Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WENTURA

szukam przyjaciela

Polecane posty

No właśnie chciałbym sprawdzić jak to u mnie z przesunięciem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po andropauzie :D A włosy też mi wypadły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehę, po andropauzie... Takie kity to nie do mnie, ale nawet jakby po andropauzie to po menopauzie jeszcze nie, więc dalej możesz zajść w ciążę! :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano tak. Czekaj, bo mi się okres przesunął właśnie :D Muszę policzyć. I gdzie będę zapładniany? Na Górnym, czy Dolnym Śląsku? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie stresuj się tak, bo to źle wpływa na Twój cykl ;) Zacznij zażywać kwas foliowy :D Na Dolnym Śląsku nie byłam jeszcze, więc z chęcią przybędę do Ciebie ze swoim DNA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale najpierw poproszę wyniki badań Twojego nasienia Olu. Wiesz, chcę mieć pewność :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie strzelam ślepakami, ale nie ma sprawy - dostaniesz :D Ja poproszę o codzienne sprawozdanie z pomiarów temperatur i obserwacji śluzu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok. Zakonotowałem :) Wiesz, mam nieregularne cykle... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogląda się facet w lustrze , i wszystko mu się podoba, opalony, umięśniony, tylko przyrodzenie blade. Więc zakopał się w piasku na plaży z przyrodzeniem na wierzchu.Idą dwie staruszki, ale jedna z nich potrąciła coś wystającego i mówi :życie jest niesprawiedliwe. Jak miałam 20 lat byłam tego ciekawa, 30 uwielbiałam to, 40 prosiłam o to, 50 płaciłam za to, 60 modliłam się o to,70 zapomniałam o tym. Teraz mam 80 lat, to rośnie na dziko, a ja ku-wa przykucnąć nie mogę ! :D:D:D Jeszcze trochę i będę musiała prosić :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Cześć Wszystkim. Co też tu moje piękne oczy widzą.. ;) Smakowity temat: najpierw masaż nieerotyczny, a potem intensywna prokreacja.. ;) Mariuszu, jeszcze chwila i Ola z Piotrem przeniosą się na któryś z licznych topików staraczek :P i utoną w świecie śluzików i tempek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Basiu :) Ależ my już dzisiaj założyliśmy tam swój temat i piszemy równolegle z tym! :D A jak dobrze pójdzie to po 16 -tym Piter założy temat: majówki 2011 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Niewątpliwie zrobi furorę ;) Na kafe wszystko już było, ale tego jeszcze nie. A jeśli zdoła urodzić, to ta nagroda ufundowana w Stanach dla pierwszego mężczyzny- mamusi chyba jeszcze czeka.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Basiu :) Tak jakoś od słowa do słowa... :) Olu, to za jakiś czas dopiero. Wnioskuję, że teraz uwielbiasz? :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że się podzieli kasą, bo przecież będę mieć w to wkład ;) A następnie temat : imię dla dziecka - pomóżcie mi wybrać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, właśnie mi się wyświetliło: "Sprawdź kiedy zajdziesz..." :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×