrawiam, Agnieszka Czarnecka Online Ekspert marki 4Flex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety nie pomaga! to zwykła reklama, ściema! jestem po kilku wizytach u ortopedów, leczeniu, kilku rehabilitacjach ..i tak ciut mniej boli, ale jednak nic nie pomogło!!!! więc nie spamujcie, proszę i nie naciągajcie chorych ludzi na wydatki na to g***o P:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ołena
Mąż miał kiedyś poważną kontuzje barku. Sporo było leczenia , rehabilitacji . Na szczęście wyleczył ten nieszczęsny bark . Jednak po kilku latach zaczął go pobolewać jak przemęczy go lub na pogodę. Zobaczyliśmy reklamę 4flex i spróbował . Trochę to długo trwawo bo aż 3 miesiące zanim poczuł ulgę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tak samo bralam glukozamine (artrostop), ktora znajduje sie tez w kurzych nogach(rosol), galaretce, zelatynie itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KUUURVA przestańcie spamować tym 4 dupexem! KUUURVA przestańcie spamować tym 4 dupexem! KUUURVA przestańcie spamować tym 4 dupexem! KUUURVA przestańcie spamować tym 4 dupexem! KUUURVA przestańcie spamować tym 4 dupexem! KUUURVA przestańcie spamować tym 4 dupexem! KUUURVA przestańcie spamować tym 4 dupexem! KUUURVA przestańcie spamować tym 4 dupexem! KUUURVA przestańcie spamować tym 4 dupexem! KUUURVA przestańcie spamować tym 4 dupexem! KUUURVA przestańcie spamować tym 4 dupexem! KUUURVA przestańcie spamować tym 4 dupexem! KUUURVA przestańcie spamować tym 4 dupexem! KUUURVA przestańcie spamować tym 4 dupexem! KUUURVA przestańcie spamować tym 4 dupexem! KUUURVA przestańcie spamować tym 4 dupexem! KUUURVA przestańcie spamować tym 4 dupexem! KUUURVA przestańcie spamować tym 4 dupexem! KUUURVA przestańcie spamować tym 4 dupexem! KUUURVA przestańcie spamować tym 4 dupexem! KUUURVA przestańcie spamować tym 4 dupexem! KUUURVA przestańcie spamować tym 4 dupexem! KUUURVA przestańcie spamować tym 4 dupexem! KUUURVA przestańcie spamować tym 4 dupexem! KUUURVA przestańcie spamować tym 4 dupexem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×