Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WENTURA

szukam przyjaciela

Polecane posty

Gość Szaroperłowa
No oczywiście, ja teraz tylko o jedzeniu.. w końcu skądś się bierze ta przeraźliwa nadwaga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu, a ja jutro przymierzam się do krokietów z serem i pieczarkami. A sosie czosnkowym. Do tego sałatka grecka :) Coraz bardziej doskwiera mi ta lewa łydka... Może utnę ją sobie po prostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciasto półfrancuskie. Kroimy na prostokąty i jajko plus bułka tarta. Zawijamy w to masdamera i główki pieczarek.. Na talerz mieści się sześć. Polewamy oliwą i na 9 minut do mikrofalówki. Aż będą chrupkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
No, takich wyżyn nie sięgnę (aż tak nie lubię jeść, żeby przełamać lenistwo ;) sosy z torebki lub butelki - potrafię pomidorowy i winegret). Ale jutro też się przymierzam; do sałatki pomidorowo-ogórkowej, o ile czasu wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Łydki nie obcinaj, tylko smaruj ketonalem w żelu, naproxenem albo fastum. Ponoć ketonal nmajbardziej chwalony przez użytkowników, ale co człowiek, to wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu, to nic trudnego :) Mariusz, "Domowa Kuchnia Francuska". Mam w posiadaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
*najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
A ciasto kupujesz gotowe? Jeśli tak, to gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu, na moją łydkę wyłącznie "au naturelle". Inne formy nie pomagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciej E. Halbański - Domowa kuchnia francuska... Nie myśl. działaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli tak będziesz myślał, to pistolet do głowy i wiesz, co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Hy, hy. Znikam poobiednio, jeszcze coś pozalatwiać. Jak zwykle zajrzę wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Mariusz, zawsze możesz kupić gotowe; w mojej garmażerii są :) "Pa, pa - całusów 102"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
To ja tylko powiem: Dobranoc i posłucham :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek. Zaczynam odliczanie do urlopu :P:P:P Pierwsza noc od tygodni bez duchoty. Pospałem nawet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Zaczynam odliczanie do jednego z najbardziej przejebanych tygodni w moim życiu. Ostro postawiłam sprawę, że to już ostatni raz. Nie za taką kasę i w ogóle kuźwa nie i koniec. Piter, nie oszukuj się. Będziesz się nuuuuudził jak mops na tym urlopie :P I po co Ci to? :D Będziesz odliczał dni do końca :D Zostań z nami, a nie wymyślaj jakichś bezsensownych idei dwóch wolnych tygodni :D :P W ogóle to śniliście mi się. Byliśmy we czwórkę w restauracji i jedliśmy coś dobrego. Chyba pod wpływem naczytania się Waszych przepisów przed snem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
A kuku Mariusz :) Oficjalnie się przywitam i będę później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, dobra. Swoje wiem :) Będę wypoczywał jak Al Bundy żłopiąc piwsko, oglądając cycki i gapiąc się w telewizor :D Cześć Basiu, cześć Mariuszu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Dobra, dobra. Swoje wiem Będę wypoczywał jak Al Bundy żłopiąc piwsko, oglądając cycki i gapiąc się w telewizor" Masz Ci los. Jeszcze się nie oświadczyłam, a już się będzie za innymi cyckami oglądał :O :P Dzień dobry Basiu :) Szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Olu może dlatego że się nie oświadczyłaś, będę zmuszony gapić się na inne :D:P Mariusz, dam radę. Mam jakiegoś tam zdobycznego DVB, niezbyt często używanego, fakt. Ale zawsze na stanie inwentarza jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie wstępnie się oświadczam, Piter :D Czekam na admina, ma mi coś majstrować w kompie. Cholera, nie chcę, żeby mnie przydybał na forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe. Ok Olu, w takim razie będę się patrzył na inne tylko jednym okiem :D:P 4 godziny do urlopu... :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×