Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WENTURA

szukam przyjaciela

Polecane posty

Gość Szaroperłowaaa
Cześć, Kasiu. Fuj, wszetecznicy paskudni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łoch... zostałem wbity w glebę. Upokorniony. Już nigdy nie napiszę nic ponad Zdrowaśkę... Żegnajcie perwersje... :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi, fakt. Dostosowałem ogórki do swojej fisis :) Idę walczyć z tymi moimi cholernymi zakwasami. Za oknem grzmi Olu, będzie czym oddychać. Do później zatem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu... w moim wieku nie dopowiem :) See Ya later alligator :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowaaa
No, nie żeby aż tak ;) No, proszę: u Piotra grzmi, a u mnie słoneczko; jak to możliwe? Też do później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W jednym masz rację. Jestem Paskudny. Naga prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego wieczoru. Ja walczę z traumami moimi. Trzymajcie się. Nie wiem kiedy uda mi się wrócić do normalności, także nie martwcie się na zapas. Trochę czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowaaa
Wieczór raczej zimny, niż inny. Nie ma mowy o piwku, bo z lodówki. Herbatka i coś słodkiego..może rozgrzeje. Jakaś przydeptana się czuję po tym tygodniu; to nie moje tempo. Posłucham sobie Waszych kawałków i popatrzę na Kolumba. Za szybko ta jesień przyszła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Basiu :) Lato za to było gorące :) Nie narzekajmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę się unormalnić. Pojeść, poczytać. Polecam rozgłośnię z linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowaaa
Dobranocka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowaaa
Witaj, Olu. Pochmurno za oknem i w środku. Popaduje. Nie lubię takiej niskociśnieniowej aury. Znów 2 kawy w dobrym, czyli Waszym :) towarzystwie i do dzieła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszystkim:) ale mnie dzis pep boli , buuuu:( siedze na doopie, bo pogoda dzis sie pogorszyla:o mialam sie umowic z takim jednym:P no ale czuje sie nietego naprawde a musze jeszcze salatke zrobic Ola a Ty sie moze wybierasz na jutrzejsze koncerty??:) milej sb🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowaaa
Setunia, mnie też boli. Myślałam, że to z malkontenctwa, ale widzę, że to meteo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na pogodę złego słowa nie powiem, bo uwielbiam taką :) Wiem, dziwna jestem ;) Nie, Kasiu - nie wybieram się jutro niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kuźwa, w pracy siedziałeś? Nie wiedziałam. Myślałam, że raczej gdzieś wyjechałeś :O Współczuję. trzeba było esa pisać to bym Ci towarzystwa dotrzymała :) Sobota? Dzień jak zwykle pracowity - zakupy, sprzątanie, pranie, duperele ;) No i ktoś wieczorem zepsuł mi humor - to już zakrawa na tradycję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, czyli praca naprawdę pełną parą... Współczuję. Kuźwa ci zwierzchnicy myślą sobie, że mają pod sobą niewolnika, a nie pracownika :O Masakra. Zakończenie romantyczne - jak coraz częściej. Mail poszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka kasa? Żartujesz chyba :O Mam po prostu siedzieć pół godziny dłużej w pustym budynku, bo tak :O Kurwa, dajże spokój. rzygam tym wszystkim. No, wszyscy mamy jakiś powalony okres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle tylko czekam aż zaproponują mi przejście na umowę zlecenia. Cięcia kosztów straszne. Wtedy im powiem, żeby mnie w dupę pocałowali. Pójdę na zasiłek i chyba znajdę przez pół roku inną pracę :O Taa, ja nic o chłopach gadać nie będę, bo ostatnio mam bardzo złe zdanie :O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×