Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WENTURA

szukam przyjaciela

Polecane posty

Frotkę... :D Albo procę z gumki z majtek :D Basiu - ee, nie chciałabym, bo co za dużo to nie zdrowo ;) Może kiedyś trzeba będzie podnieść i wtedy się zgłoszę do konsultanta :D Mariusz, teraz to jest pół biedy, ale czasami te reklamy są obrzydliwe :O W domu je blokuję, a tutaj oczywiście muszę na nie patrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Mnie także.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Może na tym polega moderowanie kafe.. Jak się robi nudnawo, trzeba rozruszać towarzystwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
..Yyyyy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanibal
może lepiej psa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Gdyby ktoś teraz do nas zajrzał zwabiony tematem "Szukam przyjaciela"... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
O, proszę: wywołałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
..zależy, w którym temacie.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
A dziękuję :) ..prawie przypadkiem.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psa pojutrze odbieram. Z Żabki, pluszaka :) Miałem kiedyś kocicę (jedyna kobieta, która mnie nie zdradziła). Obecnie jest u moich Rodziców, w domu spokojnej starości :) 16 lat już ma. Jej imię to Zuzia - Zuzella :) Notorycznie i perwersyjnie nie klikam w linki, które zamieszczacie. Już i tak dość zdeprawowany jestem :) Olu, temperatura i wydzieliny w normie. Jeśli stan się utrzyma, po 16-tym dokonamy aktu :D:P Zacząłem przygotowania. Wiesz, nowa pościel, kadzidełka, gadżety... :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piter, bardzo dobrze, że się przygotowujesz :D Widzę, że nasz potomek nie powstydzi się takiego poczęcia ;) Mam dla Ciebie wyniki: Objętość ejakulatu: 2-6 ml (2-8 ml) Czas upłynnienia: do 30 min (20-30 minut, do 60 minut) pH: 7,2 8,0 (w chwili emisji nawet 8,2-8,5) Liczba plemników w mililitrze (koncentracja plemników): 20-250 mln/ml (dawniej powyżej 60 milionów/ml) Liczba plemników w całym ejakulacie: minimum 40 mln (40-160 mln/ejakulat) Kolor: białawy Barwa: mleczna Zapach/woń: kasztanów :D Może być? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu, odpowiem równie naukowo. 2-8 ml dostępne przy konkretnych okazjach. Czas zależny od środowiska. Ph naturalne. Liczby nie znam. Kolor metallic. Barwa Clar kryjąca. Zapach woń słodka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Chylę czoła przed fachowością ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i pięknie! :) Dobra, ja uciekam teraz :) Muszę się zdrowo odżywiać, żeby jakość ejakulatu nie uległa pogorszeniu ;) Do zobaczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu :) Tak się przecież przekomarzamy. Wyobraźnia potrzebuje ujścia. U Ciebie również przecież :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
I owszem, Piotrze :) A teraz też cześć wszystkim, bo muszę wyjść. Do miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niom. A ja odwiedzę łazienkę. Bo muszę się stosować do rad Oli odnośnie poczęcia. Prawda Olu? Ola boi się kontaktów poza... czyli wiadomo jakich :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piter, no wiesz... ja się boję? :D Jest ryzyko - jest przyjemność :P Mam jeszcze odnośnie poczęcia bardzo prozaiczne pytanie... Mianowicie, uświadomiłam sobie, że jeżeli się nie przełamię i nie oświadczę (tak jak już kiedyś planowałam, ale stchórzyłam) to będę musiała płacić alimenty... Chciałam zapytać o wysokość satysfakcjonującej Ciebie kwoty, bowiem mam kryzys finansowy. Przekonałam się o tym zahaczając o bankomat w drodze do domu ;) :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×