Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WENTURA

szukam przyjaciela

Polecane posty

Piter - napisałam Ci już ile będę pracować, a o moich chorobach to Ci mogę elaborat stworzyć :P Mariusz, nie takie coś się nie wlicza. Proste - Piter nie ugotuje - ja nie posprzątam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe Olu, co kogo prędzej wykończy. Mnie bałagan, czy Ciebie głód :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Jestem już. W międzyczasie popadało i znów prześwieca słońce, ale takiej pogody, jak wychodziłam (jak nad morzem: wiaterek i obłoczki, a nie chmurzyska) sobie życzę :) Poczytam Was sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Nadrobiłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Pewnie zaglądniesz jeszcze, I hope, so.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Drobne. Różnica między nami polega pewnie na tym, że Ty (Wy) robisz pewnie zakupy wychodząc do, a najpewniej wracając z pracy. Ja do pracy nie chodzę, więc to osobna wyprawa :) Te teraz to właśnie takie normalnie"popracowe" z marszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
..komu buty, komu.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Zapytaj panienkę, czy dysponuje takowym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Owszem, ale chyba i tak rzadko nas atakują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu masz Mariusz rację, że brak tej opcji bywa wkurzający. Ktoś Ci wejdzie na podwórko, jedzie po Tobie, Ty zgłaszasz do moderatorni, oni usuwają cały wątek - bo tak prościej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce im się kasować pojedynczych postów, albo zbanować agresora i uważają, że problem rozwiązany. Na żadnym forum nie widziałam takiej ilości chamstwa jak tutaj. Na szczęście są też takie perełki jak Wy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Dzięki, Olu. Pochlebiasz nam. Nie wiem, czy nie ma takiej możliwości, bo przeglądając różne wątki, spotykałam się z żalami, że kogoś zbanowali. Znam też przypadek dziewczyny, pozytywnej która na własne życzenie usunęła wszystkie swoje wpisy na kafe, z różnych tematów. Szkoda, bo była bardzo fajna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn. z tego co ja zauważyłam to jest możliwość, ale to idzie i tak obejść - pisać bez proxy czy coś takiego ;) Jak zbanują czarny nick to piszą na pomarańczowo. Najgorzej jest z użytkownikami Neostrady, bo mają zmienne IP. Też dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję moderacji szanownej za usunięcie spamu i zwracam honor :) Mariusz, może Basia się wypowie w tej kwestii, bo ona widziała Cię na żywo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Nie znam się na męskich gabarytach, operuję pojęciami ogólnymi. Nie przyszło mi do głowy, żeby Cię oceniać z metra ;) W ogóle nie zwróciłam uwagi, czyli wszystko jest ok. :) A panie z sąsiedniego topiku przesadzają. Jak chcą szczegółów, niech Cię poproszą o zdjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Faktycznie, usunęli buty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam niby szerokie ("chopak ślunski, w barach szeroki, w d... wunski"), ale ponoć najzgrabniejszą mam dolną część pleców hehe :classic_cool: Również dziękuję Szanownej Moderacji :) Co powiecie na obiadową Fish&Chips? :) Tyle że ja frytki z majonezem jadam. Jakieś takie skrzywienie :D Olu, u mnie nawet pająki pozdychały z głodu, bo muchy pozdychały wcześniej z odrazy do brudu :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
O, Piotr się reklamuje ;) Dobrze, że obu Was widziałam wcześniej, bo teraz, zasugerowana, patrzyłabym na.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piter - dwie rączki mam, kasę jakąś tam zarobię -> z głodu nie zdechnę :D Masz :classic_cool: obiadek :D Oki to ja lecę na obiad w wykonaniu Tatusia :) Trzymajcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie widziałam tyłów żadnego z panów, więc siedzę cicho ;) Mariusz, odpiszę z domu, bo już nie zdążę. Do później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz, rozmiary nie są ważne, tylko technika. Ot i tyle. Ale jak Dziewczyny zapragną (Ola pewnie tak, przed tym ślubem), to się zwymiaruję :D Przypomina mi się skecz "Randka w ciemno" Ani Mru Mru - Łukasz przyjechał do nas z Sochaczewa. Jego wymiary to 178 na 70 na 14... o przepraszam, Łukasz poprawił - na 12... :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buźka Olu :) Basiu, ze mną jak z Astonem. Reklama niepotrzebna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Na obiad mam zupę pomidorową co prawda z torebki (kiedyś knorr robił taką przepyszną, śliniłam się na nią i wygrywała z domową) , ale to wyjątkowo i wzbogaconą ryżem, żółtym serem oraz pietruszką. Na drugie pieczarki faszerowane (garmażerka) z ryżem i też pietruszką (bo zdrowa, a ja uzupełniam witaminy po okresie postu. Piotrze, rozumiem, że jesteś ze mnie zadowolony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spłonęły me lica, kiedy pomyślałem, o czym pomyślałaś Basiu :D:P Ale pewnie pomyślałaś o pszenicznym i chlebie ze smalczykiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Cześć, Olu. Jak zwykle poszukam Cię wieczorem, chyba żeby coś wypadło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×