Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WENTURA

szukam przyjaciela

Polecane posty

Gość Szaroperłowa
Olu, zaniemówiłam ;) Rewelacja.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu, dlaczego na siłę kaleczysz swoją urodę? No nic, nieważne. Słodkich wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie Piter, to było celowe ;) Chciałam zobaczyć jak to jest mieć na sobie kilo tapety i zrobiłam to dla jaj :D Przecież bym tak na poważnie... no wiesz... Obejżane i posłóchane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stwierdzenie faktu tylko. Ale nie będę poganiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odposzło :) Wiem Piter... Ty chyba już na tyle dobrze mnie znasz, żeby wiedzieć, że mam ciężko kalibrowe pomysły w związku z moim chorym poczuciem humoru ;) Ale to dobrze jest się umieć pośmiać z siebie samej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niom. I vice versa Olu. Właśnie udaję się do zamrażarki po lód, w celu zmrożenia członków :) Dla Ciebie też wystarczy :) A reszta mojej wypowiedzi nieobyczajnie i personalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo lodu przechowuję Olu. Mnie bolą uda, a powiedz gdzie Ci przyłożyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! I tu bym Ci mogła wyliczać, a wyliczać. Boli mnie wszystko ;) Proszę zacząć od góry i kierować się coraz niżej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok. Proszę się w takim razie rozłożyć na leżance :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to przykładam :) Od góry... :P Oj... ale niesforne :D:P To już lepiej zejdźmy do ud i in. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciii... To ja może już nie będę werbalnie uskuteczniał. Zresztą omówiliśmy to już. Jutro 24 stopnie, także rankiem chłodno dość. Wracam do cholernych schematów, znów nocka zarwana... :) Pozdrówka Olu, Siostro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 stopnie to i tak za dużo ;) Spoko, ja lecę pod prysznic. Nikt mi pleców nie umyje :( Owocnej zarwanej nocki, Piter. Pozdrowionka zwrotne, Bracie. Wszyscy ludzie są braćmi, ponoć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Też sobie chyba zrobię taką słitaśną focię. Tyle, że ja dekoltu nie mam :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry :) Nie będę się witać po hiszpańsku, a Piter wie dlaczego :D Mariusz, cieszę się, że mogę dzielić się z Tobą zacnymi perełkami polskiej sceny muzycznej :D Aż strach pomyśleć o ludziach, którzy tego naprawdę słuchają :O Koniecznie Piter zrób sobie taką focię, a do wizażu polecam swoją skromną osobę ;) Dekolt się jakiś skołuje, Ty sje nie boi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubisz? Ja nie mam nic przeciwko, ale gdzie tu poprawność polityczna? :P :D Hahahaha, nooo prze tekst :D Kurwa mać, że tak powiem... Czy my żyjemy w normalnym kraju? :O http://www.tvnwarszawa.pl/-1,1667806,0,,przepychanki__gaz_i_obelgi___tak_wygladala_awantura_o_krzyz,wiadomosc.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mariusz. Są specjalne masaże. U mnie 25-40 zł toto kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mariusz :) Mnie też krzyż napierniczał w zeszłym tygodniu, ale przeszło na szczęście. Co ja tu widzę?... Piter, będziesz masował Mariusza? :D Mogę popatrzeć? Podobno mam złote ręce z właściwościami leczniczymi, ale może się czegoś nauczę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu, ja się nie znam na masowaniu. Ale jeśli Ty masz takie zdolności, to plecy Mariusza czekają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×