Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WENTURA

szukam przyjaciela

Polecane posty

A puć, puć :) Robię leczo. Dej no Olu dwa krajzla z tomatą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnażi17
chodnikowy latawiec- dziękuje, właśnie wróciłam ze szpitala i mam naświetlony łepek od tomografu :D za tydzień będe mieć wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SSzaroperłowaaaaaa
Myślę, Olu, że chętnie rozwinęłabyś Piotra z rzeczonego sreberka ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duchaj
Jak w temacie ;) Czy tu można poznać przyjaciela/kę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz... nie ma co rozwijać póki co :O Duchaj Zobaczymy. Na pewno można tutaj ciekawie i miło spędzić czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naobiecywał leczo i sobie nieromantycznie poszedł :O Pewnie teraz się delektuje, a Ola głodna ;) Idę zmyć farbę i pogapić się w szkiełko :) Do jutra. Dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie WeWo.... A może umówiłby sie Pan z Panią Olą na dyskusje w realu????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnażi17
chyba nie świece, zaraz zobacze i zgasze światło :D coś mi smutno jakoś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień deszczowy. Opady to nie najgorsza rzecz. Otóż wczoraj wracając do domu musiałem prawie terenową jazdę uskuteczniać. Moja ulica nagle straciła nawierzchnię na przestrzeni paru skrzyżowań i dojazd (jak i również wyjazd dziś przedświtem) to istna droga przez mękę. Olu, SetKasiu, leczo było smaczne :P Za późno się zaczęłyście wpraszać. Poza tym nie za wiela wurstu miałem. Ein Personne Eintopf ;) Lilka19 miło powitać i znów zobaczyć. Mam nadzieję że wszystko rozkwita. A co do pytania. Basia się już spotkała z Mariuszem i mną (co ciekawe Basia po spotkaniu ze mną żyje :) ).Zamierzamy spotkać się w jakimś gronie. Kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień słotny, dzień refleksyjny. Aura kompatybilna z moimi myślami ;) Aż strach się bać, co może urodzić się pod kośćmi czaszki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idzie milicjant i widzi człowieka stojącego na moście i wpatrującego się w dal. - Co obywatel tu robi? - - Kontempluję... - - To niech obywatel pluje prosto! A tak w ogóle plucie do rzeki zabronione! Mandat 100zł. -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakaś zbiorowa emigracja się szykuje? Ja sobie zostanę. Tu mi dobrze, ciepło, tu się będę rozmnażał (umysłowo) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm.... Człowiek nie spocznie dopóki nie znajdzie swojego miejsca na ziemi. Czasami (dziś) myślę, że bez chwili zastanowienia byłabym w stanie się spakować i zacząć nowe życie gdziekolwiek, nawet na końcu świata. Wszak nic mnie tutaj nie trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja chyba mogę udać się już w stan spoczynku. Bo mnie z kolei nigdzie nie ciągnie. In my world I'm home.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×