Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WENTURA

szukam przyjaciela

Polecane posty

Gość Szaroperłowa
Dzień dobry oficjalnie i o zwykłej porze :) Olu, to był miły sen czy koszmar? Mariuszu: "Uwierzyłeś, bo mnie ujrzałeś; błogosławieni, którzy nie widzieli, a uwierzyli" :P A powitanie fajne :) Muszę się przestawić przez tydzień na pobudki po 6-ej,dlatego. Piotrze, nie zaczynaj od rana z jedzeniem; ja dopiero po śniadaniu :) Oczywiście, podpisuję się pod propozycją Oli "obiema ręcami": zostań z nami. Może przełóżcie rozmowę o cyckach na popołudnie lub wieczór, to się Wam, panom, przyśnią ;) (mechanizm, jak u Oli). Faktycznie, pogoda odpuściła; zachwycałam się już tym wczoraj. Będę dziś zaglądać co trochę, bo naplanowałam sobie różnych rzeczy.Teraz uciekam na trochę, ale będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu, sen był bardzo miły. Siedzieliśmy w restauracji i gadaliśmy o pociągach :D Ale nie wiem co. Oczywiście budzik zadzwonił i nawet nie wiem jak smakowało jedzenie, które zamówiliśmy ;) Basiu, czyli czeka Cię powrót do pracy? No, ok Piter. W takim razie jako wstępna narzeczona pozwalam Ci jednym okiem zerkać na cycki :P Jeśli posiadasz jakąś wadę wzroku w sensie, że na jedno widzisz gorzej to proszę patrzeć właśnie tym :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Olu, do pracy trochę później, ale też; teraz koniec wakacji i zaczynają mi się obowiązki. Na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co się tu dzieje, że się nic nie dzieje? Admin był, zainstalował nowego antywirusa :classic_cool: Mariusz, on też ma telefon SEX 10 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podwójne życie Mariusza :D Ale, ale... jak tutaj się pogubisz w zeznaniach, to my Ci wybaczymy ;) Piter, patrz. Mam Ci się oświadczyć, planujemy dziecko, a ja nie słodzę Ci tak jak dziewczyna/y Mariuszowi ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie. Luknęłam tylko zachęcona zresztą przez Mariusza ;) I proszę ja Ciebie - jedzą tam zbiorowo lody, smażą jajka i mówią do Mariusza "kochany" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jajka... Lody... No to rzeczywiście wyrywka na maxa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Nowe wcielenie Mariusza: właściciel SEX- telefonu, otoczony adoratorkami :P No i to podwójne życie.. ;) I ntrygujące ;) Może sprzedałbyś to jako scenariusz do jakiegoś telewizyjnego tasiemca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
No, no :) Przede wszystkim preferujecie monogamię i rozród, a tam Mariusz ma mały harem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiesz, Basiu... Biorąc pod uwagę naturę to Mariusz rozrodzi się z wieloma partnerkami. Zasili ziemię swoimi genami, a przecież o to Matce Naturze chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już będzie produpcja, tfu przepraszam, miałem napisać produkcja :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Hy, hy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry pomysł :) Mariusz, czym prędzej rejestruj - Sianie i Nawożenie (w skrócie SiN) Sp. z o.o. :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja bym zmieniła co nieco ;) SiN jest rewelacyjne! Ale dla dobra Mariusza powinna być to spółka z.0.o., czyli spółka z zerową odpowiedzialnością ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przepraszam..ale juz nie moglam wytrzymac..peklam ze smiechu :-) :-) z pozdrowieniami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Bianka. Nie pękaj :) Olu, byle nie spółka jawna :D:P Upublicznianie takiej działalności może być karalne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×