Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WENTURA

szukam przyjaciela

Polecane posty

Gość SSzaroperłowaaaaaa
Cześć i czołem. Dziś już w kompletnym przelocie, całe rano i południe przebiegane. Mariusz, medal z kartofla za otwarcie ;) Dla reszty pozdrowiska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wywaliło mi net, sorki. Cześć Basiu. Pozdrowionka. Obiad przepyszny, mmm... :) Olu, jeśli planować to masz rację. Całkowitą i słuszną. Gdybym planował, nie kupiłbym auta i gitary, nie stworzyłbym pewnego Klubu, nie pojechałbym w Góry Sowie do kompleksu Riese, nie polazłbym w Gdyni na ORP Błyskawica i pewnie nie poznałbym M. Nic, tylko planować. Fertig und sicher. Zastosuję się. I od jutra zaplanuję sobie niewchodzenie na fora. Doskonały plan. Jakże się cieszę, że coś sobie zaplanowałem. Czas zacząć pracować nad Planem 5-letnim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarkazm zamierzony (aczkolwiek nie zaplanowany), bo nóż się w kieszeni otwiera czasem. Najwyraźniej widzę potrzebę mocnego klapsa w tyłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz, taki to okres, że każdy mnie ochrzania :D Basiu, pozdrowionka :) Piter, jak jutro Cię tu nie zobaczę to zastosuję przemoc - obiecuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SSzaroperłowaaaaaa
Dźbry. Jak tu mówić o złotej polskiej, kiedy za oknem siąpi? Mariusz, niedługo będziesz mógł robić frytki z kartoflanych orderów za otwarcie dnia ;) Olu, już PIĄTEK :D Piotr, nie przyjmuję do wiadomości żadnych odejść, ani planowanych, ani spontanicznych. Chcesz nam zawalić topik? Stół musi mieć co najmniej 4 nogi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SSzaroperłowaaaaaa
No, cześć. Przynajmniej jeden mężczyzna zwarty i gotowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SSzaroperłowaaaaaa
Przymusowy urlop. To, że pracuję poznacie po tym, że się rano przestanę pojawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SSzaroperłowaaaaaa
Olu, pokaż się, nie będziemy Cię ochrzaniać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SSzaroperłowaaaaaa
To przynajmniej się wyspałaś :) Nie było mnie i nie czytałam Was wczoraj, więc nie wiem, co z Piotrem. Chyba musimy go ściągnąć telepatycznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SSzaroperłowaaaaaa
Obyś miał rację. Boże, Ty widzisz i nie grzmisz.. Pioootrzeee, "pokaż łapkę" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SSzaroperłowaaaaaa
To przynajmniej milej spędzisz dzień, jeśli nie w pracy. Zdrowia! A co do Piotra, to chyba musimy się wszyscy wysilić na tę telepatię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SSzaroperłowaaaaaa
Cześć Jolu. Wzajemnie. Pogodny się przyda, bo u mnie zaczął się deszczem, ale się rozjaśnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Fajnie tak latać pomiędzy kamieniem węgielnym a nogą u stołu. Proszę się nie pytać, o co się mnie rozchodzi, bo sam do końca nie wiem :) Miłego piątku wszystkim Paniom i Panom. P.S. Mariusz, nowy odcinek SAMCRO już jest. BTW seksistowskie pytanie. Która z bohaterek podoba Ci się najbardziej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SSzaroperłowaaaaaa
Piotr, noga u stołu jako PODSTAWA, element niezbędny do utrzymania równowagi. I proszę mi tu nie interpretować inaczej. Słońce wyszło, a ja zamiast się nim cieszyć, przy porządkach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SSzaroperłowaaaaaa
..a za życzenia dziękuję, może się sprawdzą. Wzajemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolu, możesz doprecyzować? Bo dziś zdecydowanie źle z moim kojarzeniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, właśnie. Kamień węgielny i noga od stołu... To podstawa i proszę o tym nie zapominać :) Zjem obiad i jadę do szpitala odwiedzić Ojca. Miłego popołudnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesprzyj Olu. Ode mnie coś ciepłego. Problemy sercowe nie są ostateczne. Buźka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Określonych kół. Ale wiemy, kto za tym stoi i komu to służy. Tak więc parówkowym skrytożercom kategoryczne NIE! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na kolację mam pumpernikla. Z masełkiem only plus kakao. Słodkich wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×