Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WENTURA

szukam przyjaciela

Polecane posty

Gość Szaroperłowa
Ooo, znowu zeszytowe perełki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Ja czytywałam w Przekroju i się zarykiwałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mocne to jest :D Doktor Judym, ponieważ współżył z chłopami, często znajdował się na czworakach. Furmanka poruszana jest silnikiem bez koni mechanicznych - wystarczy tylko dać im owies. Była to wyspa położona z dala od morza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20:26 [zgłoś do usunięcia] tokio hotel 90 no własnie. co jest grane? Ja też nigdzie nie widziałam tego dvd nie wiem czy zamowic na necie , bo cos czuję że i tak mi nie prześlą jeszcze, bo chyba w polsce jeszcze w ogole nie ma w ogóle jak się dzisiaj wkurzyłam jak bylam w empiku.! Nie tylko dlatego że dvd nie było. stałam sobie i oglądałam płyty. i nagle przyszła jakas para gówniarzy z gimnazjum , chłopak i dziewczyna. głupkowato chichotali, śmiali się z dobrych zespołów , a nawet nie potrafili wymowic ich nazw. w pewnym momencie ta laska powiedziała: no , jeszcze TOKIO HOTEL tu brakuje - i zaczeła się durnowato śmiać!!! Wrrrr aż się we mnie zagotowało, bo akurat wyjęłam słuchawkę od mp3 z ucha. Miałam się powstrzymac , ale nie mogłam, no nie mogłam! wypialiłam do niej : masz coś do Tokio Hotel dziewczynko? ona spaliła cegłe, powiedziała "mam , bardzo wiele" ja: "np. co? " ona: " Bill wygląda jak ciota" (też mi argument ) a ja ją zgasiłam." "przynajmniej jest inteligentny , urodziwy i ma jakiś STYL, czego o tobie raczej powiedzieć nie można". A ona juz nic na to nie powiedziała. haha. żebyście widzieli minę jej i tego chłoptasia. Bezcenne. tępić idiotów!!! Nikt nie będzie śmiać się z TH w mojej obecności! Pozdrawiam fanów x33 Kocham ten temat :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aminia
Witam Wszystkich !! Wysyłam zaproszenia do serwisu gdzie można zarobić niezłą kasę, wystarczy się zarejestrować i dziennie poświęcić parę minut. Wyślij do mnie zapytanie o zaproszenie na adres amiami@wp.pl. Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Też zajrzałam na TH, bo ich nie kojarzyłam,a tam same rewelacje. Najlepsze są komentarze panienek - wzdychulców. Te zajadłe kłótnie też niezłe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, masakra tam jest :D Chyba będę bezczelna i im podziękuję za najśmieszniejszy temat na kafe :D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
W komentarzach spodobał mi się dialog w stylu: - Na tym zdjęciu jest matka braci - głupia jesteś, to ich ciotka, mama jest ruda - sama jesteś ciotka; to ciotka jest ruda. :P Chciałabym mieć tylko takie problemy.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też bym chciała :D W ogóle patrząc na tych smarkaczy z TH, naprawdę dochodzę do wniosku, że dotychczasowe pojęcie męskości przechodzi do lamusa :O Jak tak dalej pójdzie to za kilkadziesiąt lat trudno będzie na pierwszy rzut oka odróżnić kobietę i mężczyznę... Obym nie dożyła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Pa,pa i do.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Przejdzie, bo musi.. Też mam niespecjalny dzień, ale już się kończy, a jutro będzie lepiej :) Bardzo lubię tę piosenkę..w sam raz na dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Pogoda sprzyja przemyśleniu swojego życia od chwili poczęcia aż do chwili obecnej, a nawet poprzednich inkarnacji :D Czyli doskonale jest... Ale nie wiem czy będzie, okaże się w ciągu kilku godzin czy zaliczę doła stulecia ;) Najwyżej po pracy wyskoczę na szklaneczkę arszeniku z lodem i będzie cudownie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spieszę z najnowszym hitem z wątku o TH :D 01:42 [zgłoś do usunięcia] hit me bejbe no i cóż, teraz przy masturbacji skupiam się bardziej na reszcie zespołu , bo jakos tak, świadomość, że Georg ma dziewczynę mnie uwiera :D:D:D:D:D:D:D Rajuu!! Popłaczę się ze smiechu!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe gdzie ją uwiera. Aż się boję domyślać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ba. Techniki są różne i się wciąż rozwijają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czerwienię się z zażenowania jak pensjonarka, gdy widzę takie rzeczy wypisywane ręką nastolatki na forum publicznym... Jestem zaściankowa? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mariusz :) Olu, nie jesteś. Co innego wiedzieć, a co innego to upubliczniać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulżyło mi, że nie jestem ;) Cieszę się Mariusz, że lepiej :) Zrobiłam coś, żebyś poczuł się lepiej ;) Ale nie powiem co, ważne, że zadziałało :P hehe, to wrzuć Mariusz :D Mam nadzieję, że dziewczynki będą pisać jak najwięcej, bo to jest mistrzostwo świata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do usług, nie ma za co ;) Nie czytałam, zaraz tam pójdę. Póki co przejrzałam bieżące tematy i doszłam do wniosku, że z dnia na dzień są coraz głupsze i niesmaczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakieś zdjęcia do masturbacji? Ciekawe... :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×