Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WENTURA

szukam przyjaciela

Polecane posty

Pani Basiu, wywolala pani baaardzo szeroki usmiech na mej twarzy :-) Jak widac, wszyscy sobie wszedzie zagladaja ;-) Zapraszam kiedy tylko przyjdzie ochota :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu, o piersiach kto inny tu wspominał :) Netu nie miałem. Dopiero dziś przyszedł serwisant i coś podmieniał w skrzynce na klatce. PS Ja nigdzie nie zaglądałem (to do Bianki było :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tym bardziej wszędzie nie zaglądam tak od razu, to wbrew mojemu wychowaniu :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W klipie Anthrax mamy dwie jedynie słuszne gitary, u Wingera też dwie (i znów Ola wie, o co chodzi). W poniższym już komplet :):D:P;) :classic_cool: http://www.youtube.com/watch?v=9LeVqIOW0Ho Tak a propos - Kip Winger (to ten wokalista z basem). Gra, śpiewa i wygląda... Która pani się oprze? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra. Chyba czas na mnie. Pooglądam sobie breasts unleashed :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Nie narzekaj, że sam do siebie, bo myśmy tu byli przez weekend i szewski poniedziałek :P Naraziłeś się jakimś mocom, że Cię odcięły od życiodajnego netu ;) Temperatura - masakra to mało powiedziane. Na szczęście u mnie niebo pociemniało i zaraz lunie :D O piersiach to chyba do Oli i Mariusza ;) Ciekawam, czy Ci się prezent od Oli spodobał ;) :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
..Chyba : na kwadratowo.. ;) Piję 4-tą kawę: ciekawe, czy mi zaszkodzi ;) Potraktujmy to jako eksperyment. Jakbym nie weszła wieczorem, złóżcie się na wieniec ;) Ale z moim trupim ciśnieniem..złego diabli nie biorą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okresowo cyklicznie. Może być? :) Dlatego nie pijam kawy w ogóle. Choć zdarzają się wyjątki. Bardzo wysublimowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Burza u mnie. Może noc będzie wreszcie do przespania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
U mnie tylko pada, bez burzy. Ale przynajmniej się ochłodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piter! Ale się Ola ucieszyła :) Ola wie o co z tymi gitarami kaman, jasne :) Wiedziałam, że stylowa kuweta Ci się spodoba i że zatęsknisz za moimi cyckami :P :D Możesz mnie teraz okłamać, że tęskniłeś, a ja uwierzę :classic_cool: :D U mnie dalej duchota :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu, wychowanie nie pozwala mi napisać, że za cyckami :) Idę jeść. Filety z mintaja, frytki i sałatka z serem gouda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
No, proszę: i wszyscy w domu :) Ja znów, jak kiedyś, zasmakowałam w warzywach na patelnię, Olu. Dostałam Hortexowskie i teraz sobie porównuję :) Idę do specjalisty od junkersa; grzebie właśnie w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smacznego Basiu :) Ja pochłonęłam schabowego :classic_cool: Warzywa jadłam w sobotę - takie Auchanowskie... nie polecam. Dwa lata temu przed Bożym Narodzeniem zepsuł mi się Junkers. Kupiłam nowy, ale montaż był możliwy dopiero po Nowym Roku. Około 3 tygodni nie miałam ciepłej wody :O Co za trauma. No i to zimą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Wzajemnie, Olu. :) Ja oprócz Hortexu, który znałam i lubiłam wcześniej polecam z Frosty; przetestowałam. Jutro chyba doprawię jakoś pudliszkowskie pulpety, zobaczę. Pan sobie poszedł; jakoś krótko przebywał, ale może junkers był w niezłym stanie. Zapala teraz od razu; podobno jedna bateria prawie wypadła i dlatego szwankował; poprosiłam o wymianę; wolę nie ryzykować, sama nie umiem, bo jest beznadziejnie rozwiązane i trzeba się nabiedzić. Zostałam z lżejszym portfelem ;) ..Zwierzenia baby bez faceta.. ;) Współczuję, jeśli musiałaś cokolwiek załatwiać przed świętami , no i koszt niemały; brak ciepłej wody dobija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie w miarę niedługo czeka mnie wymiana baterii w junkersie, bo pan powiedział, że wystarcza na około 2 - 3 lata, więc się szykuję ;) Naprawdę, nie życzę nikomu poważnej awarii w grudniu. Mycie się w misce nie było fajne. Na szczęście nie miałam tak długich włosów jak teraz, bo w akcie desperacji chyba bym je ścięła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Nie daj Boże zacząć jakieś naprawy; posypią się jak z rękawa następne. Mnie w dodatku można wszystko wmówić :( Będę dziś zdyscyplinowana: powiem Dobranoc i pójdę zaraz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pora na dobranoc, bo już księżyc świeci. Dzieci lubią misie, misie lubią dzieci... ;) I zaraz zza węgła wyskoczy pedobear :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry dzień :) Basiu, czeka mnie generalny remont mieszkania zaraz po zgromadzeniu środków, czyli za kilkadziesiąt lat w takim tempie ;) :D A do tego czasu trzeba ten burdel trzymać w stanie nie za bardzo rozkładu ;) Piter, chciałam się pochwalić, że wczorajszy wieczór spędziłam w towarzystwie 8 - letniego młodzieńca, ale jak przeczytałam o pedobearze, postanowiłam jednak tego nie robić, żeby uniknąć wszelkich ewentualnych, podejrzeń :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobryj den :) A robiłaś Olu za Ciocię, czy za Wujka? :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×