Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klaudynkaaa

aparat na komunie?

Polecane posty

aparat za 1200 złotych na komunię? po cóż ośmiolatkowi taki drogi sprzęt? ja skłaniałabym się raczej ku takiemu aparacikowi do dwóch stówek - http://www.3kropki.pl/p/6/4/praktica_dpix_5200.php - do cykania fotek na wycieczkach wystarczy, a i jak wpadnie przypadkiem w błoto, to "ciut" mniejsza strata niż w przypadku wybranej przez Ciebie "zabawki" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuska33333
Bardzo fajny aparat sama bym taki chciala , a do miodowocynamonowo badziewie za dwie stowy to sama se kup jak już dawac prezent to porządny albo pieniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też uważam, że taki drogi aparat to trochę przesada na taką okazję. Przede wszystkim powiedz czy to dla chłopca czy dziewczynki? Nikon ma świetną serię kolorowych kompaktów COOLPIX S3000. Są w różnych kolorach i nadawałyby się i dla chłopaka (jest zielony, niebiecki) i dla dziewczynki (rożne odcienie różu). Na 1komp.pl są za niecałe pięć stów. Jest to nieco rozsądniejsze. A nicon robi dobry sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze ja się wybiore do komuni.. na taką rocznicową, po 20 latach... teraz takie fajne prezenty.... brak słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badziewie za dwie stówy? zlituj się, to prezent dla 8latka a nie fotografika amatora! to ma być przede wszystkim zabawka, a z drogim aparatem, mówiąc szczerze, strach dzieciaka wypuścić w "teren", nigdy nie wiadomo komu może się takie urządzenie spodobać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skąd wiesz ,ze nie bedzie sie walał ...? Tu tez nie chodzi , komu moze sie spodobać , ale predzej , co moze sie stać , jak upuści . itp . Kup najpierw tańszy aparat , a jak mu sie spodoba fotografowanie ... to można wtedy lepszy kupić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwcia-29
ludziska głupieja z tymi prezentami na komunie aparat foto z 1200zł laptopy za 2500 jeszcze troche to prezentami beda motocykle samochody a moze i domy z basenem rece opadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aparat mozna kupic za mniej przeciez, ale to dobry pomysł. Taki prezent sie z pewnoscią przyda, może nawet w dzieciaku rozwinie sie pasja fotograficzna. Kto wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też proponowałbym kupić jakiś tańszy aparat, taki do 400 - 500 złotych. Zobacz na electro.pl , mają spory wybór aparatów. Po co kupować mu super sprzęt za 1200 zł co zrobisz jak mu się nie spodoba? Albo będzie zbyt skomplikowany dla niego? Niech się nauczy na jakimś tańszym. Ale zrobisz jak uważasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babetka83
też mi się wydaje, że to za drogi, gdzie te czasy kiedy na komunię zwykłego Kodaka się dawało :D sama pamiętam swojego pierwszego właśnie:P jeśli chcesz znaleźć tani i dobry w miarę sprzęt polecam http://www.klubdobrejenergii.pl/forum.html/1/25/0/119/ tam kilka osób podaje linki do stron, gdzie właśnie można znaleźć taki sprzęt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparat to dobry pomysł
chociaż na pewno nie będzie miał takiego zainteresowania u 8 latka ale za 2-3 lata na pewno mu się przyda. Wiem z doświadczenia że dzieci wolą laptopy czy gry komputerowe. Sama byłam ostatnio na 3 komuniach i każdy dostawał telefony, aparaty,zegarki, rowery, rolki a najbardziej cieszyli się z laptopów :o Reszta prezentów poszła w kąt... Jak ja miałam komunie to cieszyłam się ze złotego łańcuszka z medalikiem, z zegarka czy z biblii a teraz kupują laptopy, skutery i kłady i to jest najlepszy prezent :o Przesadzają :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×