Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WENTURA

szukam przyjaciela

Polecane posty

Petrol Przez kilka lat mojej rzekomej przyjaźni damsko -męskiej tak właśnie myślałam. Przekonałam się, że nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teletubis
szukamy w przyjazni zrozumienia,a czymze jest zrozumienie jak nie bliskoscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko, Jolu - u mnie to stan przejściowy. Pojawia się co jakiś czas :O To jest jak unoszenie się na fali, która powoli się załamuje... i cykl się powtarza. teletubis Bliskość. Jasne. Ale prędzej czy później z jednej strony następuje chęć bliskości typowo damsko - męskiej... Tak straciłam wieloletniego przyjaciela. Zakochał się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest czarne glany jak się zna swoje miejsce w przyjazni to cześć może jeszcze kiedyś zajrzę do was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teletubis
WIEM COS O TYM JA TEZ SIE ZAKOCHAŁAM,BYŁO MI CIEZKO ZLE A ON BYŁ MIŁY ROZUMIAŁ MNIE ,NO I UPS STAŁO SIE POTEM ODSZEDŁ A JA CZUŁAM SIE JAK IDIOTKA ,PODLE WZGARDZONA UFFF NAWET NIE CHCE WSPOMINAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasadniczo "na stałe" udzielają się tutaj cztery osoby, łącznie ze mną i na pewno wytworzyła się między nami jakaś więź :) Niemniej jednak, zawsze każdy jest mile widziany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że się wkręcisz. Ostatnio po stricte filozoficznych dyskusjach, skłaniamy się raczej ku opcji - pierdoły :D Dzisiaj wieczorem dołek wskoczył... zdarza się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słusznie. Tak jak to powiedział Fryderyk Nietzsche, który paradoksalnie przyczynił się ideologicznie do powstania hitlerowskiej wizji świata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się rozpisaliście. I jaka frekwencja. Jestem pod wrażeniem ;) Niestety czasem jest tak, że (tytuł utworu): http://www.youtube.com/watch?v=XOLgBgnnUUE Trzeba jednak jakoś ciągnąć ten wózek dalej. Zbliża się do mnie ściana deszczu. Z pozdrowieniami dla Oli :P P.S. Olu, czyżbyś mnie zdradzała przed poczęciem? I to z jakimś kimś z wirusami? :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cmoki tu były jakieś 150 stron temu. Teraz prokreacja, ejakulacja, owulacja i inne "acje" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha. Wczoraj zmęczyłem finalnie "Sons of Anarchy". Czyli dwa sezony po 13 odcinków. Niestety niedostępny w Polsce i trzeba szukać downloadów. Ale polecam. Ma swój klimat. Jak coś, mogę zgrać DivX'y i podesłać na płytach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha WeWo ja z erotycznego kwestia przyzwyczajenia u mnie nie pada ale też nie ma słońca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×